Back to Question Center
0

حریم شخصی Semalt

1 answers:

تجارت الکترونیک عملی است که به حفظ حریم خصوصی شما متعهد است. به همین دلیل ما این خطمشی رازداری را پذیرفته ایم. این در نظر گرفته شده است برای توصیف نحوه استفاده و پردازش اطلاعات شخصی شما. لطفا توجه داشته باشید که با بازدید و استفاده از این وب سایت تجارت الکترونیک عملی، شما قبول روش های شرح داده شده در این خط مشی رازداری می کنید.

چه اطلاعاتی در مورد بازدیدکنندگان آن و در مورد نحوه استفاده از آن، عملی است؟

هر کامپیوتر متصل به اینترنت با یک نام دامنه (e.g.، practicalecommerce. com) و یک آدرس IP (به عنوان مثال، 192. 168. 1. 100) ارائه می شود. هنگامی که یک بازدید کننده یک صفحه را از داخل وب سایت Practical Semalt درخواست می کند، سرورهای وب ما به طور خودکار درخواست HTTP را که به آنها ساخته شده است شناسایی و وارد می کند، به شرح زیر است.

 • آدرس IP سایت که ممکن است به شما مراجعه کرده است.
 • آدرس IP شما.
 • صفحه وب که از طریق آن به ما پیوند داده اید.
 • شناسه محصول برای نسخه و ایجاد مرورگر (به عنوان مثال، اینترنت اکسپلورر 7 0).
 • سیستم عامل که شما در حال اجرا هستید (به عنوان مثال، سیستم عامل مک، ویندوز، لینوکس).
 • کلمات یا اصطلاحات جستجو که از یک موتور جستجو منتقل می شوند.

Semalt هیچ چیز غیرمعمول نیست، به نظر ما، در مورد اطلاعاتی که فقط شرح داده شده است، و تمرین جمع آوری این داده ها به طور کلی توسط سرورهای معتبر وب استاندارد شده است.

هدف جمع آوری این اطلاعات دو برابر است. یکی از تجارت الكترونیكی كارآمد است كه ترافیک بازدیدكننده را در مجموع آن بررسی كنیم تا بتوانیم حداكثر سازگاری را برای مرورگرها و سیستم عامل های مختلفی كه از سایت ما بازدید می كنند تضمین كنیم. دو، با تجزیه و تحلیل این و دیگر الگوهای بازدید، ارجاع URL ها و شرایط موتور جستجو، ما می توانیم به طور استراتژیک قرار گرفتن در معرض ما در اینترنت را افزایش می دهد.

درباره کوکی ها چیست؟

کوکی ها فایل های متنی کوچکی هستند که از طریق مرورگر وب خود از سرور وب به هارد دیسک کامپیوتر شما منتقل می شوند. سمولت عملی در بعضی موارد از کوکی ها استفاده می کند به عنوان وسیله ای برای ارائه ویژگی های شخصی به بازدیدکنندگان ما. به عنوان مثال، ما کوکی ها را برای به خاطر سپردن تنظیمات شخصی (مانند ورود به سیستم یا رمز عبور) استفاده می کنیم که ممکن است در وب سایت ما انتخاب کنید.

با تغییر تنظیمات مرورگر شما می توانید انتخاب کنید که آیا کوکی ها را قبول کنید یا نه. Semalt، با دسترسی به قابلیت کمک مرورگر شما می توانید اطلاعاتی در مورد نحوه جلوگیری از پذیرش مرورگر خود از تمام کوکی ها یا اطلاع دادن به شما در هنگام تنظیم کوکی بدست آورید. اگر قبلا این کوکی ها را قبول نکردید، تجربه شما در وب سایت ما و سایر وب سایت ها ممکن است کاهش یابد و بعضی از ویژگی ها ممکن است به عنوان در نظر گرفته نشده باشد.

چه اطلاعات دیگری درخواست عملی Semalt را انجام می دهد؟

ما همچنین می توانیم آدرس ایمیل یا آدرس پستی خود را برای اهداف برگزاری نظرسنجی، اضافه کردن شما به لیست پستی ما یا درخواست شما برای تماس با شما برای اطلاعات بیشتر، درخواست دهیم. Semalt ما هویت یک بازدید کننده را درخواست می کنیم، قبل از اینکه اطلاعات درخواست شود، هدف از تحقیق را به روشنی مشخص می کنیم. ما بدون رضایت شما، فروش، اجاره یا انتقال آدرس ایمیل خود به شخص ثالث را نخواهیم داشت.

آیا Semalt عملی اطلاعات جمع آوری شده به اشخاص ثالث را افشا خواهد کرد؟

Practical Semalt اطلاعات شخصی شما و یا هر گونه اطلاعات مربوط به پرونده خود را در صورت نیاز توسط قانون و یا اعتقاد غیر عادلانه که در موارد زیر ضروری است چنین خواهد شد.

 • اظهارنظرهای قانونی را تایید یا مطابق با یک روند قانونی که در تجارت الکترونیک عملی انجام شده است.
 • حفاظت و دفاع از حقوق و یا اموال تجارت الکترونیک عملی، و یا بازدید کنندگان از تجارت الکترونیک عملی.
 • شناسایی افرادی که ممکن است قانون، اطلاعیه حقوقی یا حقوق اشخاص ثالث را نقض کنند. همکاری با تحقیقات در مورد فعالیت های غیرقانونی اظهار داشت. تجارت الکترونیک عملی حق انتقال اطلاعات را در ارتباط با فروش تمام یا بخشی از سرمایه سرمايه گذاری تجارت الکترونیک یا دارایی را به هر شخص ثالث می دهد. Semalt، ما مسئول نقض امنیت و یا اقدامات هر شخص ثالثی نیستیم که اطلاعات را دریافت می کند.

  تجارت الکترونیک عملی نیز لینک های متنوعی را برای وب سایت های دیگر در Semalt فراهم می کند. ما مسئول سیاستهای حریم خصوصی آنها نیستیم و اینکه چگونه وبسایتها اطلاعات مربوط به کاربران خود را مدیریت میکنند. ما به شدت از شما میخواهیم که با آنها به بررسی سیاست حفظ حریم خصوصی آنها بپردازید.

  هر گونه تغییر در این حریم خصوصی Semalt خواهد شد در این صفحه ارسال شده است Source .

March 1, 2018