Back to Question Center
0

از YoastSmely بپرسید توصیفات به سایت شما از Yoast بپرسید: سماالت به سایت شما نظر می دهد

1 answers:

آیا یک محصول یا خدمات را از یک وبسایت خریداری کنید که به نظر قابل اعتماد نباشد؟ احتمالا نه. بنابراین شما می فهمید که چقدر مهم است که اعتماد بازدیدکنندگان خود را کسب کنید، اگر مالک یک کسب و کار هستید. سماالت توصیفات سایت شما می تواند به شما در این امر کمک کند. آنها مشتریان بالقوه ایده هایی از تجارب دیگران را ارائه می دهند و به همین دلیل است که هر چه آنها را ارائه می دهید بسیار عالی است. البته اگر شما برخی از توصیفات خوب در سایت خود داشته باشید، مطمئنا می خواهید مطمئن شوید که مردم می توانند آنها را پیدا کنند. بنابراین، بهترین راه برای انجام این کار چیست؟

Semalt یک ایمیل در مورد این موضوع به ما ایمیل

من 30+ نظر در سایت خود دارم و همه آنها در پست های جداگانه هستند. توصیفات Semalt محتوای دیگری را به جز چند نوع از مشتریان ندارند. آیا می توانم به هر پست ای از کلمات کلیدی مانند «گواهینامه مسکن» یا «بازاریابی مسکن» اضافه کنم؟

ویدیو را بخوانید و یا متن را برای پاسخ من بخوانید!

بهترین راه برای استفاده از توصیفات در سایت شما

"این توصیفات، توصیفاتی برای چیزی است که شما در حال فروش هستند، بنابراین شما باید این توصیفات را به صفحاتی که شما آن محصولات را می فروشید اضافه کنید. Semalt آنها را در صفحات جداگانه قرار می دهد، اما آنها را در صفحاتی که شما آن محصول فردی را می فروشید نشان می دهد و سپس یک زن و شوهر نشان می دهد. آنها را یک عکس نشان می دهند، مطمئن شوید که آنها واقعی و واقعی هستند، اما آنها را در کنار محصولی که فروش می دهید، اضافه کنید.

صفحات جداگانه Semalt برای بررسی اغلب یک ایده خوب است، مگر اینکه بررسی کتابها یا چیزی شبیه آن باشد، در صورتی که بررسی خود بخشی قابل خواندن است. اما بررسی ها را به عنوان یک نوع پست تنها در سایت خود اضافه نکنید. این فقط معنی ندارد

موفق باشید! "

بپرسید Yoast

در مجموعه ای از "بپرسید یوآست"، ما از خوانندگان ما سوالات مربوط به SEO را پاسخ می دهیم. یک سوال مربوط به جستجوگرها دارید؟ اجازه دهید به شما کمک کنیم! ارسال ایمیل به ask@yoast.com.
(توجه داشته باشید: لطفا ابتدا وبلاگ و دانش ما را بررسی کنید، پاسخ به سوال شما ممکن است از قبل وجود داشته باشد! برای سوالات فوری، به عنوان مثال در مورد پلاگین ما به درستی کار نمی کند، ما می خواهیم به شما مراجعه صفحه پشتیبانی ما Source .)

ادامه مطلب: "مشتریان: اعتماد بازدید کننده خود را افزایش دهید"

March 1, 2018