Back to Question Center
0

مصاحبه ما با Malcolm Duckett درباره شخصی سازی پویا Semalt

1 answers:

یکی از اهداف ما در Smart Semalt این است که بازاریابان را از ابزارهای نرم افزاری فراوانی که می توانند از مزایای ارتباطی منحصر به فرد رسانه های دیجیتال استفاده کنند آگاه سازند.

در نهایت، این ابزار نرم افزاری نیز باید به مشتریان کمک کند. شخصی سازی ابزار Semela یا ابزار هدفمند سازی رفتاری یک دسته از ابزارهای جالب هستند زیرا می توانند به نفع هر دو شرکت ها و مشتریان باشند، اما نگرانی های مربوط به حفظ حریم خصوصی در مورد نحوه جمع آوری داده ها وجود دارد.

این دسته از ابزارهای شخصی سازی وب سایت و ابزارهای هدایت رفتاری نیز جالب هستند زیرا همه هنوز به توصیه تکنیک های همگانی توصیه شده توسط Semalt اشاره می کنند - مقاله خوانی که الگوریتم توصیف می کند. اکثریت هنوز هم با دقت روش (از جمله زمانی که خرید هدایای دیگران را می گیرند) هنوز هم می فهمند، اما به نظر نمی رسد که شکایات مربوط به حریم خصوصی بیش از حد ایجاد شود.

Magiq پویا وب سایت شخصی نرم افزار شخصی

هنگامی که من در Malcolm Duckett در آخرین مدرسه Econsultancy Magiq حضور داشتم علاقه مند شدم بیشتر بدانم. من مالکوم را از بسیاری از جلسات در نشست ممتنع بازاریابی Semalt که او هستم می شناسم.

مصاحبه من با Semalt که مزایا و مسائل مربوط به مدیریت این نوع نرم افزار را ارائه می دهد.

مزایای نرم افزار شخصی سازی پویا

Q1 لطفا یک نمونه از چگونگی استفاده Magiq و مزایای آن ارائه دهید؟

دو نفر از مشتریان ما از Magiq به روش های مختلفی استفاده می کنند:
خدمات رزرو هتل با استفاده از Magiq برای ایجاد پایگاه داده های مشتری از تعامل بازدید کننده در وب سایت خود استفاده می کنند. Magiq می نویسد که چگونه کاربران با سایت ارتباط برقرار می کنند و اطلاعات کلیدی مربوط به رفتار آنها را ثبت می کند. این اطلاعات شامل اطلاعات مربوط به مکان فیزیکی آنها (شهر / کشور)، سازمان آنها، هر عبارت جستجو که از آنها استفاده کرده اند (در رسیدن به سایت)، اطلاعات دیگری است که به تشریح منافع خود کمک می کند (مثلا اگر آنها برای خبرنامه ثبت نام کرده اند، و غیره)، و همچنین به ویژه به دنبال آدرس های ایمیل که وارد سایت شده اند.
Magiq این اطلاعات را در دو شکل ارائه می کند:
1 - به عنوان اطلاعات موجود در Gnomes Magiq، به طوری که HRS می تواند gnomes را برای ارائه انواع خاصی از محتوا برای انواع خاصی از کاربر دستور دهد. بنابراین برای مثال اگر یک مشتری نشان داده است که آنها مدرک SME یا تدارکات هستند، Gnomes می تواند اطمینان حاصل کند که اطلاعات مربوط به آنها در صفحات ارائه شده تزریق می شود. با استفاده از نمایه مشتری تاریخی Magiq، می توانند اطمینان حاصل کنند که اطلاعات درست در هر بازدید، حتی اگر کاربر خود را دوباره شناسایی نکند.
2 - به عنوان لیست مشتری. Magiq فهرستی از افرادی را که بسیار فعال هستند (نشان می دهد که ممکن است "آماده خرید") باشد و از تماس تلفنی از تیم های فروش خود بهره مند شوند، و همچنین فهرست افرادی را که به نقض آماده هستند کاربران، اما متوقف ورود). این لیست ها توسط تیم فروش و پشتیبانی مشتری HRS دریافت می شود تا به آنها کمک کند تا فعالیت های خود و ارتباطات را با افراد مناسب با پیام درست هدف قرار دهند. از آنجا که Magiq تمام اطلاعات تماس برای هر بازدید کننده (که آنها را به وب سایت ارائه شده) فراهم می کند، همراه با داده هایی که بخش مشتری آنها را در این ارتباط می تواند بسیار دقیق باشد.
FBTO یکی از مشتریان اولیه بتا Magiq بود، آنها یک شرکت بیمه هستند و از اطلاعات Magiq برای شخصی سازی صفحه خانگی برای بخش های مختلف کاربران استفاده می کنند. آنها 4 مرحله از تعامل در نام تجاری، از کاربران نشان داد که علاقمند به یک محصول خاص، به کاربران که یک محصول خاص خریداری شده است. برای هر بخش و برای هر گروه محصول آنها یک بنر کوچک ایجاد کردند که اطلاعات خاصی برای کاربران در آن بخش در مورد گروه محصول مورد علاقه ایجاد کرد.
با ایجاد این تغییر ساده، نرخ تبدیل آنها را 15٪ افزایش داد. هدف قرار دادن تماس ها به این ترتیب یک کمپین را ایجاد کرد که منجر به فروش هر یک از سه نفر شد.

ویژگی های شخصی

Q2 تفاوت هایی با دیگر ابزارهای مشابه یا شخصیت شناخته شده Amazon چیست؟

امروز ابزارهای هدفمند سازی رفتاری وجود دارد که محتوا را براساس رفتار فعلی نمایش می دهند، اما ما از هر راه حل ای که ایجاد و حفظ پرونده های رفتار مشتری درازمدت برای هر بازدیدکننده ی شخصی می کند، اطلاع نداریم و اجازه می دهد که مالک سایت از این ترکیب استفاده کند از رفتار دراز مدت و زمان واقعی برای شخصی سازی ارتباطات و محتوای صفحه وب خود.
همچنین تمام رویکردهای دیگر برای شخصی سازی و یا توصیه، صاحب سایت به انجام فعالیت های مهم برچسب زدن برای جمع آوری داده های مورد نیاز و اضافه کردن برچسب ها برای افزودن محتویات نیاز دارد. Magiq در مقابل به طور موثری از Tag-Free استفاده می کند، فقط لازم است که یک فایل اسکریپت استاتیک را به صفحات سایت اضافه کند. این را می توان از طریق یک بار تغییر به سیستم مدیریت محتوا انجام داد و یا حتی می تواند از طریق سرورهای وب یا سیستم های توزیع بار برای سایت انجام شود.
این چندین پیام دارد. اولا استقرار این راه حل تقریبا بلافاصله و در مرحله دوم یک سایت ثابت یا تخت یا سایت یا برنامه ای است که مشتری قادر به تغییر آن نمی تواند به سادگی با محتوای پویا و محتوای رسانه های غنی با استفاده از Magiq تبدیل شود. علاوه بر این، تیم بازاریابی می تواند محتویات، قوانین شخصی سازی و انواع محتوا را بلافاصله از طریق نرم افزار ساده و Gnomes Magiq تغییر دهد.
در واقع، Magiq دقیقا سطح شخصی سازی و خلاقیت را که آمازون اجرا کرده است، بدون نیاز به صرف میلیون ها پوند در توسعه و تکنولوژی سفارشی که باید برای اجرای راه حل خود استفاده کنند، به ارمغان می آورد.
به نظر ما، Magiq شخصی سازی شخصی آمازون در جعبه است!

مسائل خصوصی سازی شخصی سازی و هدف گیری رفتاری

Q3 حریم خصوصی کاربر محافظت شده و نگرانی های احتمالی چگونه است؟

Magiq تنها از داده هایی استفاده می کند که کاربران به طور داوطلبانه به سایت وارد می شوند و این را به داده های مکان و سازمان که از آدرس های IP آنها گرفته می شود مرتبط می کند . بنابراین، این همان پیامی است که شما هنگام تماس با یک مرکز تماس می شنوید که می گوید "این تماس برای بهبود کیفیت خدمات مشتری ثبت شده است."
[یادداشت سردبیر: در اینجا یک سایت جاسوسی از سایت مکیق که برخی از اطلاعات جمع آوری شده را نشان می دهد)
Our interview with Malcolm Duckett about Semalt dynamic personalization
قراردادهای Magiq نیز به صاحب سایت نیاز دارند تا این واقعیت را که داده ها را جمع آوری می کنند و اهدافی که مورد استفاده قرار می گیرد، افشا کنند، زیرا ما معتقدیم باز بودن با بازدیدکنندگان بسیار مهم است.
راه حل Magiq نیز به اندازه قابل توجهی برای مدیریت حریم خصوصی و امنیت اطلاعات شخصی جمع آوری شده است. به عنوان مثال، تمام داده های Magiq از کاربر جمع آوری می شود به عنوان آن را اسیر رمزگذاری شده است، بنابراین انتقال هر گونه اطلاعات امن تر است که داده ها به طور معمول از مرورگر به وب سایت تشکیل شده است. ما همچنین توابع لغو را برای کاربر ارائه می دهیم، به افراد امکان می دهد که تصمیم خود را برای جمع آوری داده ها و تصمیم گیری های حریم شخصی خود مدیریت کنند.
در نهایت، بر خلاف اکثر خدمات "تقاضا" که "چند مستاجر" هستند، هر مشتری Magiq نمونه خاص خود را دارد - به این معنی است که داده های هر سایت در یک سیستم جداگانه است که صاحب سایت دارای دسترسی منحصر به فرد و حقوق داده ها جمع آوری شده است. علاوه بر این، مشترکان Magiq می توانند تصمیم بگیرند که آیا آنها نمونه خود را در اتحادیه اروپا یا ایالات متحده قرار می دهند یا خیر، به این ترتیب مدیریت اطلاعات و حفظ حریم خصوصی را کاهش می دهند.

ویژگی های شخصیت سازی

Q4 کدام معیار باید کسی را انتخاب کند که یک فروشنده از فن آوری شخصی سازی را در نظر بگیرد.

واضح است که این عوامل شامل عوامل موثر بر بازده سرمایه گذاری و هزینه مالکیت در مسائل جانبی و عملکردی از سوی دیگر خواهد بود. در عین حال تلاش برای ارائه حداکثر بازگشت با ارائه داده های قابل استفاده / قابل اجرا بر روی کاربران فردی و منافع آنها، و با اجازه شخصی سازی شخصی (به عنوان مخالف رویکردهای مکش و نگاهی که توسط MVT ابزارها و رویکردهای "گاو رفتار" راه حل های پیشنهاد محصول).
از دیدگاه کارکردی، هر کسب و کار نیاز به درک وظایفی که می خواهید برای به حداکثر رساندن اثربخشی بازاریابی و ارتباطات در خط خود داشته باشید. این از کسب و کار به کسب و کار متفاوت است. طیف وسیعی از برنامه های ساده برای استفاده Magiq تلاش می کنند تا شخصی سازی، بهینه سازی و راه حل های CRM را در سیستم عامل های رایانه ای و موبایل ارتقاء دهند. راه حل های دیگر تمرکز بر ویژگی های مانند توصیه های محصول و آزمون ساده AB که توابع ارائه شده توسط Magiq امروز نیست.
همچنین نقشه راه یک تامین کننده مهم است زیرا سرمایه گذاری در راه حل ها در این زمینه تمایل زیادی به دراز مدت دارد (به خصوص به دلیل اینکه ارزش و کیفیت اطلاعات مشتری در حال رشد است). بنابراین مهم است که تأمین کنندگان با تعهد بلندمدت به بازار و چشم انداز آینده را انتخاب کنند.
بنابراین، به عنوان مثال، Magiq یک پلت فرم خوب مبتنی بر داده های فردی مشتری فراهم می کند و ما قصد داریم خانواده برنامه ها را گسترش دهیم تا برنامه های دیگر مانند اپلیکیشن های ایمیل، قیمت گذاری پویا، ادغام داده های متقابل کانال و غیره را گسترش دهیم و همچنین گسترش آن را در آغوش بگیریم. فلش، فلکس و برنامه های جداگانه با Adobe AIR ایجاد شده است.

ارزیابی ارزش ابزار شخصی سازی وب سایت

Q5 چگونه ارزش یک ابزار مانند Magiq را ارزیابی می کنید؟ کدام KPI باید بررسی شود

Magiq در سمت پیاده سازی بازاریابی آنلاین متمرکز شده است، در حالی که تمام فعالیت های انجام شده آن را ثبت می کند، بخش تحلیلی را از روند انجام نمی دهد، همانطور که اکثر کاربران در حال حاضر دارای تجزیه و تحلیل وب یا تجزیه و تحلیل مشتری و گزارش ابزار، ما انتظار داریم که کاربران از تجزیه و تحلیل اثربخشی کمپین ها و فعالیت هایی که Magiq پیاده سازی می کنند استفاده کند.
KPI های واقعی که باید اندازه گیری و ردیابی شوند، به وضوح مشتری خاص است. بنابراین برای یک سایت تراکنش ممکن است بر درآمد و نرخ تبدیل متمرکز باشد. برای سایت های غیر تراکنشی دیگر شاخص ها مهم هستند. بعضی از مشتریان تصمیم می گیرند تا بر میزان نگهداری بازدید کنندگان و عوامل تعامل (طول مدت مشارکت، زمان در محل، فرکانس بازدید و زمان تاخیر و غیره) تمرکز کنند، دیگران می خواهند تحلیل داده های مشتری ارائه شده توسط Prospect و Retain برای ارزیابی ارزش مخاطبان که آنها در پول یا روش های دیگر دارند Source .
March 1, 2018