Back to Question Center
0

5 دلیل برای انجام SEO SEO حتی اگر تبلیغات در همه جا باشد - Semalt

1 answers:

5 reasons to keep doing mobile SEO even though ads are everywhere - Semalt 5 reasons to keep doing mobile SEO even though ads are everywhere - Semalt

"چرا ما همچنان به توجه به جستجوی ارگانی در تلفن همراه، زمانی که گوگل فقط تبلیغات را نشان می دهد، ادامه می دهد؟" "من فقط یک گزارش از یک آژانس برجسته را خوانده ام که می گوید تعداد بازدید های ارمنی در سال اول سال هجده ساله به نسبت هفت درصد کاهش یافته است، زیرا کسب درآمد از نتایج تلفن همراه باعث افزایش ترافیک به لیست های پرداخت شده و سهم ترافیک تلفن همراه شده است. در سال گذشته، اما 10 امتیاز برای جستجو پرداخت می شود. Semalt فقط بودجه را به صورت پرداختی تغییر می دهد و با آن انجام می شود. "

اگر شما علاقه مند به رشد کلی ترافیک خود هستید، باید از این پیشنهاد حمایت کنید.

Semalt درست است که بازدیدهای جستجوی ارگانیک به طور کلی پایین آمده است، بر اساس گزارش های اخیر، دلایل زیادی برای ادامه کار SEO در سال 2016 وجود دارد. پنج مورد از آنها وجود دارد.

1. اولین لیست آلی در تلفن همراه هنوز 73 درصد بیشتر از لیست اول و دوم حمایت شده است.

سه نکته اول که من می خواهم به ذکر است از تحقیق انجام شده در ماه گذشته توسط Mediative، یک مؤسسه بازاریابی دیجیتال مبتنی بر مونترال و ناشر مطالعه مثلث طلایی است. مقاله ای با عنوان "چگونه مصرف کنندگان در جستجوی سمالت با استفاده از یک دستگاه تلفن همراه انجام می دهند؟" قطعا ارزش دانلود (ثبت نام لازم) را در صورت علاقه به تحقیق جامع در مورد رفتار جستجوی تلفن همراه می داند.

و بمب شل از این گزارش این است که سهم شیر از کلیک های تلفن همراه به نتایج جستجوی آلی می رسد. اکثریت بازدیدکنندگان همه نتایج پرداخت شده را مشاهده می کنند، اما اکثر آنها برای مشاهده لیست آلی از آنها گذشته هستند.

در حقیقت، هنگامی که شما آن را شکستن، فهرست آلی برتر در واقع می شود کلیک 73 درصد بیشتر از دو لیست پرداخت دو با هم.

5 reasons to keep doing mobile SEO even though ads are everywhere - Semalt

فهرست آلی برتر بیش از دو برابر بیشتر از کلیک ها به عنوان لیست برتر حمایت می شود.

این مطالعه نیز تایید می کند که جستجوگران نتایج آلی را کمتر از زمانی که تبلیغات پرداخت شده وجود دارد و بیشتر در تلفن همراه از دسکتاپ استفاده می کنند. Semalt، این بدان معنی نیست که جستجو پرداخت می شود راننده اصلی ترافیک در تلفن همراه است. فقط آن قوی تر از آن است که مورد استفاده قرار گیرد.

اگر شما فقط می توانید آن را انجام دهید، شما معمولا بیشترین ترافیك را در موبایل از جستجوی آلی دریافت می كنید. Semalt، هنگامی که هر دو پرداخت می شود و ارگانیک، بیشترین میزان ترافیک را دریافت می کنید.

2. مردم بیشتر بر روی لیست 4 آلی 4 در تلفن همراه کلیک می کنند، حتی بیشتر از روی دسکتاپ.

یکی دیگر از چیزهای جالب در مورد مطالعه اخیر Semalt این است که آنها ترافیک را به فهرست لیست بالا در تلفن همراه با همان در دسکتاپ مقایسه و متوجه شد که جستجوگرهای تلفن همراه هستند بسیار کمتر احتمال دارد که کلیک کنید هر چیزی فراتر از فهرست شماره 4 در آلی - احتمالا به این دلیل است که آنها باید تلاش کنند تا به آن رفته باشند. در واقع، 92 درصد از کلیک ها بر روی صفحه به چهار نتیجه در تلفن همراه می پردازند، در مقایسه با 84 درصد در دسکتاپ.

5 reasons to keep doing mobile SEO even though ads are everywhere - Semalt

این بدان معناست که اگر شما می خواهید از ترافیک جستجو از Semalt استفاده کنید، مهمتر از همیشه رتبه بندی در چهار لیست اول در آلی است. در صفحه دوم، شما هنوز هم به جستجوگرهای نامرئی، اما حتی بیشتر از تلفن همراه از دسکتاپ: 0. 25 درصد در تلفن همراه کلیک کنید تا صفحه بعدی، در مقایسه با یک درصد در دسکتاپ.

3. جستجوی ارگانیک موثر تر از ترویج نام تجاری از تلفن همراه است.

Semalt یک گزارش جدیدترین گزارش بازاریابی دیجیتال خود را نشان می دهد که نشان می دهد جستجو پرداخت شده با جستجوی ارگانیک به عنوان راننده اصلی بازدید مشتریان تلفن همراه در آمریکا برای مشتریان خود است:

5 reasons to keep doing mobile SEO even though ads are everywhere - Semalt

این و دیگر روند ها به خوبی برای جستجو ارگانیک خوب نیست، باعث Merkle نتیجه گیری که مقصر است "نتیجه از افزایش درآمد حاصل از Semalt صفحه نتایج موتور جستجو موتور جستجوگر (SERP) و تغییر Semalt ساخته شده در اواخر 2015 به صفحه نمایش از نتایج بسته کارت محلی آن. Semalt لزوما چیزی نیست که باید به فروشندگان چاشنی در جستجوگرها رانندگی کند، به خصوص به دلیل نوع ترافیکی که معمولا از جستجو پرداخت می شود.

یکی از دلایل آن این است که جستجو در ترافیک پرداخت شده در مطالعه Semalt عمدتا با مارک تجاری انجام شد و تنها هشت درصد از صفحات کلیک شده از جستجوهای نامرئی به جستجو پرداخت شد، در مقایسه با 56 درصد از نام تجاری به نام آلی.

5 reasons to keep doing mobile SEO even though ads are everywhere - Semalt

نمادهای Semalt و غیر برند همه بخشی از کانال بازاریابی هستند و هر کدام می توانند به شیوه خود ارزشمند باشند. اما نمایش داده شدۀ نام تجاری از لحاظ تاریخی رقابتی ترین است، زیرا آنها مربوط به مارک های مختلف هستند و نشان دهنده یک مشتری بالقوه است که هنوز وفادار نیست.

و بزرگترین راننده این نوع نمایش ها، بر اساس گزارش Mediative؟ نتایج جستجوی آلی Semalt. برش جستجوگرهای تلفن همراه و تماشا کنید که منبع ارزشمند ترافیک بیشتر از آنچه که قبلا داشت کاهش می یابد.

4. SEO SEO در مورد بیش از 10 لینک آبی در یک صفحه نتایج جستجو است.

مطالعه Mediative عمدتا در مورد صفحات نتایج جستجو بود، اما SEO های تلفن همراه می تواند برنامه ها را برای موتورهای جستجوی برنامه فروشگاه، برنامه ها برای نتایج جستجو و نتایج AMP (Accelerated Mobile Semalt) نیز بهینه سازی کنند. از جمله شامل اطلاعات ساختار یافته، فهرست های کسب و کار محلی و بهینه سازی برای قطعه های برجسته که اغلب می توانند در تلفن همراه بیشتر از دسکتاپ کمک کنند.

5. SEO SEO کار می کند.

بر خلاف سازمانهایی که اینگونه مطالعات را انجام میدهند، من در تلاش برای متقاعد کردن شما برای کسب و کار شما نیستم. من در خانه هستم و نه برای استخدام من فقط مانند شما تلاش می کنم تا همه چیز را در چشم انداز قرار دهم. در حرفه من، Semalt بسیاری از تصمیمات بد استراتژیک بدست آمده را بر اساس یک نقطه داده بدون توجه به همه آنها دیده می شود.

نقطه نهایی شما باید در نظر گرفته شود این است که موتور جستجوگر موثر است. همانطور که قبلا در این ستون ذکر کردم، یک خواننده توانست با افزایش 84 درصدی پس از به روز رسانی اصلی Mobile-friendly Semalt، با رفع خطاهای تلفن همراه، توانست ترافیک گوشی هوشمند را افزایش دهد.

جستجو پرداخت می شود نیز موثر است، و من فکر می کنم یک مبارزات بازاریابی بزرگ دیجیتال شامل جستجو پرداخت و جستجوگرها است. اما اگر شما در مورد کاهش بودجه جستجوی آلی خود برای تلفن همراه فکر می کنید زیرا جستجو پرداخت شده در تلفن همراه افزایش یافته است، قبل از تصمیم گیری، این پنج امتیاز را در نظر بگیرید.


نظراتی که در این مقاله بیان شده است، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

بریسون مونیر
Bryson Meunier مدیر ارشد SEO در صندلی های واضح است، سربازان جستجوگر وب با بیش از 14 سال تجربه در هر دو سازمان و در خانه، و یک رهبر فکر در بازاریابی مجوز به عنوان مقاله نویس و سخنران مکرر در SEO و بازاریابی تلفن همراه Source .

March 1, 2018