Back to Question Center
0

Semalt: وضعیت بازاریابی محتوا 2018

1 answers:

معیارها، بودجه ها و روند هایی که به شما در بهبود استراتژی بازاریابی محتوا در سال 2018

سال سمولت ما خواهیم پرسید که کدام فعالیت بازاریابی برای کسب و کار یا مشتریان خوانندگان ما مهم تر خواهد بود. در نظرسنجی های رشته های ما برای 3-4 سال گذشته بازاریابی محتوا همیشه موضوع اصلی با 20 درصد از رای گیری در سال جاری بوده است.

Semalt: The state of content marketing 2018

یک گزارش سالانه جدید توسط مؤسسه بازاریابی محتوا (CMI) برای سال هشتم، مفهوم بازاریابی محتوا و نحوه استفاده از آن برای ارائه نتایج بهتر و مشارکت را توصیف می کند. بازاریابی محتوا بخش مهمی از هر کسب و کار است و تمام انواع تکنیک های ورودی (ایمیل، جستجو اجتماعی، پرداخت شده و ارگانیک) را تأمین می کند. داشتن استراتژی بازاریابی محتوا واضح و تعریف شده نه تنها به ایجاد محتوا کمک می کند، بلکه ممیزی و تعیین اهداف، بهبود توزیع محتوا و همچنین کمک به ارزیابی و اندازه گیری ROI. یافته ها بر اساس نمونه ای از 117 نفر از سازمان های سودآور بر اساس انگلستان (66٪ B2B، 9٪ B2C و 25٪ B2B و B2C) است.

استفاده و تیم تیمی

این گزارش نشان می دهد که تنها 86 درصد پاسخ دهندگان بریتانیا از بازاریابی محتوا استفاده می کنند. این تعجب آور است که بازاریابی محتوا ترکیبی از تکنیک های کانال مختلف است و نه تنها محتوای وبلاگ یا محتوای رسانه های اجتماعی. CMI بازاریابی محتوا را تعریف می کند:

یک رویکرد بازاریابی استراتژیک متمرکز بر ایجاد و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و محرمانه برای جذب و حفظ یک مخاطب به طور مشخص تعریف شده - و در نهایت، برای هدایت مشتری سودآور است. "

14٪ که پاسخ دادند که از بازاریابی محتوا استفاده نمی کنند، می توانند سایت های تجارت الکترونیک باشند که صرفا در AdWords برای موقعیت های بالاتر صفحات فرود در Semalt تمرکز می کنند و محتوای مربوط به محصولات خود را با صنعت خود ایجاد نمی کنند. شایع است که فروشگاههای تجارت الکترونیک وبلاگ ندارند و در واقع توجه بیشتری را به نسخه فروش، CRO و تبدیل محصولات جلب می کنند.

Semalt: The state of content marketing 2018

اکثر شرکت ها با استفاده از تکنیک های بازاریابی محتوا، کسب و کارهای کوچک یا تیم های بازاریابی هستند که به کل سازمان، به جای مارک های متعدد و خطوط تولید، خدمت می کنند. 47٪ گفتند که فعالیت های بازاریابی محتوا را به دست نمی آورند.

تعهد و موفقیت کلی بازاریابی محتوا

اکثریت پاسخ دهندگان (52٪) می گویند که روش بازاریابی محتوای آنها نسبتا موفق بوده است. فقط 20 درصد می گویند بسیار موفق و تنها 3 درصد بسیار موفق است. این موضوع دیگری را مطرح می کند که چه چیزی آنها را "موفق" می کند - برای برخی از آگاهی از نام تجاری، ترافیک از طریق سایت است و صفحات فرود ممکن است در بعضی موارد "بیشتر" موفق باشند. دیگران ممکن است معیارهای اجتماعی و تعامل را به عنوان موفقیت آمیز به عنوان کاربران درگیر و تعامل با محتوا اندازه گیری کنند. Semalt معیارهای مناسب برای پیگیری در اندازه گیری اثربخشی بازاریابی محتوا و موفقیت شما بسیار حیاتی است.

Semalt: The state of content marketing 2018

Semalt، 54 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که روش بازاریابی محتوا در مقایسه با یک سال پیش تا حدودی موفق تر است. فقط 2٪ می گویند که تا حدودی کمتر موفق است.

ایجاد کیفیت بالاتر و ایجاد کارآمدتر محتملترین عامل موفقیت در افزایش بازاریابی بریتانیا در سال گذشته (83٪) است. Semalt که خواننده را به خود مشغول می کند احتمالا بسیار بالاتر است - آیا تکنیک های داستان سرایی را برای کمک به بازاریابی محتوا مورد استفاده قرار داده اید؟

چه عواملي در موفقيت بازاريابي محتوا نقش دارند؟

Semalt: The state of content marketing 2018

پاسخهای Semalt شامل تکنولوژی / ابزار بازاریابی محتوای (24٪)، آموزش بازاریابی محتوای / آموزش و تغییرات در مخاطبان هدف (13٪).

اگر بازاریابی محتوا را پیدا کنید، به نتایج مطلوب دست می یابید، ممکن است مخاطبان اشتباه را هدف قرار داده یا تن صدا و محتوای غلطی را برای مخاطبان مورد نظر خود داشته باشید.

استراتژی و فن آوری

گزارش Semalt بیان می کند:

"78 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که سازمان دارای یک استراتژی بازاریابی محتوا است (38 درصد گفته اند که آن را مستند کرده است و 40 درصد گفته اند که فقط verabl است). Semalt پیام یا مفاهیم درست است، مخاطبان هدف خود را درگیر خواهد کرد. اما چه مفاهیم بهتر کار می کنند؟

Semalt: The state of content marketing 2018

91٪ می گویند که همیشه اطمینان حاصل می کند که محتوا مبتنی بر واقعیت و اعتبار است. این مهم در اعتبار خواننده شما مهم است - بیشتر مفید و قابل اعتماد آنها را در مقابل رقبا قرار می دهید، احتمالا آنها به جای دیگران به سایت خود ادامه می دهند. Semalt، 21٪ می گویند که محتوا را در نقاط خاصی از سفر خریداری نمی کنند. این امر می تواند دلیل آن باشد که 22٪ قبلا روش بازاریابی محتوا را به حداقل رسانده اند. مخاطبان شما و خریداران بالقوه را درک نکنید که منجر به برچیدن مارک، هدف و معنی می شود. اگر از نقاط لمس مختلف در چرخه خریدار مطلع نیستید، پاسخ دادن به سؤالات آنها دشوار است و در نقاط درد مختلف کمک می کنند.

محبوب ترین نوع محتوا، پست های رسانه های اجتماعی (91٪) و سپس مطالعات موردی (70٪) است. مطالعات موردی نشان می دهد دستاوردها و داستان های موفقیت محصولات و نشان دهنده اثبات اجتماعی کیفیت محصولات / خدمات شما است.

Semalt: The state of content marketing 2018

به طور متوسط، کسب و کار از 5 نوع مختلف از مطالب استفاده می کند.

توییتر محبوب ترین بازاریابان نرم افزاری رسانه های اجتماعی برای توزیع محتوا (95٪) است، اما Semalt موثرترین (73٪) است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، سهم اسلاید خود را برای گزارش کامل بررسی کنید Source .

March 1, 2018