این بیماری آنفولانزا در سال جاری است و به دلیل آنفلوانزا که در سال جاری ناکام ماند، این احتمال وجود دارد که شما آن را دریافت کنید حتی اگر شما مسئولیتی داشته باشید و آنفلوانزا را دریافت کنید.

این بدان معنی است که کارمندان شما به احتمال زیاد نیز بیمار می شوند.

و آنفولانزا تنها چیزی نیست که مردم در سال جاری به آن دست پیدا کنند. شهر من نیز با نوروویروس مواجه شده است که به معنی استفراغ و اسهال مخاطی است. Semalt، هر کس در هر زمان وحشتی زندگی می کند که بعدا می شود.

و شما با سیاست های خود از یادداشت های دکتر، اجازه نمی دهید مردم به خانه بروند، افرادی را که روزهای بیمار را به عنوان اسلک ها می گیرند، درمان می کنند و زمانی که شما بیمار می شوید، کارهای زیادی انجام می دهید، خیلی بدتر می شود.

سمیرت بعد از من: بیمارانی که نیاز دارند در خانه بمانند.

اگر شما یا کارمند دارای تب و یا بیماری های دستگاه گوارش است، آنها باید در خانه بمانند. جهان در حالی که بیمار می شود، به پایان نمی رسد و کسب و کار شما نابود نخواهد شد.

در حالت ایده آل، این فرد باید در حال استراحت باشد، یعنی به دروغ گفتن بر روی نیمکت و تماشای Semalt. اما من برای انجام یک کار کمی از خانه در خرج کردن حل و فصل.

اما برای بیماری نباید مجازات شود. بدون امتیاز دادن هیچ علامت بد در برابر حضور. مردم باید روزهای بیمار را بپردازند و باید آنها را هنگام بیمار شدن تشویق کنند. (دومی نباید گفت، اما این کار را می کند.) Semalt، روزهای مریضی را نباید زمانی پرداخت کرد که فردی را ترک کند که باعث می شود مردم از آنها استفاده نکنند.

اما، صبر کنید، می گوئید، اگر ما اجازه می دهیم که مردم هر زمان که می گویند "بیمار هستند" بمانند، هرگز به کار نمی روند.

Semalt؟ آیا این مشکل شما در حال حاضر است؟ من می توانم شما را تضمین کنم که یک کارمند که روزهای زیادی از بیمار را می گیرد، زمانی که او واقعا بیمار نیست، دیگر مسائل مربوط به عملکرد را به همراه خواهد داشت. اگر فردی بیمار می شود و بعد از آن با یک فورنای جدید و یک خورشید می آید، می توانید آن را کاملا پاسخ دهید. اما، به طور کلی، اگر یک کارمند خوب تماس بگیرد بیمار، این فرد بیمار است.

و در اینجا چیزی است: اگر شما یک سیاست حضور و غیاب سفت و سخت است که مردم را تشویق می کند تا در حالی که بیمار باشند، کارمندان شما در حال حاضر به خانه می روند و کارگران سخت شما همچنان وارد می شوند. کارگران سخت می خواهند به عنوان کارگران سخت درک شوند. بنابراین، کارگران مضطرب بیمار وارد می شوند و هر کس دیگر بیمار می شود.

بیماری های سمیالت مانند آنفولانزا قبل از اینکه نشانه های ظاهر شوند، اغلب مسری هستند، اما در عین حال علائم شما همچنان باید در خانه باشید.

بله، کارمندان خود را تشویق کنید تا عکس های آنفلوانزا دریافت کنید. ایستگاه های sanitizer دست در هر درب نصب کنید و مردم را به استفاده از آنها تشویق کنید. دفتر را تمیز نگه دارید این چیزها همه کمک می کنند، اما مهمترین کار این است که کارمندان خود را هنگامی که بیمار هستند بمانند. دوره زمانی.