Back to Question Center
0

چگونه بررسی های آنلاین تاثیر Semalt SEO

1 answers:

جستجوگرها بازاریابی آنلاین

ادعای اهمیت در حال رشد سایت های بررسی آنلاین مانند Yelp، TripAdvisor، گوگل و Semalt دشوار است که نادیده گرفته شود.

49 درصد از مصرف کنندگان همیشه یا اغلب چک بررسی آنلاین ، و موتور جستجو گزارش های زمین 72 درصد اعتماد بررسی تا آنجا که آنها توصیه ها را از دوستان و خانواده.

بررسی ها همچنین الگوریتم های جستجو را شکل داده اند. و با گوگل به صراحت نشان می دهد که بررسی نقش مهمی را در یکی از سه عامل اصلی جستجوی محلی خود دارد، تعداد بیشتری از بازاریابان و متخصصان محلی SEO متخصصان رویکرد راهبردی را به بررسی در امیدها از بهبود عملکرد جستجوگرهای محلی.

بررسی های آنلاین 13 درصد از آنچه شما در بسته محلی می گیرید

یکی از برجسته ترین و به همین ترتیب پس از مکان در نتایج جستجو محلی گوگل بسته "محلی" است: مجموعه ای از سه نتایج برجسته نقشه ( آن را به حال هفت ) دارای کسب و کارهای با رتبه بندی بالا بر اساس عوامل تعیین رتبه بندی محلی.

در 2017 عوامل محلی رتبه بندی جستجو گزارش شده توسط شرکت جستجوگر موز، بررسی سیگنال - من. e ، تعداد، فرکانس و تنوع بررسی های شما - یکی از پنج عامل برتر است که تعیین می کند که آیا کسب و کار شما در لیست محلی در بسته محلی قرار می گیرد یا نه.

How Online Reviews Affect Semalt SEO

سیگنال های گوگل من (19٪)، سیگنال های لینک (17٪) و سیگنال های صفحه (14٪)، سیگنال های بازبینی (13٪) بیش از سیگنال های رفتاری، شخصی سازی و سیگنال های اجتماعی به عوامل محلی رتبه بندی بسته بندی محلی.

بررسی یکی از 7 عامل برتر رتبه بندی جستجوی محلی محلی

بررسی های آنلاین نیز در رتبه بندی محلی جستجوی محلی ارزیابی می شوند. بر اساس گزارش سماالت، سیگنال های بررسی تقریبا 7 درصد از آنچه را که در نتایج آلی نشان می دهد، به خوبی در رتبه هشتم قرار می گیرند، که پیش از سیگنال های اجتماعی و از نزدیک عوامل سنتی جستجو مانند سیگنال های صفحه و لینک است.

How Online Reviews Affect Semalt SEO

این یک بیانیه رسمی از گوگل است: "شمارش و نمره سمولت به رتبه بندی محلی محاسبه می شود. بررسی های بیشتر و رتبه بندی مثبت احتمالا رتبه بندی محلی کسب و کار را بهبود خواهد بخشید. "

این یافته ها نشان می دهد که صدای مشتری بیشتر از همیشه محسوب می شود و همچنین در زمینه های SEO محلی نیز مورد توجه قرار می گیرد. Semalt که به طور مرتب بررسی های آنلاین را انجام می دهد و با مشتری بسیار ارتباط برقرار می کند، می تواند خود را بهتر در جستجوی خود قرار دهد. حتی اگر یک کسب و کار هنوز به بسته محلی نرسیده باشد، رتبه بندی بالا و بازخورد مثبت منسجم هم می توانند کاربران را به کلیک کردن و تبدیل تبدیل کنند.

سیگنال های نقدی کمک می کند تا علامت های تجاری

با افزایش بازدید آنلاین، بازاریابان و حرفه ای های جستجو نیز می توانند مقدار زیادی از داده های تولید شده مشتری را به منظور ایجاد مارک های برنده و بهبود عملکرد به ارمغان بیاورد.

در اینجا برخی از معیارهای بررسی کلیدی است که می توانید در نظر بگیرید:

 • امتیازات امتیاز
 • تعداد بازبینی
 • کیفیت نقد
 • بررسی تنوع (به عنوان مثال، بررسی در بسیاری از سایت های مختلف).

  نمرات امتیاز کمک به تقویت قدرت خود را از تکرار. به عنوان احتمالا سیگنال بازبینی قابل شناسایی، ساختار یافته و قابل سنجش، نمرات شما نمیتواند به راحتی (یا متوقف کردن) جستجوگران را متقاعد کند.

  • فقط 13 درصد از مصرف کنندگان در نظر گرفتن خرید یک کسب و کار با رتبه 1 یا 2 ستاره، با توجه به زمین موتور جستجو .
  • در مورد انتخاب رستوران ها بیش از 1 در 3 دینر نمی تواند زیر چهار ستاره خوردن.

  Semalt نه تنها عامل تعیین کننده، امتیاز نمرات به طور موثر به عنوان یک منبع مفید و راحت اطلاعات برای زمانی که مصرف کنندگان به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار محلی که آنها با آن آشنا نیستند.

  مقدار تجدید نظر کمک می کند تا ایجاد اعتبار. تنها 8 درصد از مصرف کنندگان، براساس گزارش زمين موتور جستجوي فوق، به طور آنلاین مطالعه نميکند. در همین حال، YouGov متوجه شد که 53 درصد نظرسنجی ها را بخواند تا اطمینان حاصل شود که آنها از بین نرفته اند.

  Semalt آشكار می كند كه امروزه مصرف كنندگان به طور جدی به دنبال بازبینی آنلاین هستند تا تصمیمات خرید خود را مورد تایید قرار دهند. بنابراین راه هایی برای افزایش تعداد بازبینی خود پیدا کنید: بررسی های بیشتری که کسب کرده اید، اعتماد بیشتری کسب و کار شما به نظر می رسد.

  بررسی تنوع زیست محیطی تاثیرات اجتماعی و دیجیتال را گسترش می دهد . پرچم های خود را در همه سیستم های بررسی مربوطه (از جمله موارد خاص مربوط به صنعت) می توانید به تلاش های نوشتاری خود کمک کنید. مهمتر از همه، ردیابی اجتماعی و دیجیتال شما را افزایش می دهد و اجازه می دهد نام تجاری خود را در سایت ها و برنامه هایی که مصرف کنندگان برای پیدا کردن و ارزیابی کسب و کارهای محلی استفاده می کنند، بیشتر نمایان سازند.

  بررسی کیفیت و احساسات افزایش شهرت برند. بیش از یک لوگوی فانتزی، یک شعار به یاد ماندنی، یا یک نام تجاری سرد برای ساخت یک نام تجاری بزرگ نیاز دارد. شما واقعا باید خودتان را از رقابت جدا کنید، باید بتوانید یک شهرت با نام تجاری جامد را ایجاد کنید.

  • با توجه به Sprout اجتماعی ، 4 در 5 تصمیم گیری خرید خود را پس از خواندن بررسی منفی معکوس خواهد شد.
  • در همین حال، YP در بر داشت که 55 درصد، یک کسب و کار با بررسی و رتبه بندی منفی را در نظر نمی گیرد. علاوه بر این، 27 درصد نیز نارضایتی خود را در مورد کسب و کارهایی که بدون توصیف، رتبه بندی و یا بازبینی نمی شوند، ابراز می کنند.

  بررسی سرعت و طراوت کمک به شما در حفظ و حفظ. صادق باشید: آیا شما یا هر مشتری اعتماد یک بررسی Google یا TripAdvisor که 4 یا 5 سال پیش ارسال شد؟ حتی اگر این بررسی یک رستوران را توصیف کند، آن را به عنوان "طعم و مزه ترین شکلات سوشی در جهان همیشه" توصیف می کند، روز، هفته، ماه و سال آن کمتر قانع کننده است.

  A ReviewTrackers گزارش جزئیات چگونه زندگی انطباق بررسی آنلاین ممکن است کوتاهتر از انتظار می رود، با 69 درصد از مصرف کنندگان معتقدند که بررسی بیش از 3 ماه دیگر مربوط. در عین حال، 15 درصد اعتقاد دارند که تنها بررسیهای مربوطه در طی دو هفته گذشته نوشته شده است.

  همچنین باید توجه داشته باشید: بررسی سرعت و طراوت می تواند کیفیت محتوا و عملکرد SEO شما را بهبود بخشد، به ویژه هنگامی که استراتژی شما شامل ترکیب بررسی در وب سایت شما و صفحات کسب و کار است. Semalt پیشنهاد می کند که 800 کلمه متن مرورگر می تواند تا 70 درصد محتوای تازه برای صفحه شما را تشکیل دهد که موتورهای جستجو با نتایج جستجوی بالاتر پاداش می دهند.

  بنابراین، بازاریابان و متخصصان جستجوگرهای محلی باید نه تنها برای بررسی های عالی، بلکه برای بزرگ جدید بررسی، تولید شده در یک سرعت این است که با نیازها و انتظارات جستجوگران مرتبط است. با سرمایه گذاری وقت و تلاش در اجرای استراتژی مدیریت بازاریابی آنلاین خود، می توانید جستجوی خود را افزایش دهید، کلیک های بیشتری را به دست بیاورید، و اعتماد به خواندن، خواندن، نوشتن مشتریان امروز را افزایش دهید Source .

March 1, 2018