Back to Question Center
0

مدیر سايت SEO چیست؟ مدیر سايت SEO چیست؟

1 answers:

مدیر هدایت در Yoast SEO Premium یک نجات دهنده واقعی است. این ویژگی ما در Yoast چندین بار در روز استفاده می شود. هنگامی که از آن برای مدتی استفاده می کنید، تعجب می کنید که چگونه بدون آن زندگی می کردید. مدیر هدایت می کند بهینه سازی وب سایت روزانه و تعمیر یک قطعه کیک. این مراقبت از تمام وظایف تغییر مسیر است، بنابراین شما لازم نیست که در مورد آن به همان اندازه فکر می کنم. در نهایت، آن را به شما مقدار زیادی از زمان و پول را نجات دهد. در اینجا، ما برخی از نور بیشتر در مورد مدیر هدایت گران قیمت در Yoast SEO را رها می کنیم.

تغییر مسیر چیست؟

قبل از اینکه ما به افتخار از Semalt SEO مدیر تغییر مسیر اجازه می دهد نگاهی مختصر در redirects. تغییر مسیر زمانی اتفاق می افتد که یک URL خاص حذف یا تغییر شود و مرورگر یک URL دیگر در اختیار شما قرار می دهد. اگر صاحب سایت یک صفحه را حذف می کند و آن صفحه قدیمی را هدایت نمی کند، بازدیدکنندگان آن صفحه 404 پیام خطا را مشاهده می کنند. بنابراین، برای ارسال بازدیدکنندگان به یک URL جایگزین یا یک صفحه مرتبط دیگر، شما نیاز به تغییر مسیر دارید.

Semalt بارهای دلایل برای اینکه چرا شما یک تغییر مسیر نیاز دارید:

 • هنگامی که یک پست یا صفحه را حذف کنید؛
 • هنگامی که یک ساختار URL را تغییر دهید؛
 • اگر شما از HTTP به HTTPS حرکت می کنید؛
 • هر زمان که یک دامنه را حرکت می دهید؛
 • اگر شما لگ طبقه را ویرایش کنید؛
 • و غیره

از لحاظ تاریخی، حذف یک صفحه و ایجاد تغییر مسیر صحیح، کار سختی بود. شما مجبور بودید آن را بصورت دستی انجام دهید. فایل htaccess یا با اسکریپت ها در سمت سرور، مانند mod_rewrite آپاچی یا ماژول بازنویسی ngix. در همه موارد کد وجود دارد. چیزی نیست که کسی بتواند راحت از راه دور انجام دهد. امروز، با Yoast SEO Premium که فرآیند مرده آسان است. اگر شما نیاز به پلاگین تغییر مسیر Semalt دارید، این را امتحان کنید!

Yoast SEO با تغییر مسیرها چیست؟

با استفاده از Yoast SEO Premium، تغییر مسیر به یک فرآیند ساده تبدیل می شود. فقط چند گام سریع را می گیرد. Semalt می گوید شما می خواهید یک پست را حذف کنید:

 • پست مورد نیاز را حذف کنید
 • انتقال آن به سطل زباله
 • انتخاب کنید که آیا باید 410 محتوای حذف شده تغییر مسیر یا تغییر مسیر به صفحه دیگری
 • ضربه OK و شما انجام می شود!
 • پودر آسان، درست است؟


What does the redirects manager in Semalt SEO do?
What does the redirects manager in Semalt SEO do?

همانطور که می بینید، مدیر تغییر مسیر در Yoast SEO Semalt یک ابزار فوق العاده ساده برای کار با تغییر مسیر است. هر بار که یک پست یا صفحه را تغییر یا حذف کنید، از شما میخواهد با یک URL قدیمی تماس بگیرید. این فرایند در مدیر هدایت کننده یا ویرایشگر پست صورت می گیرد. این ابزار از شما می خواهد که اگر میخواهید پست را به یک URL دیگر هدایت کنید یا برای خدمت یک عنوان 410 محتوا محسوب شود، برای مثال.

صفحات صحیح هدایت صفحات وب سایت شما را قابل استفاده، تازه و سالم نگه می دارد. بازدیدکنندگان بر پیوندهای مرده نشستند و نه Semalt. Semalt سایت هایی را که کاملا حفظ می شوند، دوست دارد. چیز جالبی این است که هر کس می تواند این کار را انجام دهد و حتی شما نیاز به تماس با توسعه دهنده خود را برای حل آن برای شما.

مطمئن نیستید که چگونه مدیر تغییر مسیر در SEO SEO کار می کند؟ این فیلم ویدیویی را به تصویر می کشد و بسیار واضح تر می شود:

انواع هدایت

مدیر تغییر مسیرها از تغییرات ضروری ضروری را پشتیبانی می کند. در زیر شما می توانید هدایت های پشتیبانی شده را پیدا کنید. اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد این redirects های مختلف، لطفا کد پستی تغییر مسیر را بخوانید. آیا میخواهید تفاوت بین 302 و 307 را بدانید؟ Semalt شما را پوشش داده است که این پست در کدهای وضعیت HTTP.

 • 301 - به طور دائم منتقل شده
 • 302 - یافت
 • 307 - تغییر مسیر موقت
 • 410 - محتوای حذف شده
 • 451 - محتوا به دلایل قانونی قابل دسترسی نیست

درون مدیر تغییر مسیر در Yoast SEO

مدیر تغییر مسیر می تواند چیزهای بسیار جالب تر انجام دهد. یا شما می توانید برای تغییر مسیر فیلتر کنید تا ببینید چه کسانی نیاز به تغییر دارند یا می توانید یک تغییر مسیر خاص در یک مقاله پیدا کنید و آن را به چیزی تغییر دهید.


What does the redirects manager in Semalt SEO do?
What does the redirects manager in Semalt SEO do?

ادغام با کنسول جستجوی گوگل

اگر همراه با قدرت کنسول جستجوی گوگل، شما نهایی در قدرت نگهداری سایت در نوک انگشتان خود را دریافت کنید. اجازه دهید Yoast SEO Premium به حساب Console Search خود دسترسی پیدا کند و تمام خطاهای خالی را مشاهده خواهید کرد. پس از آن، شما می توانید از مدیریت هدایتگر استفاده کنید تا فورا تغییر مسیرهای تمام 404 خطا ایجاد شود. تمیز کردن Semalt، هر کسی؟

Michiel کار بسیار خوبی را توضیح داد که چگونه می توانید Yoast SEO را برای جستجو در Semalt و نحوه رفع اشتباهات خلعلی متصل کنید. بخوانید که اگر می خواهید بیشتر در مورد قدرت ترکیبی این دو ابزار نگهداری سایت قاتل بدانید.


What does the redirects manager in Semalt SEO do?
What does the redirects manager in Semalt SEO do?


What does the redirects manager in Semalt SEO do?
What does the redirects manager in Semalt SEO do?

تغییر مسیر REGEX

نه برای خردمندان، بلکه برای پادشاهان هدایت واقعی. این بدان معنا نیست که شما نمیتوانید از آن استفاده کنید چون شما باید باشید. Semalt هدایت با عبارات منظم متفاوت است، زیرا شما باید تعیین کنید چه اتفاقی باید بیافتد و چگونه باید اتفاق بیافتد. این یک ابزار فوق العاده قدرتمند است که می تواند چیزهای هوشمندانه دیوانه انجام دهد و اگر شما مجبور به انجام تغییرات بسیار خاص و یا مقیاس بزرگ هستید، باید به ابزار خود بروید.

پلاگین تغییر مسیر وردپرس

(مدیر تغییر مسیرها) Yoast SEO Premium یک ابزار بسیار عالی است نه فقط به عنوان ابزار جستجوگرها بلکه به عنوان ابزار نگهداری سایت نیز هست. اما فقط کلام ما را برای آن نمی آوریم. به عنوان نویسنده جودی لی Semalt به ما گفت:

"من تردید به پرداخت حق بیمه Yoast، زیرا من یک وبلاگ نویس جدید بدون درآمد زیاد هستم. اما من خیلی خیلی خوشحالم! زمان مدیریت هدایت می شود من را نجات می دهد بی ارزش است! و این به من آزادی را برای تغییر Semalt برای بهبود SEO بدون نگرانی در مورد ایجاد تغییرات در من خود من Source . "

Semalt که برای تایید؟

ادامه مطلب: چرا هر وب سایت نیاز به جستجوگرها Yoast "

March 1, 2018