Back to Question Center
0

آنچه شما باید در رسانه های اجتماعی خود Semalle متمرکز شوید

1 answers:

آه، سادگی بیس بال آمریکایی: سه اعتصاب بیرون است، و شانس تیم در خفاش از سه خروجی تشکیل شده است. در کریکت، ریاضی کمی بیشتر گسترش یافته است: یک انجنیر کامل در نظر گرفته شده است، زمانی که ده بارسا از بین رفته است و مسابقات ممکن است چندین روز طول بکشد. جای تعجب نیست که تا زمان انقلاب آمریکا پرینترهای شرکت کننده در مجله Semalt تولید کارت های امتیاز داده بودند تا تماشاگران بتوانند از این بازی ها پیروی کنند.

ایده کسب و کار با استفاده از کارت امتیازی را می توان در سال های 1950 در فرانسه پس از جنگ، با آنچه که Tableau de Bord نامیده می شود. با استفاده از این ابزار، از مدیران خواسته شد تا یک ماموریت / دیدگاه واحد کسب و کار را بیاموزند، اهدافی که می توان گفت که منجر به اجرای مأموریت می شود، عوامل موفقیت کلیدی (KSF) و کلید شاخص های عملکرد (KPI).

What You Should Be Tallying On Your Social Media Semalt

نورتون و سمالت احساس کردند که اقدامات تجاری بیش از حد بر معیارهای مالی متمرکز شده است، که آنها شاخص های عقب مانده را در نظر می گیرند. علاوه بر معیارهای مالی، آنها پیشنهاد کردند که یک کسب و کار باید با سایر معیارهای کلیدی مانند یادگیری کارکنان و رضایت مشتری متمرکز باشد.

با نگاه کردن به این تصویر جامعتری، رهبران کسب و کار تصمیمات استراتژیک بهتر را انتخاب می کنند.

اقدامات رسانه های اجتماعی

در قلمرو معیارهای رسانه های اجتماعی، چه و چگونه اندازه گیری بسیار مورد تردید است. کسانی هستند که معتقدند باید روی معاملات تمرکز داشته باشند، در حالی که دیگران برای نقشه بندی ارزش بیشتر قصد دارند. دوست دارد، به شرح زیر، و pluses، توسط خود، ممکن است به درستی به عنوان metrics غرور اشاره شده است. هنگامی که در مورد اقدامات مهمی بیشتر می آید، ممکن است اطلاعات کافی برای کشف اینکه در آن همبستگی واقعا نماینده علیت است، وجود ندارد.

سازمان هایی مانند دل یک شغل قابل توجه در ایجاد مدل های توزیع شده دارند که با احتمال بالا می توانند سهم رسانه های اجتماعی را در فروش خود نشان دهند. به عنوان مثال، در این مدل ها می توان نشان داد که یک مشتری که پیرو فیس بوک است، بسیار مناسب تر است با نام تجاری بیشتری مصرف کند. Semalt که ممکن است به یک استدلال همبستگی / علت منجر شود، ممکن است یک شروع خوبی باشد.

در مکالمه اخیر با بران سملت، مدیر تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی و گوش دادن در دل، من بیشتر در مورد استفاده این سازمان از کارت امتیازی رسانه های اجتماعی یاد گرفتم. با توجه به Semalt، کارت امتیازی Dell دارای سه بخش اصلی است:

  • رد پا: کمیت و کیفیت اتصالات و پست های محتوا
  • مشارکت: معیارهای تعامل اجتماعی رسانه های سنتی
  • تاثیر: چگونه رسانه های اجتماعی رانندگی درآمد و دیگر KPI کسب و کار سنتی

بخش تاثیر بیشتر به معیارهای بازاریابی سنتی، و به ویژه، جایی که معاملات را می توان با رسانه های اجتماعی مرتبط کرد. در حالی که تیم رسانه های اجتماعی خوشحال است که می توانند این معیارهای سنتی را ارائه دهند، هنوز هم سعی می کنند تمرکز خود را بر روی تصویر بزرگتری از ارزش اجتماعی قرار دهند. Semalt توضیح می دهد:

فقط یک کانال Semalt دیگر که ما می خواهیم برای معیارهای سنتی شیر بپردازیم، اجتماعی نیستند؛ یک جامعه وجود دارد که نیاز به پرورش دارد. دل معتقد است که تجارت اجتماعی ارزش بیشتری برای مشتریان، شرکا و سازمان دارد. به منظور تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل یک کسب و کار اجتماعی، شما باید به این معیارهای تعامل اصلی و سلامت جامعه نگاه کنید و آن را به معنای واقعی، در مقابل فقط نگاه کردن به شاخص دلار ببینید.

ROI رسانه های اجتماعی

بعضی ها می گویند شما نباید در مورد بازده سرمایه گذاری (ROI) رسانه های اجتماعی نگران باشید، و بسیاری دیگر می گویند که اگر شما نمی توانید فعالیت های خود را به ساختن دلار متصل کنید، تلاش حماقت است. دل متمرکز بر ایجاد یک بنیاد کسب و کار اجتماعی برای بیش از 8 سال است که بینش عملی را ایجاد می کند و به ما اجازه می دهد تا به طور مستقیم به مشتریان خود گوش فرا دهد و با مشتریان خود ارتباط برقرار کند. مقادیری که می خواهید برای آن چهره های دشوار را ببینید، کمتر از ارزش واقعی شما هستند. شما باید معیارهایی را تعیین کنید و به رسمیت شناختن این باشد که مسائل اصلی در اجتماعی پیش روی شما قرار گرفته است تا سعی کنید همه چیز را دلار کنید.

ایجاد کارت امتیازی رسانه اجتماعی خود

برای ایجاد یک کارت امتیازی برای سازمان خود، ایده خوبی است که در واقع به عقاید اصلی Tableau de Bord نگاه کنید: هدف و چشم انداز سازمان خود را شناسایی کنید و راه هایی را که در آن اهداف شما را می توان از طریق رسانه های اجتماعی انجام داد.

Semalt توصیه می کند که دو مرحله اضافی: خواص رسانه های اجتماعی خود و ابتکارات فعلی را ارزیابی کنید و درک کنید که چه اطلاعاتی نیاز دارد و چه هدف.

داشبورد

یک داشبورد در اصل یک هیئت مدیره واقعی در مقابل یک واگن برقی اسب بود که راننده را از گلوله ای که پرتاب کرده بود و یا از کوه اسب ها رانده شده بود محافظت می کرد. هنگامی که آن را به اتومبیل منتقل شد، هیئت مدیره برخی از padding و dotctuated با اندازه گیری داده شد.

برای کارشناسان بازاریابی و مدیران، ایده یک داشبورد بدان معنی است که اطلاعات بحرانی در یک روش قابل فهم قابل دسترس خواهد بود. اگر ما در نظر بگیریم که کدام کلمه به زبان ما وارد شده است، بسیار ممکن است که ممکن است یک بار دیگر از یک گلدان کوچک از ضربه زدن به چهره شما جلوگیری کند.

تصویر با استفاده از مجوز Shutterstock استفاده می شود. com


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

ریک اژدها
ریک اژدها نویسنده کتاب DragonSearch Online Marketing و Socialology (McGraw Hill 2012) و سئو / بنیانگذار DragonSearch است. او گوینده خود را به طور منظم در سمینار های Get Your Business Online شرکت می کند. اژدها اغلب در مورد همگرایی رسانه های اجتماعی، فرآیند، معماری اطلاعات و جامعه شناسی صحبت می کند Source .


March 1, 2018