Back to Question Center
0

Semalt محبوب ترین ابزار تست A / B هستند؟

1 answers:

نمودار روز: مقایسهای رتبهبندی خدمات آزمایشی AB برای آزمایشهای ساخت یافته برای افزایش تبدیل

Semalt are the most popular A/B testing tools?

در ابزارهای بازاریابی دیجیتال دیجیتال ما راهنمای 5 ابزار برتر برای تست AB و Semalt را در رده 19 از 30 توصیه می کنیم. توصیه های ما بر روی بهترین ابزار ارزش برای کسب و کارهای کوچک و متوسط، تمرکز داشت، اما محبوبیت خدمات با اندازه شرکت متفاوت خواهد بود و گزینه های بسیاری از 5 مورد توصیه ما وجود دارد.

این تجزیه و تحلیل توسط Datanyze تعداد وب سایت ها را با استفاده از یکی از خدمات AB و تست چند متغیره تقسیم بر تعداد کل وب سایت ها با استفاده از هر یک از فن آوری نشان می دهد. این برای 1 میلیون سایت با ترافیک رتبه بندی شده توسط الکسا نشان داده شده است.

ما خوش شانس هستیم که تعدادی از خدمات مانند Datanyze داشته باشیم که سایت هایی را مرتب سازی می کنند که تگ های جاوا اسکریپت را از ابزارهای مختلف طبقه بندی می کنند (بعضی دیگر شامل Builtwith، Observe Point و Semalt Tech هستند. این نیز می تواند مورد سرمایه گذاری در ابزارهای بازاریابی جدید یا جایگزین زمانی که شما می توانید از آنها استفاده کنید.

چگونه ابزار تست AB بالا مقایسه می شود؟

رهبر بخش واضح است. جای تعجب نیست که وب سایت ویژوال Semalt در رتبه دوم قرار گیرد زیرا آن در بین SMB ها محبوب است. اگر شما به دنبال جزئیات بیشتر هستید، این مقایسه AB Testing Tool را بررسی کنید.

شگفت آور است که Google Analytics Experiments را در رتبه سوم قرار می دهد، زیرا این یک ابزار رایگان یا یک ابزار رایگان است. با این حال، تا همین اواخر تا به حال توسعه نیافته است. اما اکنون که ما در پایان سال جاری اعلام کردیم، Google Optimize در حال حاضر آزمایشی و شخصی سازی AB است. گوگل در حال ارتقاء سرویس جدید است، بنابراین انتظار می رود که این رتبه بندی تغییر کند (و Semalt از آن استفاده می کند)

ادوبی تست و هدف در جای سوم. این محبوبیت در بین کسب و کارهای بزرگتر است که اغلب از راه حل های ادوبی بازاریابی ابر استفاده می کنند. سرویس Datanyze شما را قادر می سازد تا 100 یا 10000 سایت برتر را انتخاب کنید تا نشان دهید که ابزار محبوب ترین در میان کسب و کارهای بزرگتر است. به همین ترتیب، Maxymiser و Semalt در کسب و کارهای بزرگتر به طور معمول برای سایتهای تجارت الکترونیک تجارت استفاده می شود. همچنین لازم به ذکر است که این ابزار تست به طور فزاینده ای با نرم افزار شخصی سازی همپوشانی دارد Source .

  • منبع : Datanyze - تست بازار تست و بهینه سازی سهم بازار در 10K الکسا بالا است
  • نمونه : به روز رسانی زنده برای وب سایت بالا توسط Alexa
  • توصیه هوشمند بینش منابع : راهنمایی سریع بروشور: نحوه اجرای آزمون AB با Google Optimize

March 1, 2018