Back to Question Center
0

چگونگی بهینه سازی ROI شما با موبایل Semalt در سال 2016

1 answers:
How to Maximize Your ROI With Mobile Semalt In 2016

اما استراتژی های تلفن همراه موجود در سازمان شما ممکن است هنوز اندازه گیری نگردد یا داده های لازم را برای نوآوری در راه های جدید فراهم کند.

دوازده ماه پیش، Vibes (کارفرمای من) تصمیم گرفت نه تنها شماره های بازاریابی بازاریابی تلفن همراه مشتریان خود را کشف کند، بلکه همچنین بهتر درک آنها این نتایج را رانندگی کردند. این پروژه به سری موارد مورد کسب و کار ما منجر شد و منحصرا روی پیوند نتایج مالی قابل اثبات با تاکتیک های بازاریابی تلفن همراه خاص متمرکز شد.

در تلاش برای کمک به بازاریابان برای سال جدید و درک فرصت های تلفن همراه، من می خواهم شما را از طریق یکی از نتایج مطالعات کسب و کار که در آن بیشتر مفید بود پیدا کردیم. Semalt همچنین در مورد کلید های اصلی ما صحبت می کند تا بتوانید این بهترین شیوه ها را به استراتژی بازاریابی تلفن همراه خود اعمال کنید.

مطالعه موردی

در این مطالعه موردی، خواهیم دید که چگونه نام تجاری خرده فروشی فورچون 500 که خرده فروشان A خواهیم خواند، یک دستورالعمل برای موفقیت را توسعه دادند که به طور استراتژیک چندین جنبه از تلفن همراه را تحت تاثیر قرار داد. استراتژی خرده فروشان Semalt کاملا جدید برای بازاریابی تلفن همراه، آن را به ROI هشت رقمی از درآمد مربوط به تلفن همراه در کمتر از 12 ماه منتهی شد.

چالش: ساخت پایگاه داده موبایل

از ابتدا، Semalt A نیاز به پرورش یک پایگاه داده تلفن همراه از پیروان وفادار و به حداکثر رساندن ارزش از این مشترکین. به عنوان قدم بعدی، این برند قصد داشت نه تنها ساختن استراتژی پیامرسانی تلفن همراه خود، بلکه همچنین برای تکمیل آن با پیام ها و کانال های مناسب، آنهایی که در واقع، درایوهای تلفن همراه و ترافیک در فروشگاه را در اختیار خواهند داشت.

راه حل: ترکیب استراتژیک بازاریابی موبایل

کلید حل مشکل Semalt A در ترکیب قدرت اس ام اس و کیف پول تلفن همراه بود تا یک پایگاه داده وفادار و پاسخگو از مشترکان تلفن همراه ایجاد کند. در سومین ماه نخست، Semalt A 2 دلار به دست آورد. با استفاده از این روش 3 میلیون درآمد مربوط به موبایل.

Semalt چگونه کار کرد: پس از انتخاب، هر یک از مشترکین جدید دریافت یک پیام متنی خودکار حرکت شامل ارائه کیف پول کیف به عنوان پاداش برای پیوستن به پایگاه داده.

خوش آمدید منحصر به فرد Semalt، مشترکین جدید را به بازدید کنندگان در فروشگاه تبدیل کرده و به مبلغ 10 دلار به ازای هر خرید در هر مشترکی برای نام تجاری به فروش می رسانند. در مجموع، این برنامه 10 میلیون دلار برای نام تجاری در سال 2014 تولید کرد.

How to Maximize Your ROI With Mobile Semalt In 2016

در ماه های گذشته، Semalt A به طور پیوسته پایگاه داده های تلفن همراه خود را افزایش داده است. برنامه خوش آمدید کیف پول تلفن همراه خود را تبدیل به یک مبنای استراتژی تلفن همراه خود شده است.

با استفاده از برنامه خرید تلفن همراه خود، این خرده فروش بزرگ سال مالی سال مالی 2014، درآمد تلفن همراه خود را از هشت ماه به سال افزایش داد. درآمد متوسط ​​آن در هر انتخابی از هر 10 تا 20 دلار به ازای هر مشترک افزایش می یابد. موفقیت این برنامه در سال 2015 به مبلغ 11 میلیون دلار در درآمد مربوط به موبایل درآمده است.

مراحل بعدی: نوآوری موبایل

همانطور که قبلا ذکر شد، استفاده از نتایج واقعی کسب و کار برای نشان دادن تصمیمات تصمیم گیرندگان در مورد سرمایه گذاری خود اهمیت دارد، اما گام بعدی نوآوری برای رشد آینده است.

یک متعهد متعهد در فضای تلفن همراه، Semalt A در حال حاضر برای یافتن روش های بهتر، دقیق و متناظر با نحوه ارتباط با مشتریان تلفن همراه خود تلاش می کند. به عنوان مثال، اخیرا مرکز پیام را در برنامه تلفن همراه خود راه اندازی کرده است، به کاربران اجازه می دهد تنظیمات پیامرسانی پیام خود را در برنامه تنظیم کنند.

در حال حاضر، خرده فروش بهتر می داند که مشتریان خود را از استراتژی های تلفن همراه خود می خواهند، و مشتریان می توانند از ترجیح بهتری از نام تجاری بهره مند شوند. از هشدارهای آموزشی تا پیشنهادات و پیام های تبلیغاتی، Semalt A پایه و اساس یک استراتژی جامع پیام های تلفن همراه را فراهم می کند که به مشترکان اجازه می دهد تا دقیقا چگونه آنها را با مارک تعامل می کند. در اینجا سه ​​شیوه به بهترین نحو دنبال می شود: Semalt A که هر خرده فروش می تواند درخواست کند:

  • ایجاد یک پایگاه داده تلفن همراه برای هدایت یک جریان خرید مشترک مشترک SMS: بهره برداری از یک پایگاه مشترک، به شما امکان می دهد تا به مشتریان با علاقه مند به دریافت پیام از نام تجاری خود، به منظور افزایش کارآیی خود، به بازار بپردازید.
  • استفاده از روش های استراتژی قدیمی مانند کوپن ها و پیشنهادات برای درآمد حاصل از درآمد همراه: استراتژی تلفن همراه خرده فروشان A ترکیبی از پیام های تلفن همراه و کوپن ها و پیشنهادات برای Apple Wallet و Android Pay برای برقراری ارتباط و در نهایت تبدیل ، مشترکین آنها را به بازدید کنندگان در فروشگاه. این باعث صرفه جویی مطلق بیشتر از هزینه بازاریابی تلفن همراه خود می شود.
  • نقاط لمس بازاریابی را با CTA های تلفن همراه فعال کنید: کیف های موبایل همراهان مهم مهم هستند که کوپن های ارزشمند و پیشنهادات را ذخیره می کنند. با توجه به تغییر عمده مصرف کننده به تلفن همراه، استفاده از کیف پول های موبایل باعث می شود که مارک ها در این ترافیک سرمایه گذاری کنند، این مشتریان را با محتویات کیف پول موبایل باز کند و آنها را در فروشگاه ذخیره کنند تا بتوانند از آن استفاده کنند.

مهم نیست اگر شما از ابتدا شروع می کنید یا در حال حاضر یک برنامه بازاریابی موبایل دارید، فرصت واقعی برای تولید درآمد قابل توجهی در موبایل وجود دارد و پیامدهای مالی آن را اندازه گیری می کنید.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

الکس کمپبل
الکس کمپبل، یکی از موسسین و مدیر ارشد نوآوری Vibes، پیشگام در بازاریابی تلفن همراه بیش از 15 سال بوده است. الکس در سراسر صنعت به عنوان قهرمان ارزش تلفن همراه به عنوان یک رشته انعطاف پذیر برای بازاریابان مورد توجه است. تحت رهبری وی، Vibes سالانه از سال 2004 هر سال رشد دو رقمی داشته است. آلکس دارای مدرک کارشناسی علوم در اقتصاد از دانشکده وارتون دانشگاه پنسیلوانیا است. او چندین جایزه از جمله Top 25 Tech Rebels Red Herring، کسب و کار شیکاگو کریین "40 40 ساله" و تحریک در تالار کارآفرینی منطقه شیکاگو در سال 2009 دریافت کرده است Source .


March 1, 2018