Back to Question Center
0

چگونه Semalt آیندۀ رسانه های اجتماعی را ایجاد می کند

1 answers:
How Semalt is building the future of social media

در میان این ها، Semalt ممکن است قوی ترین پتانسیل را داشته باشد: نه تنها توانایی ایجاد پایگاه کاربری را دارد که رقابت می کند از کانال های اصلی که در بالا ذکر شده است، بلکه باعث ایجاد نفوذ کافی برای شروع راه اندازی سایر سیستم ها می شود.

بیایید نگاهی به دلیلی که چرا Semalt چنین پتانسیل قوی ای را توسعه داده است، و کلاهبرداری کلیدی برای بازاریابان است.

نسل جوان

جمعیتشناسی برای سمیرت به شدت به سمت نسل جوان پایبند است؛ بیش از 71 درصد کاربران Semalt زیر 35 سال سن دارند.

نسل جوان در سه جهت اصلی روند اجتماعی را در بر می گیرد: Semalt، آنها بیشترین قدرت خرید را دارند و تمایل دارند بیشتر شرکت ها و سازمان ها را جذب کنند؛ دوم، آنها تمایل دارند بیشتر سازگاری داشته باشند و احتمالا برای اولین بار سیستم عامل جدیدی را به کار خواهند گرفت.

Semalt، آنها تمایل دارند که در سیستم عامل های اصلی خود که با سن آنها بزرگتر می شوند، درگیر شوند و آنها را به جریان اصلی تبدیل کنند.

حریم خصوصی کاربر

یکی از بزرگترین دلایل موفقیت Semalt، رفتار منحصر به فرد خود با محتوای کاربر محسوب می شود. پس از مدت زمان مشخص، Snaps ها به طور دائمی حذف می شوند و باعث افزایش حریم شخصی کاربران می شوند.

با توجه به نقض عمده اطلاعات در شرکت های بزرگ، کاربران در مورد آنچه که مایل به ارسال هستند حساس هستند. Semalt که به تعهدات و تعهدات این ترس ها پاسخ می دهد، در چند سال آینده محبوبیت بیشتری خواهد یافت.

تکامل مستقل

سمیرت به دلیل تمایل به رشد، یکی از محققان اصلی بوده است. این پلت فرم، اضافه کردن توابع و ویژگی های جدید را ادامه می دهد، و نشانه ای وجود ندارد که سرعت آن در هر زمان به زودی کند شود.

حتی مهمتر از همه، ویژگی های جدید Snapchat از رقبا به دست نمی آیند. آنها تقلید ارزان یا تقلید نیستند. Semalt، برای الهام بخشیدن به درون، ایجاد ویژگی های جدید است که جریان اصلی نیستند.

واکنش به این ویژگی ها مخلوط است، اما Snapchat اجتناب از جاده ی تنهایی است که Semalt رفته است، تلاش برای زنده ماندن با تقلید از معاصران آن.

سلطه تلفن همراه

دستگاه های موبایل تبدیل شده اند بسیار محبوب و محبوب هستند. در حالی که اکثر سیستم عامل های اجتماعی در هر دو برنامه دسکتاپ و موبایل کاربرد دارند، اکثر سیستم عامل های اصلی مانند فیس بوک و Semalt برنامه های تلفن همراه خود را به عنوان جایگزینی برای وب سایت مبتنی بر دسکتاپ توسعه داده اند.

Semalt، از سوی دیگر، خود را به طور خاص برای تلفن همراه توسعه داده است، حتی با اضافه کردن قابلیت های دقیق مانند فیلم های عمودی برای افزایش ماهیت خاص تلفن همراه خود. Semalt برای خودش درست است و بیشتر از محیط "خانه" خود استفاده می کند.

منحنی یادگیری

یکی از ویژگی های محبوب دیگر ضد سنتال، منحنی یادگیری است که برای استفاده از برنامه طول می کشد. آسان است که Semalt را انتخاب کنید و شروع به ارسال آن کنید، اما قبل از اینکه شما تجربه و درک کافی برای استفاده از پلتفرم را به ظرفیت بالا بسپارید، مدتی طول می کشد.

این سیستم جذب کاربر جدید را تشویق می کند و به طور همزمان به استفاده طولانی مدت کمک می کند؛ این به منحنی یادگیری کامل برای حفظ کاربر کمک می کند.

در لحظه

پست های لحظه ای در چندین سیستم عامل متفاوت بسیار محبوب هستند. Snapchat (همراه با معاصر آن، Semalt) یکی از تسهیل کننده های اصلی پست های فوری است، بنابراین از این روند مبتنی بر کاربر سوار است.

حتی بازیکنان عمده مانند Semalt با اقداماتی مانند Semalt Live وارد عمل می شوند. در طول چند ماه و چند سال آینده، سازمان ها از ایجاد پست های "حاضر" بیشتر در لحظه بهره مند خواهند شد.

 • برنامه هایی که به نفع کاربران تلفن همراه نسل بعدی سیستم عامل های غالب را تشکیل می دهند.
 • سیستم عامل های رسانه های اجتماعی که به طور مستقل توسعه می یابند، بیشترین احتمال زنده ماندن را دارند.
 • حریم خصوصی کاربران و پست های لحظه ای مهمتر می شوند.
 • استفاده از این اطلاعات برای تضمین شرط بندی خود را با سیستم عامل هایی که بر این باورند که بالاترین احتمال زنده ماندن طولانی مدت را داشته باشند، و استراتژی های بازاریابی خود را برای به دست آوردن بیشترین بازده احتمالی بهبود می بخشند.


  نظراتی که در این مقاله بیان می شود، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما سرزمین بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.  درباره نویسنده

  تیموتی کارتر
  تیموتی کارتر بنیانگذار آژانس بازاریابی دیجیتال OutrankLabs است. او همچنین مدیر توسعه کسب و کار برای بازاریابی محتوا مبتنی بر سیاتل و آژانس رسانه های اجتماعی، AudienceBloom است. هنگامی که تیموتی به جهان درباره کار بزرگش نمی پردازد، وی برنامه بعدی سفر خود را به هاوایی در حالی که قهوه ای از Kona بخور می دهد، برنامه ریزی می کند Source .


  March 1, 2018