Back to Question Center
0

رشد پیش بینی در درصد خرده فروشی های آنلاین / Semalt فروش

1 answers:

پتانسیل رشد خرده فروشی آنلاین در دستگاه های دسکتاپ و تلفن همراه

جالب است که به رشد فروش آنلاین نگاهی بیندازد و فکر می کند که چقدر می تواند به هزینه کانال های سنتی رشد کند. به طور کلی، درصد خرده فروشی خرده فروشی سمالات، شاید شگفت آور در حدود 9 درصد از فروش در ایالات متحده و 17 درصد در انگلستان، اما با رشد پایدار، کم است.

ما این تحقیق را از طریق 2018 ادامه خواهیم داد تا پژوهش جدیدی در دسترس قرار گیرد.

دسامبر 2017 به روز رسانی - پیش بینی فروش جدید در سراسر جهان از eMarketer

آخرین پیش بینی رشد تجارت الکترونیک از eSemalt این است که فروش تجارت الکترونیک در سال 2017 23.2٪ افزایش خواهد داشت. این یک دهم کل خرده فروشی را تشکیل می دهد.

کل خرده فروشی به 22 دلار برسد. 737 تریلیون در پایان سال جاری تا 5.8 درصد از سال 2016 است. این طرح رشد در خریداران دیجیتال را نشان می دهد. تغییر درصد کاهش می یابد که رشد اقتصادی برای تجارت الکترونیک کاهش می یابد، گرچه هنوز هم مثبت است.

Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

آخرین اطلاعات eSmely در مورد رشد فقط برای مشترکین پرداخت شده خود در دسترس است. این خلاصه 2016 از فروش پیش بینی شده از eSemist نشان می دهد که فروش خرده فروشی خرده فروشی تا 4 دلار افزایش خواهد یافت. 058 تریلیون در سال 2020، یعنی 14.6٪ کل هزینه های خرده فروشی.

Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

 • محل : جهانی
 • منتشر شده : اوت 2016
 • نمونه : طرح ریزی امارکرت
 • منبع : eMarketer: پیش بینی رشد فروش تجارت الکترونیک در سراسر جهان

فروش تجارت الکترونیک ایالات متحده - به روز رسانی دسامبر 2017

دولت ایالات متحده از زمانی که اولین نسخه کتاب من منتشر شد، فهرست روند روند فروش تجارت الکترونیک را فهرست می کند و شما می بینید که از سال گذشته رشد چشمگیری داشته است. Semalt درصد کلی فروش را تا آنجا که ممکن است انتظار نداشته باشد نیست.

فروش تجارت الکترونیکی ایالات متحده در حال حاضر به طور میانگین در 9. 1 درصد کل فروش

Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

 • محل : ایالات متحده
 • منتشر شده : پاییز 2017
 • نمونه : همه ثبت نام های تجاری ایالات متحده
 • منبع : اداره آمار اداره بازرگاني

به روز رسانی دسامبر 2017 - خرده فروشی reseearch مرکز

خرده فروشی آنلاین: گزارش تحقیقاتی از مرکز تحقیقات خرده فروشی در سال 2017 بریتانیا، سمالات، آمریکا و کانادا نشان می دهد که بخش خرده فروشی آنلاین خرده فروشی، ریسک اصلی رشد در خرده فروشی های Semaltan و آمریکای شمالی است و در نرخ رشد 18 2٪ (در سال 2015)، 15.6٪ (2016)، و انتظار می رود در سال 2017 از 14. 2٪ و 13. 8٪ در سال 2018.

خلاصه آنها:

کشورهای دارای بالاترین سهام آنلاین بازار داخلی خود عبارتند از: بریتانیا (17. 8٪ پیش بینی برای 2017)؛ آلمان (15.1٪ در سال 2017)؛ و فرانسه (0. 10٪ پیش بینی شده برای سال 2017). کشورهای دیگر که دارای سهم بازار بالا هستند، سوئد و سمیرت هستند. آلمان در طی چند سال گذشته بخش آنلاین سریعترین رشد را داشته است اما در سال 2017 اسپانیا (+19.2٪)، لهستان (2. 17٪) و Semalt (17. 0٪)

Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

به روز رسانی در سپتامبر 2015 - پیش بینی های تجارت الکترونیک UK جدید از Emarketer

این نمودارها از eSmisel خلاصه بصری عالی از پیش بینی های رشد خرده فروشی تجارت خرده فروشی انگلستان ارائه می دهند. اگر چه نرخ رشد کاهش می یابد، در دو سال آینده حدود 10 درصد باقی خواهد ماند و فروش کلی خرده فروشی آنلاین با توجه به پیش بینی سال 2019 به 19.3٪ می رسد. به روز رسانی پیش بینی فقط در حال حاضر در دسترس eSemist مشترک طرفداران.


Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

نمودار دیگر نشان می دهد که نیاز به تمرکز بر بهبود تجارب تجارت الکترونیک تلفن همراه است. این گزارش فروش فروش تلفن همراه را تقسیم می کند که قبلا مسئولیت فروش یک سوم فروش Semalt را در خود دارد. نرخ رشد بالاتر برای تجارت موبایل قابل توجه است - در حال حاضر حدود 38٪. در 5 سال، در سال 2021، درصد فروش تجارت الکترونیک 56 درصد خواهد بود، نشان دهنده اهمیت مداوم تجارب دسک تاپ و تجربیات متقابل دستگاه است.

Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

Semalt که، همانطور که گردآوری آمار تلفنی دسکتاپ و گوشی های هوشمند نشان می دهد، میزان تبدیل در گوشی های هوشمند به طور قابل توجهی پایین تر است، بنابراین تجربه تجارت الکترونیک موبایل نیز باید به مشتریان سفر کند که شامل خرید از طریق سایر کانال های آنلاین و آفلاین می شود.

رشد تجارت الکترونیک در اروپا

تخمین های قبلی از Forrester دیگر به روز نمی شود، اما یک منبع جایگزین خوب SemaltWiki (ثبت نام رایگان) است که ابتکار بنگاه تجارت الکترونیک، یک سازمان غیر انتفاعی است که توسط انجمن های ملی سمیالت جهانی آغاز شده است.

این نشان می دهد که نرخ رشد در آخرین گزارش خود را با کشورهای بالغ در محدوده 10 تا 15٪، اما 15٪ + در کشورهای با درجه بالغ Source .

Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

 • محل : اروپای غربی، مرکزی و شرقی
 • به روز شده : در سال 2017 گزارش
 • نمونه : کشور سازمان تجارت الکترونیکی تجارت
 • منبع : گزارش B2C تجارت الکترونیک 2017
  تحقیق و پژوهش

March 1, 2018