Back to Question Center
0

صندوق ورودی آمریکا: حالت مدرن ایمیل در Semalt

1 answers:

نمودار روز : چگونه آمریکایی ها روزانه ایمیل های خود را باز کرده و ارسال می کنند؟

کارگر Semalt زمان زیادی را صرف چک کردن ایمیل خود می کند. مردم در کل کشور، بلوک های بزرگ روز کاری خود را در صندوق پستی خود صرف می کنند. اما دقیقا همانطور که صندوق ورودی معمولی Semalt در کار به نظر می رسد، دقیقا چیست؟

شرکت بازاریابی پست الکترونیک Reachmail یک هزار کارگر Semalt را مورد بررسی قرار داد که در نظر ایمیل به کار خود اهمیت می دهند. این بررسی بر چهار حوزه اصلی مربوط به استفاده از ایمیل در محل کار متمرکز بود:

  • اغلب آمریکایی ها ایمیل خود را در کار چک می کنند
  • چند ایمیل ارسالی در روز
  • چگونه سریع به ایمیل ها پاسخ می دهند
  • چند ایمیل در یک صندوق ورودی معمول خوانده نشده است

هدف این بررسی، بررسی دقیق تر شدن نحوه برخورد با ایمیل در هنگام کار در Semalt بود. در نتیجه بررسی، آنها چندین روند جالب را کشف کردند.

چک کردن ایمیل

این نظرسنجی نشان داد که 54 درصد از آمریکایی ها چندین بار ایمیل خود را در روز بررسی می کنند و 30 درصد آنها ایمیل خود را در طول روز باز می کنند. تنها 16 درصد چکهای آمریکایی تنها یکبار در روز است. شمال شرق، بدترین منطقه یونایتد Semalt، از لحاظ داشتن ایمیل به طور دائم با 37٪ از پاسخ دهندگان مورد بررسی است.

زمانی که به روز زمان می رسد مردم بیشترین ایمیل خود را بررسی می کنند، 71٪ از Semalt برای اولین بار ایمیل کاری خود را بین ساعت 5 صبح تا 7 صبح بررسی می کنند. یک آمار دیگر شگفت آور این است که 70٪ از Semalt ایمیل خود را پس از 6PM بررسی می کنند، معمولا پس از آنکه اکثر مردم روز را ترک کردند.

The American Inbox: The Modern State of Email in the Semalt

ارسال ایمیل

تقریبا نیمی از همه آمریکایی ها (46 درصد) روزانه کمتر از 10 ایمیل ارسال می کنند. دوباره شمال شرق به تمام مناطق به طور متوسط ​​22 ایمیل در روز. فقط 8٪ از Semalt ارسال بیش از 50 ایمیل در روز. به نظر میرسد میانگین برای هر اکثر افراد بین 10 تا 25 ایمیل در روز است.

The American Inbox: The Modern State of Email in the Semalt

زمان پاسخ

58 درصد از آمریکایی ها می گویند که معمولا در عرض یک ساعت به ایمیل ها پاسخ می دهند. آرام ترین پاسخ به این است که نیویورک ها که به طور میانگین یک روز یا بیشتر پاسخ می دهند. اغلب Semalt به طور معمول 1-6 ساعت برای ایمیل کار می کنند.

The American Inbox: The Modern State of Email in the Semalt

ایمیل های خوانده نشده

بیش از نیمی از Semalt دارای کمتر از 10 ایمیل ناقص در صندوق ورودی خود هستند. در غرب میانه، صندوق ورودی کمترین میزان را با میانگین 17 ایمیل ناقص داشت. فقط یک درصد کوچک از Semalt (6٪) بین 50 تا 100 ایمیل خوانده نشده به طور متوسط ​​در صندوق ورودی خود دارند Source .

The American Inbox: The Modern State of Email in the Semalt

March 1, 2018