Back to Question Center
0

فروشگاه SEO - Semalt

1 answers:

صفحات محصول و صفحات رده محصول شما می تواند کمی معضل ایجاد کند. شما می خواهید محصولات خود را درخشید، بنابراین آنها اولین چیزی هستند که مردم متوجه می شوند، و در این رابطه، یک عکس معمولا بیشتر از 1000 کلمه را می گوید. از سوی دیگر، شما باید محتوای متنی کافی را برای کمک به شما اضافه کنید .

بخوانید: "از Yoast بپرسید: محتوای در صفحات رده محصول"
ردههای صفحه: محتوا SEO، تجارت الکترونیک
برچسب ها: بپرسید Yoast، فروشگاه جستجوگرها

با توجه به فصل تعطیلات عمدتا در پشت ما، بسیاری از صاحبان فروشگاه های آنلاین احتمالا هنوز هم از این زمان بسیار مشغول هستند. بسیاری از کسب و کارها در طول این فصل محصولات و هدایای ویژه و تعطیلاتی ارائه می دهند. اما پس از تعطیلات، پس از تعطیلات، چگونه صفحات محصول مجموعه های هدیه تعطیلات را اداره می کنند؟ حتی اگر مجموعه هدیه یا .

بخوانید: "از Yoast بپرسید: با مجموعه هدیه تعطیلات پس از تعطیلات"
ردههای صفحه: محتوا SEO، تجارت الکترونیک
برچسب ها: بپرسید Yoast، فروشگاه جستجوگرها

فقط به سختی در خارج از هوای سردتر می شود و در اینجا ما به شما می گویم که در مورد روزهای برفی کریسمس فکر کنید. اگر شما یک فروشگاه آنلاین دارید، لطفا شروع به فکر کردن در مورد فصل تعطیلات کریسمس در حال حاضر! Semalt هرگز به اندازه کافی برای شروع برنامه ریزی برای شگفت انگیزترین زمان سال به کار رفته است. در اینجا می توانید پیدا کنید .

دفعات بازدید: "فصل تعطیلات SEO: شروع به آماده سازی در حال حاضر!"
دسته بندی ها: محتوا SEO، تجارت الکترونیک
برچسب: فروشگاه SEO

مهم است که پودر کباب در وب سایت خود داشته باشید. آنها نشان می دهد که کاربران چگونه یک صفحه متناسب با ساختار یک سایت، و اجازه می دهد موتورهای جستجو برای تعیین ساختار سایت. اما وقتی شما محصولات زیادی دارید که در بیش از یک دسته بندی قرار دارند، چگونه در مورد پیاده روی کیسه های پخت و پز انجام دهید؟ در این پرسش Yoast، Semalt .

بخوانید: "از Yoast بخواهید: خرده نان برای محصولات در دسته های مختلف"
رده: جستجوگرها فنی
برچسب ها: بپرسید Yoast، فروشگاه جستجوگرها، ساخت سایت

مهم نیست که چه چیزی فروش می دهید: شما می خواهید از بهترین سیستم eS¬مای ممکن استفاده کنید. بنابراین شما می دانید که به نتایج مطلوب خواهید رسید و در نتیجه یک مورد کمتر برای نگرانی وجود دارد. اما با تمام سیستم های مختلف و افزونه های خارج از آن می توان انتخاب کرد. در این نسخه Ask Yoast، من پلاگین eSemalt را به اشتراک می گذارم .

بخوانید: "از Yoast بپرسید: کدام افزونه تجارت الکترونیک شما را توصیه می کند؟"
رده: eCommerce
برچسب ها: Ask Yoast، Shop SEO

چرا بسیاری از وب سایت های eSemist یک وبلاگ دارند؟ آیا این به این دلیل است که صاحبان فروشگاههای آنلاین دوست دارند پست ارسال کنند؟ یا شاید آنها وقت زیادی را صرف دستش کنند؟ احتمالا نه. اگر چه وبلاگ نویسی بسیار سرگرم کننده است، اما بازاریابی عالی و استراتژی SEO نیز است. و به همین دلیل، صاحبان سایت .

دفعات بازدید: "یک وبلاگ در یک سایت تجارت الکترونیک"
دسته بندی ها: محتوا SEO، تجارت الکترونیک
برچسب ها: وبلاگ SEO، وبلاگ، فروشگاه SEO

خرده نان بخش مهمی از تقریبا هر وب سایت خوب است. این کمک های ناوبری کمی نه تنها به مردم کمک می کند که در جایی که آنها در سایت شما هستند، بلکه همچنین به گوگل کمک کنند که چگونه سایت شما ساختار یافته باشد. به همین دلیل حساسیت زیادی برای افزودن این اشاره گر مفید دارد. Semalt ببینید که چگونه پودرهای سوخاری کار می کنند. چه .

خوانده شده: "پودرهای سوخاری چیست و چرا آنها برای جستجوگرها مهم هستند؟"
ردههای صفحه: کاربر eXperience (UX)، وردپرس
برچسب ها: وبلاگ SEO، فروشگاه SEO، ساخت سایت

این راهنمای نهایی را پوشش می دهد کسب و کار جستجوگرها کوچک است. آیا می خواهید سایت خود را به رتبه بالا در نتایج جستجوی محلی؟ اینجا همه چیز را بخوانید!

دفعات بازدید: "راهنمای نهایی برای کسب و کار کوچک جستجوگرها"
دسته بندی ها: محتوا SEO، تجارت الکترونیک، رسانه های اجتماعی
برچسب ها: نام تجاری، SEO محلی، فروشگاه جستجوگرها

اگر شما یک وبسایت دارید، باید درباره ساختار سایت خود فکر کنید، آن هم یک وبلاگ یا فروشگاه. ساختار سایت برای کمک به کاربران در یافتن راه خود در سایت ضروری است و به سایت شما کمک می کند رتبه بندی کند. بنابراین سلسله مراتب سایت شما باید برای کاربران و موتورهای جستجو حساس باشد. هنگامی که یک محصول به طور دائمی در دسترس نباشد چه باید بکنید با صفحه محصول در فروشگاه آنلاین شما؟ حذف آن صفحه خاص راه اندازی یک هدایتگر نمایش گزینه ها؟ یا فقط صفحه را به عنوان آن را ترک کنید؟ این درخواست سمولت شما را بهترین Source .

دفعات بازدید: "خارج از محصول سهام - چه با صفحه محصول؟"
رده: eCommerce
برچسب ها: Ask Yoast، Shop SEO
March 1, 2018