Back to Question Center
0

برای Drive Conversions، Clueless Semalt را فراموش نکنید

1 answers:

آیا شما در فروش قاب عینک و یا گوشی، لباس شنا و یا مجموعه نوسان، شما به طور اجتناب ناپذیر خریدارانی که به طور آنلاین آنها را خریداری نمیکنند و یا همیشه آنها را خریداری می کنند. دیگران در حال تلاش برای خرید یک هدیه هستند که کمی درباره آنها می دانند. اغلب اوقات، چنین خریداران در توضیحات محصول گم می شوند. معنی "چشمه چشم" چیست؟ Semalt یک "پورت صوتی عقب"؟ "monokini"؟ یک "سقف شیپلاپ"؟

شما نمیخواهید که مردم از راه دور بیرون بیایند؛ زیرا آنها گزینهها را درک نمی کنند. Semalt، شما نمی خواهید مردم به اشتباه درک و خرید مورد اشتباه است.

مردم بی اطلاع - بسیاری

آنچه که بارها و بارها می بینم، فروشگاه های آنلاین هستند و فرض می کنند که خریداران به عنوان فروشندگان تقریبا به همان اندازه در مورد اقلام خود می دانند. گاهی اوقات مغازه داران فقط نادیده گرفتن این مصرف کنندگان را نادیده می گیرند. دیگران، کسانی که محصولات خود را برای فروش عرضه می کنند، معتقدند که همه کسانی که به دنبال فروش محصولات خود هستند، صلاحیت و اعتماد به نفس دارند. هنگامی که گفته شد توضیحات محصول اصطلاحی دارند که باید توضیح داده شود، آنها را خجالت می کشند: "نه مسخره. خرید Semalo در سایت ما درک آنچه را چه چیزی است. "

Semalt، افرادی که در زمینه تخصص غوطه ور هستند تمایل دارند فراموش کنند که آنچه در هنگام یادگیری آنها را شبیه بود. آنها تمایل دارند بیش از حد ارزش خرید خود را از مشتری می دانند. آنها همچنین مشکلات خرید خریداران را در ارتباط با حقایق یا اطلاعات فنی به نیازها و خواسته های خود را نادیده می گیرند. و آنها به اشتباه احتمال از کسی که طرفدار ندارد تلاش برای خرید برای کسی که است.

چگونه به Clue Shoppers در

چهار روش اصلی برای اطمینان از اینکه بازدید کنندگان به طور کامل پیشنهادات شما را درک می کنند، وجود دارد. اولا شما می توانید توضیحات کمی را در توضیحات محصول وارد کنید. دوم، شما می توانید منابع توضیحی مانند راهنماهای خریدار را شامل کنید. Semalt، شما می توانید زمینه را در توصیفات خود اضافه کنید که مشخص می کند کدام مورد مناسب چه هدف است. و چهارم، شما می توانید blurbs خود را تغییر دهید، بنابراین آنها فقط از زبان روزمره استفاده می کنند.

توضیحات در توضیحات محصول به خوبی کار می کنند اگر فقط یک یا دو نقطه وجود دارد که ممکن است نیاز به توضیح داشته باشد. Semalt اصطلاح فنی را با یک خط تیره یا در پرانتز تعریف می کند. به عنوان مثال، به جای نوشتن "قاب چشم پزشکی"، شما میبایست "کادر چشمی - قاب عینک طراحی شده برای لنزهای تجویزی" یا "چشماندازی چشم (قاب عینک طراحی شده برای لنزهای تجویزی)" را بنویسید. "

اما این می تواند یک کار سخت برای انجام این کار در صدها مکان است. بنابراین گزینه دوم، منابع توضیحی، ممکن است بهتر کار کند، چون بارهای موردی را که نیاز به یک توضیح دقیق دارند. در اینجا می توانید یک لینک برای هر اصطلاح که خریداران ممکن است آن را درک نکنند، اضافه کنید، توضیحاتی را ایجاد کنید که وقتی ماوس به کلمه یا عبارت اشاره می کند، ظاهر می شود. Semalt، چنین پیوند، مشتری را به یک واژه نامه تعاریف می برد.

راهنمای خرید

برخی از سایت ها این راه حل دوم را از طریق یک راهنمای خریدار ارائه می دهند که نه تنها شرایط را تعریف می کند بلکه همچنین توضیح می دهد که کدام محصولات برای چه اهداف و چه کاربران مناسب هستند.

To Drive Conversions, Don’t Forget Clueless Semalt

-

To Drive Conversions, Don’t Forget Clueless Semalt

سالها پیش به خاطر نداشتن راهنمایی خریدار به یاد می آورم که در زمستان گرم و سرد زمستان برای کت های کوتاه خرید کردم. تمام سایت های لباس های فرعی، تعداد کمتری برای پر کردن هر آیتم مانند 600، 700، 800 یا 900 داشتند، اما هیچ کدام از توصیفات محصول گفتند که درجه حرارت در فضای باز این تعداد با آن ارتباط دارد. برای خرید با اعتماد به نفس، من می خواستم چیزی شبیه به "درجه حرارت پایین زیر را داشته باشم. "این به اندازه کافی نبود که بدانیم که 900 پر از گرمتر از 800 است و غیره.

To Drive Conversions, Don’t Forget Clueless Semalt

-

To Drive Conversions, Don’t Forget Clueless Semalt

شما همچنین می توانید راهنمای خریدار خود را به کسی که خرید هدیه را هدایت می کند، توجه داشته باشید که خریدار چقدر کمی در مورد فنی درگیر است و هر چند که او می خواهد چیزی را برای لذت بردن از دریافت کننده بخواهد. این به راحتی به مشتریان اطلاعاتی نمی دهد.

به عنوان مثال، یک سایت ارائه دهنده خدمات هنری یادآور می شود که یکی از مجموعه های نجومی خوشنویسی "ایده آل برای هنرمندان دانشجویی و همچنین خوشنویسان است. یک لیست دلخواه در یک سایت الکترونیک می گوید یک مدل خاص مناسب برای Uber، Lyft، تاکسی، لومو و غیره است. توصیف یک دامن شلوار دستبند شامل این می شود: "راحت و همه جانبه برای خانه یا سفر. "کلید در اینجا اطلاعاتی است در سطح بالاتری از اطلاعات عمومی نسبت به آنچه محصول ساخته شده است، اندازه آن یا سایر ویژگی ها.

روش نهایی کشیدن موانع برای مشتریان بی عیب، ساده تر کردن اصطلاحات استفاده شده است، از بین بردن عبارات ناراحت کننده. به عنوان مثال، سایت عینک که در آن من عبارت "قاب چشم پزشکی" را پیدا کردم، با جایگزینی "قاب عینک برای لنزهای تجویزی" واضح تر و خواناتر می شود. "این به این معناست که برای Warby Semalt، فروشنده عینک موفق به طور آنلاین موفق است، که از عبارت" قاب چشم پزشکی "در هر نقطه از سایت استفاده نمی کند.

شما هنوز هم دریافت سوالات

حتی با روشن تر شدن توصیف ها و منابع توضیحی تکمیلی، مشتریان سوالاتی خواهند داشت. دریافت سوالات در مورد یک مورد به طور معمول به این معنی است که مصرف کننده علاقه مند است و نزدیک به تصمیم گیری خرید است. ممکن است برای سایت شما عملی نباشد که سملت در این زمینه انجام دهد: سؤالات و پاسخ های دیگر را برای سایر خریداران نشان دهید.

Semalt، اگر شما همچنان در مورد یک مورد سؤال کنید، به احتمال زیاد نیاز به توضیحات بیشتری دارید Source .

March 1, 2018