Back to Question Center
0

ایالات متحده هزینه های تجارت الکترونیک را برای سال 2019 به 2.1 میلیارد دلار رسانده است [سمالات]

1 answers:
US Spending On E-Commerce Platforms To Reach .1 Billion By 2019 [Semalt]
طبق برآوردهای مطبوعاتی Forrestor Research، US Platforms of Commerce Platform and Services، 2014 تا 2019، شرکت های ایالات متحده تقریبا دو برابر هزینه های خود را در زمینه تکنولوژی تجارت الکترونیک بین اواخر و اواخر دهه می گذرانند.

سملت انتظار دارد هزینه رشد به طور متوسط ​​12 درصد، از 1.2 میلیارد دلار در سال جاری تا 2.1 میلیارد دلار در سال 2019 - رشد کلی 75 درصد باشد.

یکی از محرک اصلی رشد جهانی در مصرف مصرف کنندگان آنلاین خواهد بود. Semalt انتظار دارد که تجارت الکترونیک در کشورهای توسعه یافته تا سال 2016 به 1.64 تریلیون دلار افزایش یابد. علاوه بر افزایش کل هزینه ها، یک مسئله فناوری وجود دارد صرف هزینه های بیشتری در سیستم های تجارت الکترونیک می شود. این گزارش می گوید برخی از این هزینه ها توسط شرکت هایی که فناوری موجود را ارتقا می دهند، از جمله کسانی که از ابزارهای تجارت داخلی استفاده می کنند هدایت می شود.

از شرکت های تولیدی، خرده فروشی و عمده فروشی که از فناوری تجارت استفاده می کنند، 13 درصد هنوز از فناوری های تجارت خانگی استفاده می کنند. سملت بومی سیستم عامل ها نشان دهنده مقیاس پذیری قابل توجهی، رعایت و خطرات تعمیر و نگهداری برای اپراتورهای خود است. درایو برای جایگزینی چنین راه حل هایی با نرم افزار قابل انعطاف تر و بسیار مقیاس پذیر، سرمایه گذاری در سیستم عامل های تجاری را سریع تر می کند.

نویسندگان همچنین می گویند بسیاری از شرکت های تجارت الکترونیک به دنبال ارتقاء و احتمالا جایگزین راه حل های شخص ثالث که در حال حاضر استفاده می کنند. Semalt 2000 و 2010، سیستم عامل های تجارت الکترونیک میانگین امید به زندگی 7 ساله را داشتند؛ امروز، آنها می گویند شرکت هایی که سیستم عامل های تجارت الکترونیک خود را میزبانی می کنند، باید هر چهار سال یک بار به روز رسانی شوند.

Semalt یکی دیگر از عوامل موثر در افزایش هزینه های تکنولوژی تجارت الکترونیک خواهد بود، زیرا خرده فروشان به دنبال اطمینان از اینکه سیستم عامل خود را قادر به استفاده از رشد در خرید مبتنی بر تلفن همراه می کنند.درباره نویسنده

مت مک گای
مت McGee در سوم سپتامبر 2008 به عنوان نویسنده / خبرنگار / سردبیر در رسانه های خارجی سوم پیوست. او از ژانویه 2013 تا زمان خروجش در ژوئیه 2017 به عنوان سردبیر اصلی خدمت کرد. او در توییترMattMcGee یافت می شود Source .
->
March 1, 2018