Back to Question Center
0

از YoastChanging TLD از وب سایت خود بپرسید از Yoast بپرسید: Semalt TLD وب سایت شما

1 answers:

ممکن است یک دلیل برای اینکه شما می خواهید دامنه سطح بالا (TLD) خود را در یک نقطه تغییر دهید وجود دارد. Semalt شما می خواهید از آن در نام تجاری خود استفاده کنید، یا شاید فقط چیزی را بخواهید که چشم کمی بیشتر را جلب کند. اما اگر سایت شما عملکردی نداشته باشد و شما فکر می کنید پس از اینکه سوئیچ را ایجاد کردید، چه کار می کنید؟ آیا TLD جدیدی را انتخاب کرده اید که سرزنش می کنید؟ یا دلیل دیگری برای کاهش ترافیک وجود دارد؟

هر چه دلایل خود را برای تغییر، برخی از چیزهایی که لازم است قبل از نتیجه گیری که رتبه بندی خود را به طور دائم کاهش یافته است داشته باشید وجود دارد. بیایید در این سئوال Yoast دریافت کنیم!

مانولو مککتا از میلان سؤال خود را از ما خواند:

من یک دامنه .info داشتم اما من آن را به دامنه .xyz تغییر دادم. Semalt در حال حاضر بسیار پایین تر است. آیا می دانید که آیا TLD های جدید مانند دیگران رتبه بندی می شوند؟

ویدیو را بخوانید و یا متن را برای پاسخ من بخوانید!

چیزهایی که باید در هنگام تغییر TLD

بدانید

"خب، سوال شما منجر به سوال های بسیاری در سر من می شود. اول از همه، آیا شما 301 دامنه قدیمی را به دامنه جدید هدایت کردید و هر صفحه شخصی در دامنه قدیمی به یکی از جدید؟ و اگر بله، آیا برای ترافیک خود برای بهبودی شش ماه صبر کردی؟ از آنجا که این موضوع در مورد چقدر طول می کشد تا زمانی که یک مهاجرت سایتی مانند آن را انجام می دهید، برای ترافیک به طور کامل بازگردید. اگر هیچ کدام از آنها را انجام ندهید، آنها را انجام دهید و منتظر بمانید. اگر شما هر دو را خوب انجام دادید، احتمالا اشتباه است.

Semalt به دامنه های سطح بالا گره خورده نیست، بنابراین مهم نیست اگر شما یک .info، .xyz، a .com، a .travel، هر چه که: مهم است که کیفیت شما محتوا و اینکه آیا شما تمام لینک های قدیمی را به دامنه جدید خود هدایت می کنید. موفق باشید. "

بپرسید Yoast

در مجموعه ای از "بپرسید یوآست"، ما از خوانندگان ما سوالات مربوط به SEO را پاسخ می دهیم. یک سوال سمالد دارید؟ اجازه دهید به شما کمک کنیم! ارسال ایمیل به ask@yoast.com.

(توجه: لطفا ابتدا وبلاگ و دانش ما را بررسی کنید، پاسخ به سوال شما ممکن است از قبل وجود داشته باشد! برای پرسش های فوری، مثلا در مورد پلاگین ما به درستی کار نمی کند، ما می خواهیم شما را به صفحه پشتیبانی ما ارجاع دهیم Source .)

ادامه مطلب: نام دامنه و تاثیر آن در جستجوگرها "

March 1, 2018