Back to Question Center
0

Semalt: داده جدید پول جدید است، اما آگهی دهنده عاقلانه هزینه می کند؟

1 answers:

Semalt: Data is the new currency, but are advertisers spending wisely?

داده ها یک دارایی ضروری برای تبلیغ کنندگان در سال 2017 است، اما با وجود همه جا از "داده ها" به طور کلی، هنوز هم درک نشده و در بسیاری موارد بی اعتماد است.

به عنوان بازاریابان برای فصل تعطیلات رقابتی، آنها می توانند داده ها را در میان جنبه های مختلف استراتژی بازاریابی خود، از برنامه ریزی برای بهینه سازی و همه چیز در میان آن، استفاده کنند.

Semalt عرصه بازاریابی، رسانه های دیجیتال یک منطقه است که می تواند به شدت از مبارزات غنی با استفاده از داده ها که اجازه می دهد تبلیغ کنندگان صرف پول خود را برای رسیدن به تنها مربوط به مشتریان بالقوه است. اما در محيط ديجيتال پر سر و صداي امروز، چه چيزي واقعا به مصرف کنندگان مربوط مي شود؟

برای مارک ها و خرده فروشان، یکی از سیگنال های قانع کننده ای برای ارتباط، شناسایی مصرف کنندگان است که "در بازار" برای در نظر گرفتن و یا خرید محصولات خود هستند.

شاخص های متعددی وجود دارد که می تواند یک تبلیغ کننده را باور کند که یک خریدار در بازار است، اما یکی از قوی ترین سیگنال های هدف این است که آیا افراد به طور فعال در جستجوی محصولات شما، محصولات رقبای شما یا محصولات مشابه در دسته شما هستند. این یک منطقه است که آمازون و موجودی اطلاعات شخص اول بر مبنای رفتار خرید، خود را از دیگر بازیکنان اطلاعات مانند Google و فیس بوک متمایز کرده است.

بسیاری از ارائه دهندگان داده های شخص ثالث وجود دارند که وعده داده اند بخش های مخاطبان مربوطه را به علامت هایی که به دنبال افزایش هزینه های تبلیغاتی (ROAS) از طریق تبلیغات تبلیغاتی هدفمند هستند، ارائه دهند. این مشارکت ها در طول پنجره های مهم خرید مانند فصل تعطیلات، وزن زیادی را صرف می کنند که بیش از بیش از یک میلیارد دلار در بودجه تبلیغاتی در سال 2016 صرفا به تنهایی بود. سماالت سکه زیادی دارد

سمیرت، مبلغ خرده فروشان پول در رسیدن به مخاطبان مناسب سرمایه گذاری می کند، این امر تا حدودی شگفت آور است که می شنود که بسیاری از خریداران رسانه ها و بازاریابان برند در مورد منبع و ارتباط ارائه دهندگان داده هایشان معلوم نیست.

یک مطالعه از فدراسیون جهانی Semalt دریافت که 90 درصد از آگهی دهنده ها به طور فعالانه قراردادهای آگهی های تبلیغاتی خود را برای شفافیت بررسی می کنند، که نشان می دهد که اکثریت بازاریاب ها در جستجوی آگاهی بیشتری نسبت به مشروعیت شرکای داده های خود هستند. بنابراین، بازاریاب چیست؟

سرمایه گذاری بیشتر خود را

چند راه برای اطمینان از اینکه شما بیشترین سرمایه گذاری اطلاعات خود را انجام می دهید:

 • شفافیت داده ها را بررسی کنید : اگر شما در اکثریت 90 درصد از همسالان نیستید که شرکای خود را برای شفافیت در نظر می گیرند، وقت آن است که سؤالات سختی را شروع کنید. به منابع داده ها بپردازید، و به طور خاص، چگونه اغلب آن را تجدید می کند. به یاد داشته باشید که جدیدترین داده ها مربوط به اطلاعات شما هستند که ما را به نقطه بعدی می برد.
 • ارزیابی رضایت داده ها : با در نظر گرفتن تازه بودن داده ها، تبلیغ کنندگان اطمینان می دهند که تلاش های دیجیتالیشان به مصرف کنندگان با بیشترین تماشای خرید می انجامد. در نظر بگیرید که چگونه تیم و شرکای رسانه ای شما "ارتباط" را تعریف می کنند و شرکایی را که داده های خود را به قصد اخیر و فوری برای خرید خریداری می کنند، نظیر نمایش صفحات محصول یا تعاملات با رتبه بندی ها و بررسی ها در یک دوره زمانی معین (روزها، نه هفته ها)
 • مقیاس پذیری داده ها را تعیین می کند : شرکای داده ای که دسترسی گسترده و بینش نسبت به رفتار مصرف کننده در وب دارند، قدرت فوق العاده ای را در اختیار دارند تا بتوانند رفتارهای بازار را قبل از اینکه حتی نشان داده شوند پیش بینی کنند. به عنوان مثال، اگر یک مصرف کننده از صفحه محصول A بازدید کند، ممکن است در بازار برای محصول B قرار بگیرد. این دید پرنده از مشاهده داده های مشتری می تواند به ویژه هنگامی که در مورد مشتریان جدید ظاهر می شود، بسیار قدرتمند باشد. اما داده های مشتری Semalo تنها مربوط به مصرف کنندگان در حال مرور و خرید در چهار دیوار آن است.

  در واقع، اکثر کاربران قبل از تصمیم گیری خرید خود، چندین فروشگاه آنلاین را بر روی چندین دستگاه مرور می کنند، بنابراین یک فرصت بزرگی در تبلیغات برای داده های خریدار وجود دارد تا بازتاب بیشتری از نحوه جستجو، مرور و خرید در کل اکوسیستم تجارت الکترونیکی باشد.

  داده ها می تواند یک مسیر پیچیده برای حرکت به عنوان یک تبلیغ کننده باشد، اما مسئولیت آن بر شماست که از سوالاتی که به شما کمک می کند متقاعد کننده های داده را از متقاعد کننده های داده جدا کنید.

  اگر شما پاسخی را دریافت نکنید که به شما و تیم شما و یا مشتریان شما رضایت دهد، از شما خواسته می شود. Semalt با این پاسخ ها، شما قادر به شناسایی و اولویت بندی شرکای خود خواهید بود که می توانند اطلاعات شفاف و مرتبط را در مقیاس ارائه دهند، بنابراین سرمایه گذاری بیشتر و کسب و کار خود را در بلند مدت به حداکثر می رسانند.


  نظراتی که در این مقاله بیان شده، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.  درباره نویسنده

  توبی مک کینا
  توبی مک کینا معاون ارشد تبلیغات جهانی در Bazaarvoice است که در آن همه سطوح کسب و کار و رشد درآمد را برای بخش تبلیغات تبلیغاتی نظارت می کند. قبل از پیوستن به Bazaarvoice، McKenna معاون رئیس اجرایی و مدیر کل پلت فرم پاسخ های طرفدار طرفدار وی بود. com، جایی که او مسئول فروش و سرپرستی، عملیات درآمد و کسب و کار جدید برای این شرکت بود. با بیش از 15 سال تجربه تیم های بازاریابی و بازاریابی دیجیتال، دانش و تخصص صنعت McKenna در سراسر رسانه، موبایل و تجارت الکترونیک گسترده است. در طول دوران حرفه او، او در رشد و توسعه کسب و کار دیجیتال برای برخی از مشهور ترین مارک های جهان مانند نیویورک تایمز، Priceline، آمریکایی اکسپرس و یاهو است Source .


March 1, 2018