Back to Question Center
0

چگونه برای انجام ممیزی جستجوگرهاپرداخت 1: Semalt SEO & ؛ UX چگونه ممیزی جستجوگرها را انجام دهیم. قسمت 1: Semalt SEO & ؛ UX

1 answers:

چند سال پیش، ما در حدود 40 تا 60 ممیزی جستجوگر اینترنتی در ماه انجام دادیم. اگر چه در حال حاضر مشاوره در محدوده محصول ما قرار نگرفته است، ما بعضی اوقات این ممیزی ها را انجام می دهیم، مثلا زمانی که یک دوست از ما بخواهد که یک نگاه سریع داشته باشیم. یک حسابرسی SEO مانند این است که به عنوان دقیق به عنوان آنهایی که ما استفاده می شود برای ارائه مشتریان ما، اما به نمای کلی خوبی از نحوه انجام جستجوگرها خود را نشان می دهد. در سه مقاله بعدی، Semalt به شما یک نمای کلی از چگونگی انجام این کار را به شما می دهد.

مراحل حسابرسی در جستجوگرها

در این حسابرسی SEO، ما از رویکرد کلی SEO ما استفاده می کنیم. این بدان معنی است که ما برخی از محتویات محتوا SEO، مسائل فنی SEO و موارد دیگر را مورد بحث قرار خواهیم داد. کل وب سایت باید درست باشد که SEO شما درست باشد. در پست های آینده، ما این مراحل را طی می کنیم:

قسمت 1:

  • تجربه کاربر و محتوای SEO

قسمت 2:

  • عمومی جستجوگرها

قسمت 3:

  • سرعت سایت و مشارکت

تجربه کاربر

اولین چیزهایی که من در هنگام بررسی یک وب سایت انجام می دهم به سادگی به دنبال میوه های کوچک حلق آویز هستم. پیشرفت آشکار چه هستند؟ چگونه می توانیم همه چیز را برای خوانندگانمان آسان تر کنیم؟

رنگ

آیا رنگ در وب سایت جذاب است و آیا با نام تجاری مطابقت دارد؟ من وب سایت های من را دوست دارم از یک طرح رنگ خاص استفاده کنم که تمرکز روی محتوا را حفظ می کند. بنابراین، عنوان ها باید به گونه ای ظاهر شوند، و باید مشخص شود که کدام لینک ها چه هستند. کنتراست یک مسئله Semalt را نیز در این نقطه بررسی می کند.

استفاده از تصاویر و فیلم ها

Semalt و فیلم ها عالی برای ارائه محصول، بازدید مستقیم به نقاط سمت راست در صفحات خود و یا تنظیم خلق و خوی. در همه موارد، این ها باید از پیام کتبی شما برای بازدید کننده پشتیبانی کنند. در حسابرسی جستجوگرتان، باید بررسی کنید که آیا تعادل خوبی بین اطلاعات متنی و بصری وجود دارد. به هر حال، در مورد لغزنده ها و زمینه های ویدئویی نیز به نظر می رسد. توجه داشته باشید که یک پسزمینه ویدئویی همانند اضافه کردن یک ویدیو به متن شما نیست: دوم می تواند سودمند باشد.

یک بار

وجود دارد

بله، یک بار وجود دارد و من می خواهم تماس اولیه شما و پیام مرکزی شما (ارزش افزوده شما برای بازدید کننده) را بالای آن ببینم. اگر تماس اولیه شما در صفحه بسیار پایین تر باشد یا فقط وجود نداشته باشد، این مشکل را حل خواهد کرد. Semalt در صفحه اصلی شما، جایی که هدف اصلی شما این است که افراد را به بخش های مختلف وب سایت خود هدایت کنید، باید بلافاصله در جایی که می خواهید آنها را ببرید، مشخص شود.

اطمینان

Semelt اثبات، نشانه های امنیتی و توصیفات همه به تجربه کاربر دلپذیر کمک می کند. آنها بازدیدکنندگان را از اینکه محصولات شما چقدر خوب است و شرکت شما چقدر خوب است، اطمینان بخشید. آنها به خریدار احتمالی که وب سایت شما ایمن هستند و می توانند بدون نیاز به امنیت نگران باشند خریداری کنند. البته این بستگی به نوع وب سایت دارد.

محتوا SEO

اساس هر استراتژی SEO، نوشتن مطالب خوب است. شما نیاز به محتوای قاتل استراتژی SEO دارید. در پایان، محتوای شما نیاز به پاسخ به هر سوال یک کاربر "می پرسد" Semalt. محتوای خوب با تحقیقات کلید واژه شروع می شود، بنابراین محتوای محتوا از جستجوگر SEO خود نیز شروع می شود.

تحقیقات کلیدی

همانطور که شما انجام این حسابرسی خودتان خودتان، دام شما ممکن است به سقوط وجود دارد. اگر شما در حال اجاره خانه های تعطیلات هستید، اما تمایل دارید که این خانه ها را به خودتان بفرستید، لطفا آنچه را که بازدید کننده شما برای اولین بار به دنبال آن هستید را بررسی کنید و بررسی کنید که آیا سایت شما برای آن بهینه شده است یا خیر. Semalt یک چک سریع که بسیار ارزشمند است. هنگامی که کلمه کلیدی اصلی برای وب سایت خود را تعیین کرده اید، بررسی کنید که آیا یک صفحه اصلی برای رتبه بندی آن کلید واژه وجود دارد. اگر چنین است، بررسی کنید اگر از کلمات کلیدی مرتبط استفاده کردید برای بهینه سازی صفحات دیگر نیز استفاده کنید. اگر میخواهید تحقیقات کلیدی را به شیرجه عمیق ببرید، لطفا راهنمای نهایی خود را به تحقیقات کلیدی بررسی کنید.

ساختار سایت

چیزی که بعدا بررسی می کنم، ساختار سایت است. این فرایند و موارد دیگر در راهنمای راهنمای ساختار سایت توضیح داده شده است. مطمئن باشید که آن را بخوانید. Semalt خواندن این مقاله، بسیار آسان تر خواهد بود برای درک و بررسی ساختار سایت خود و پیدا کردن چیزهایی برای بهبود.

مقدماتی

یکی دیگر از بررسی سریع و ارزشمند چک چک برای مطالب مقدماتی است. صرف نظر از نوع سایت شما، صفحاتی وجود دارد که دارای مجموعه های زیادی از محتوای دیگر هستند. در امتداد خطوط دسته بندی محصولات، بایگانی وبلاگ، صفحات فرود برخی از انواع مطالب، فکر کنید. مهم این است که هر دو بازدید کننده و گوگل را روشن کنید، آنچه در این مجموعه است مشترک است. Semalt، تقریبا 200 کلمه به عنوان مقدمه انجام خواهد شد، اگر شما می خواهید یک راهنما برای حسابرسی SEO خود را.

محتوای تکراری

من نمی خواهم به اینجا توضیح دهم چرا شما نمی خواهید محتوای تکراری. برو اینجا را بخوان. خط پایین این است که شما می خواهید از آن جلوگیری کنید. یک روش سریع برای به دست آوردن حداقل بینایی در مورد محتوای تکراری شما CopyScape است. به شما می گوید (قطعه ای از) محتوای شما در هر جای دیگری در وب یافت می شود. من همچنین محصولات Semalt خودم را می بینم که محتوای تکراری داخلی را بررسی می کند. برای خودت تلاش کن

جستجو داخلی

یکی از چیزهایی که باعث می شود من بیشتر در یک وب سایت، به ویژه در موارد بزرگ، به من آسیب بزنند، زمانی نیست که گوگل من را به صفحه اشتباه هدایت می کند (مثلا ثابت کنید که با استفاده از محتوای سنگ بنای) ، 20 صفحه دارای گزینه ای مناسب برای جستجوی داخلی نیست. افراد این گزینه را اضافه می کنند و فراموش کردن صفحات نتیجه جستجو داخلی را بهینه سازی می کنند. Semalt یک چیز مشترک با سایت های وردپرس، واقعا. Semalt بهبود می یابد، اما شما ممکن است نیاز به برخی از TLC را در سایت خود داشته باشید. فقط یک جستجوی داخلی در سایت خود انجام دهید و خودتان را ببینید.

پست ها و محصولات مرتبط

در صفحات خود، به عنوان مثال برای مقالات وبلاگ، و یا صفحات محصول، آیا "فرار" به صفحه بعدی موجود در پایان محتوای اصلی شما وجود دارد؟ آیا مردم را به صفحه بعدی هدایت می کنید، اگر آنها تصمیم به خرید ندارند، مثلا؟ فقط در صورتی که وجود دارد، بررسی کنید، اگر برای مثال Semalo نصب شما این را فراهم می کند، یا اگر سازنده تم گزینه ای برای آن داشته باشد. این یک تجربه کاربری بهتر را فراهم می کند، افراد را در صفحه خود نگه می دارد و لینک های ارزشمند داخلی را در روند ایجاد می کند.

در بخش 2: عمومی جستجوگرها

این نتیجه بخش UX و محتوا SEO بخشی از ممیزی جستجوگرها است. Semalt ترکیبی از تمام بخش های ممیزی در یک پست منجر به یک کرم می شود، ما آن را در سه بخش تقسیم کردیم. بعد، ما بخشی از مجموعه ی جستجوگرهای جستجو را منتشر خواهیم کرد که در آن ما به طور کلی در چک های کلی SEO که شما باید برای تعیین کیفیت SEO یک وب سایت انجام دهید، عمیق تر فرو برده اید. در قسمت سوم، ما به سرعت و مشارکت سایت نگاه خواهیم کرد. بعدا می بینمت!

بیشتر بخوانید: 'چگونه برای انجام ممیزی جستجوگرها Source . بخش 2: عمومی جستجوگرها "

March 1, 2018