Back to Question Center
0

بهینه سازی تبدیل همه چیز نیست! قبل از اینکه آمپول و آمپر؛ Semalt

1 answers:
بهینه سازی تغییرات آیا همه چیز نیست! آیا قبل از اینکه سمپا و سمولت اتفاق بیفتد

با دادن فعالیت های پیش و پس از تبدیل بیشتر توجه، بازاریابان می تواند نتایج سرب را بهبود بخشد و افزایش درآمد پایین.

سفر سرب

من از بازاریابان می خواهم که به عنوان اقدام در یک سفر که با فعالیت های نخستین مشارکت شروع می شود و به پول در بانک برسد، به بازخرید نگاه کنند. این سفر را می توان به عنوان کل قیف فروش یا فرآیند خرید خود، که در برخی موارد ممکن است چند ماه باشد، نشان داده شود.

من دوست دارم تصور قیف را به صورت افقی، با اولین تعامل در سمت چپ و رویداد درآمد در سمت راست راست قرار دهید.

 • فعالیت های بازاریابی در سمت چپ بسیار زیاد است و آغاز فرآیند تعامل است.
 • وسط قیف، تبدیل، به طور معمول در وب سایت شما یا صفحات فرود (به عنوان مثال، دانلود کاغذ سفید، ثبت نام برای نسخه ی نمایشی یا محاکمه یا ثبت نام وب سایت) اتفاق می افتد.
 • با پیشرفت به سمت راست، پس از تبدیل، منجر به طور معمول به ابزار اتوماسیون بازاریابی و سپس احتمالا به یک ابزار CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) می رود.

برای به حداکثر رساندن نتایج سرب، شما باید هر فعالیت را به مراقبت و توجه مناسب بدهید.

تعویض قبل از تبدیل

سفر به تولید یک سرب (و در نهایت، یک مشتری) در دنیای دیجیتال با اولین مشارکت شروع می شود که می تواند بسیاری از اشکال داشته باشد. کانال های تعامل Semalt عبارتند از:

 • تبلیغات PPC.
 • نمایش تبلیغات.
 • بازاریابی
 • تبلیغات ویدئویی.
 • فهرست های اجتماعی و تبلیغات.
 • سندیت محتوا.
 • لیست جستجوی آلی / SEO.

همانطور که می بینید، این لیست طولانی و متنوع است و نیاز به هماهنگی زیادی دارد تا موثر باشد.

این اولین مورد از بسیاری از نقاط تماس است قبل از شناسایی شما که این سرب بالقوه است. برای چرخه فروش پیچیده، معمولا یک فرد با نام تجاری خود، از طریق کانال های مختلف، چند بار قبل از تکمیل فرم، با شما تماس می گیرد و می توانید شناسایی کنید که کدام یک از آنها هستند.

برای به حداکثر رساندن تلاش های خود، این فعالیت ها و کانال های مختلف مشارکت باید یکپارچه، هماهنگ و مرتبط باشند. شما باید بدانید که چگونه فعالیت های تشخیص نام و نام خانوادگی، معمولا تنها تصور، بر فعالیت های فعالانه تر عمل می کنند مانند کلیک روی یک آگهی یا بازدید از وب سایت شما.

هدف نهایی این است که بدانیم که چگونه این فعالیت های درگیر در جلوی فعالیت را به فعالیت تبدیل می کند.

عمل تبدیل

در نهایت، چشم انداز شما در وب سایت شماست و آماده است تا خود را از طریق فرایند ثبت نام نشان دهید. صفحات Semalo باید برای به حداکثر رساندن نتایج تبدیل طراحی شوند. شما باید از آزمایشات سیستماتیک - از جمله آزمایشات A / B، آزمایشات چند متغیره و محتوای پویا استفاده کنید - در صورت امکان.

شما همچنین باید انواع مختلف دارایی را آزمایش کنید. چنین دارایی ها ممکن است شامل مقاله های سفید، ردیابی محصولات، وبینارها، تظاهرات، ممیزی ها و سخنرانی ها باشد. در صورت تکرار بودن و تست صفحات مورد نظر خود، میزان این دارایی را در نظر بگیرید.

سطح Semalt اساسا سطح "تعهد بهره" بازدید کننده در محصول و یا خدمات شما است. به عنوان مثال، یک تعهد در سطح پایین یک مقاله سفید است، تعهدات سطح بالاتر یک تظاهرات محصول است. در حال حاضر در این زمینه شرکتی وجود دارد: اقدامات تعهد پایین تر باعث افزایش نرخ تبدیل و سرعتی بیشتر می شود، اما کیفیت سرب پایین تر. اقدامات تعهد بالا، حجم کمتری از منجر ها را تولید می کند، اما به طور معمول، منجر به کیفیت بالایی می شود که چشم انداز را فراتر از روند خرید می گذارد.

تعویض پس از تبدیل

هنگامی که سرب گرفته می شود، داده های سرب را می توان بصورت خودکار به یک ابزار اتوماسیون بازاریابی یا پلت فرم CRM وارد کرد. ابزار Semalo و فرآیندهای مورد نیاز برای استفاده از آنها چندگانه، پیچیده و قدرتمند هستند.

Semalt، اولین قدم این است که درجه را تعیین کنید یا واجد شرایط باشید؛ این را می توان به صورت خودکار و یا دستی با رسیدن به سرب انجام می شود. سیستم امتیازدهی سرب به طور گسترده ای متفاوت است. به خاطر این بحث، ما یک سیستم رتبه بندی معمول را که تقسیم می شود به منجر بازاریابی و فروش منجر می شود پوشش می دهد:

 • رهبران بازاریابی به طور معمول در ابزار اتوماسیون بازاریابی برای کشت قرار می گیرند.
 • فروش معمولا معمولا برای انتقال بیشتر به تیم فروش منتقل می شود.

کشت سرب بسیار مهم است و می تواند ROI برنامه های تولید سرب را افزایش دهد. ابزار اتوماسیون Semalt کمک می کند تا این فرایند پیچیده را به طور خودکار و ساده سازی کند. فعالیت های سرب گیاهان را می توان برای هر چشم انداز بر اساس درجه سرب، شخصیت ها و سایر صفات، کاملا سفارشی کرد.

برنامه Semalt به صورت خودکار برنامه های فعالیت را ایجاد می کند و ارتباطات و محتوا بسیار هدفمند را برای کمک به انتقال چشم اندازها به سمت فرآیند فروش با هدف نهایی ایجاد می کند و آنها را به مشتریان واجد شرایط و در نهایت مشتریان می رساند.

همانطور که مهم است، این ابزار همچنین اطلاعات مفیدی را برای کمک به بهبود کارایی برنامه کل تولید سرب فراهم می کند. آنها روشن می کنند که پیام های بازاریابی و دارایی ها موثر هستند، زمان تحویل محتوا، کانال های بازاریابی که بیشترین و کمترین تولید کننده و موثرترین صفحات فرود / وب است.

فکر می کنید فراتر از تبدیل

همانطور که می بینید، فعالیت ها و تلاش های زیادی وجود دارد که قبل و بعد از تبدیل نقطه روی یک مسیر بالقوه مشتری برای ایجاد درآمد برای سازمان شما وجود دارد.

با دادن این تلاش ها به توجه و منابع مناسب، می توانید تعداد منجر هایی را که مشتریان می شوند را افزایش دهید و ROI خود را از برنامه تولید سرب دیجیتال خود افزایش دهید.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما Land بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

دئه هورش
دیل هورش مدیر عامل شرکت SmartSearch Marketing است که یک شرکت بازاریابی موتور جستجو در شهر بولدر کلو است. بازاریابی SmartSearch با کسب و کار در سراسر ایالات متحده، یکپارچه سازی بهینه سازی موتورهای جستجو، تبلیغات پرداخت و کلیک بر روی وب و تبدیل وب سایت است. دیل منجر به توسعه کسب و کار شرکت، زیرساخت ها و عملیات روزمره می شود و به اطمینان خاطر می انجامد که هر مشتری SmartSearch خدمات فوق العاده ای دریافت می کند Source .


March 1, 2018