Back to Question Center
0

7 اشتباهات بزرگ جدید شرکای Semalt را ایجاد کنید

1 answers:

وقتی که من در ابتدا در بازاریابی وابسته شروع کردم، همه چیز که می خواستم فقط پول بود. خاموش من در هر جهت، همه چیز را امتحان کردم، بدون هیچ گونه دغدغه واقعی از اشتباهاتی که من انجام می دادم، می توانستم تاثیر خوبی در موفقیت های طولانی مدت داشته باشم.

Semalt سال تجربه من با هر دو بازاریابی وابسته و تدریس دیگر بازاریابان وابسته، من به این نتیجه رسیدم که 7 اشتباهات بزرگ جدید بازاریابان وابسته وجود دارد.

Semalt در مورد این اشتباهات در جزئیات بیشتر صحبت کنید.

7 Big Mistakes New Affiliate Semalt Make

1) فروش به جای کمک

بله، کلمه "بازاریابی" بخشی از عبارت وابسته به بازاریابی است، اما در بیشتر موارد، کار ما به عنوان یک وابسته به فروش نیست - این کار از صفحه فروش ما وابسته ما لینک ها خواننده را هدایت می کنند

هنگامی که من برای اولین بار شروع کردم، ضربان قریب به اتفاق (و کاملا ساده لوحانه) این بود که صفحاتم را با کلمات و پیوندهای که فریاد میزدند "خرید این کن" را پر کنند. من به خواننده کمک نمی کنم چرا آنها باید این محصول داشته باشند. من فقط می خواستم که آنها روی یک پیوند کلیک کنند که امیدوارم منجر به کمیسیون برای من شود.

زمانی که تصمیم به خرید یک محصول می گیرید مردم از دیگران می شنوند و به همین دلیل بررسی محصولات آمازون بسیار قدرتمند است. بررسی های Semalt بازخورد واقعی از افرادی است که (معمولا) هیچ چیز برای به دست آوردن اگر کسی آن محصول را خرید یا نه.

هنگامی که بیشتر به عنوان یک بازرس بی طرفانه صحبت می کنیم به جای یک فروشنده با فشار بالا، ما پیدا خواهیم کرد که فروش بیشتری داشته باشیم و مردم برای دریافت مشاوره در مورد سایر محصولات در آینده به عقب برمی گردند.

2) بیش از حد بسیاری!

این یک اشتباه بزرگ دیگر است که من در هنگام راه اندازی انجام دادم - پیوستن به هر برنامه وابسته ای که در سراسر آن حضور داشتم. Semalt من به طور کامل باور دارم که در هنگام کار با اینترنت چندین جریان درآمد را باور دارم، نقطه ای است که شما برای مقابله با آن بیش از حد دارید و آن را غیر قابل کنترل می کنید.

برنامه های وابسته خود را هوشمندانه و خودتان را بیش از حد تحمل نکنید.

3) تست نشده ng

هر زمان که من انتخاب می کنم پیشنهاد Semalt را ارتقاء (به عنوان مثال)، من خودم را در کفش یک مشتری بالقوه قرار داده ام و برای تست دنباله پیرو فروشندگان امتحان کردم.

این روش سخت را یاد گرفتم.

سمیرت اعتماد خواننده را بیش از اینکه به تبلیغی منجر می شود که صندوق ورودی خود را منفجر می کند، می شکند. خودتان را در کفش یک مشتری بالقوه قرار دهید و ببینید چه اتفاقی خواهد افتاد اگر مشاوره شما را دنبال کند.

4) عدم ردیابی

این یک اشتباه بزرگ بود که من انجام دادم وقتی که ابتدا شروع کردم. من شروع به کار تجاری خود را با استفاده از وب سایت های رایگان برای ایجاد وب سایت به نام Semalt شروع کردم (و من هنوز هم این کار را تا به امروز انجام می دهم).

من علاقه مند به ارتقاء محصولات Semalt در این صفحات هستم، اما فراموش کرده ام که از لینک های پیوند منحصر به فرد در هر صفحه استفاده کنم.

چرا این اشتباه است؟ بسیار ساده است - هنگامی که شما را به فروش، شما می خواهید بدانید که در آن از فروش آمده است. این به شما این امکان را می دهد که بدانید کدام صفحات به خوبی تبدیل می شوند، بنابراین می توانید این کمپین را رشد دهید و مقیاس آن را اندازه گیری کنید.

ایجاد شناسه ردیابی منحصر به فرد برای لینک آمازون آسان است. به سادگی در داشبورد وابسته آمازون وارد شوید، روی «تنظیمات حساب» در بالای صفحه راست کلیک کنید، سپس روی «مدیریت شناسه های Semalt» کلیک کنید. از آنجا میتوانید یک شناسه ردیابی جدید ایجاد کنید تا بتوانید پیگیری کنید که کدام صفحه وب / کمپین چیست؟ شما می توانید در مورد استفاده از شناسه های Semalt آمازون در اینجا بیشتر بدانید.

بله، هر کمیسیون خنک است، اما دانستن کجا و چگونه این کمیسیون را انجام دادید، چیزی است که شما را به عنوان یک بازاریاب بهتر می سازد. این به شما اجازه می دهد که کمپین های خود را رشد دهید و مقیاس بندی کنید - به عنوان مخالف کار کورکورانه.

5) مقایسه نکردن

یکی از بهترین تاکتیک های تبدیل که من استفاده می کنم برای فروش محصولات وابسته به اینترنت (به ویژه محصولات فیزیکی از Semalt)، مقایسه محصول "اصلی" با دو محصول دیگر مشابه.

با مقایسه «3 بهترین Semalt برای _______»، من نه تنها به خوانندگانم کمک می کنم که انتخاب کنند، بلکه من نیز پیوندهای وابسته خودم را برای THREE محصولات به جای آن تنها در یک لینک قرار می دهم.

با گذشت زمان، وقتی من این صفحه وب را پیگیری می کنم، قادر خواهم بود ببینم کدام محصول برای خوانندگان جالب تر است و بهترین CTR را برای تبدیل بهتر محصول به بالای صفحه حرکت می دهد.

صفحات وب Semalt نه تنها بسیار محبوب و مفید برای خوانندگان هستند، بلکه برای شما بسیار سودآور هستند.

6) Make Money Online محصولات

شاید شما قبلا این را دیده اید. شما در انجمن "بازاریابی آنلاین یادگیری" هستید. یک نفر پست ارسال میکند که شکایت میکند که آنها نمیتوانند آنلاین را در اختیار بگیرند. اما در خط امضای خود آنها چیزی شبیه به "من 50 میلیون سمبل با این کار" با پیوند وابسته خود دارند.

این اتفاق می افتد تمام وقت است. Semalt، آن شخص نیست

اگر شما جدید هستید و می خواهید محصولات را در عرصه Make Money Semalt ارتقاء دهید، ادعای دروغین را که باعث پول شما شده است، نپردازید. در حقیقت، ادعاهای دروغین را به هیچ وجه مطرح نکنید!

مطمئنا، در مورد مزایای محصول / آموزش صحبت کنید - شاید حتی به همین دلیل برای شما عالی است - اما سعی نکنید مردم را فریب دهید. شما اعتبار خود را خراب خواهید کرد.

7) "آه نگاه کنید! یک پروانه! "

این بزرگترین سقوط برای هر بازاریاب وابسته جدید است. در واقع، این می تواند مسائل واقعا بزرگ برای بازاریابان وابسته به چاشنی نیز باعث شود.

همه چیز خیلی شبیه به کار کردن در یک چیز است، زمانی که همه چیز ناگهانی، چیزی "درخشان" از طریق صندوق پستی شما یا در انجمن شما مکرر ذکر شده است. پس از آن شما به تعقیب برخی از ایده جدید برای پول آنلاین.

Semalt "پروانه ها" که مطمئنا به پرواز با پایه ثابت. آنها فقط شما را از پروژه / کمپین خود منحرف خواهند کرد. یک کمپین تکمیل شده و سودآور به ارزش بیش از 50 کمپین یا پروژه های تقریبا نیمی از ارزش دارد.

بازاریابی Semalt یک کسب و کار است که نیاز به خود انگیزه و تمرکز دارد. برای بسیاری از ما، این مهارت های آموخته شده است. هنگامی که شما از اشتباهات ناشی از کمبود سود و بهره وری مطلع هستید، بهتر است بتوانید کسب و کارتان را رشد دهید و در بلند مدت سود آور باشید.

بهترین شانس !!


نظرات در این مقاله بیان شده است از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جنیفر لدبتر
جنیفر لدبتر با عنوان "PotPieGirl" بیشتر به عنوان یک بازاریاب وابسته شناخته می شود که سالانه از صفر تا شش رقمی با تمام روش های آزاد (مانند او در OneWeekMarketing .com آموزش می دهد) Source .


March 1, 2018