Back to Question Center
0

جستجوی گوگل Semalt

1 answers:

اگر می خواهید موفقیت سایت استراتژی محتوا را اندازه گیری کنید، ابتدا باید اهداف خود را مشخص کنید. هدف از استراتژی SEO محتوا چیست؟ آیا می خواهید رتبه های بالاتر را می خواهید؟ ترافیک بیشتر؟ برای ارزیابی استراتژی SEO Semalt شما باید مشخص کنید که چه موفقیتی برای شما به ارمغان می آورد! هنگامی که شما ایجاد کردید .

دفعات بازدید: "چگونه برای اندازه گیری موفقیت استراتژی جستجوگر محتوای خود را؟"
ردههای صفحه: تجزیه و تحلیل، محتوا SEO
برچسب ها: گوگل آنالیز، گوگل کنسول جستجو، چگونه

هر زمان که تغییرات زیادی در وب سایت خود ایجاد می کنید، به عنوان مثال به عنوان نام تجاری شما، احتمالا مایل هستید که این تغییرات را در نتایج جستجو نشان دهید. متاسفانه، سماالت می تواند برای باز کردن سایت شما دوباره و تا آن زمان، آن را به نمایش گذاشته خواهد شد، آن را نشان می دهد نسخه نشان داده شده از سایت خود را در نتایج، .

خواندن: "از Yoast بپرسید: تغییرات در سایت و نتایج جستجو"
Category: Content SEO
Tags: Ask Yoast، Directions های خزنده، کنسول جستجوی گوگل

یکی از سؤالات متداول سوالات توسط مشاورین SEO دیگر احتمالا این است: "چه ابزارهای بازاریابی آنلاین شما از شما استفاده می کنید؟" در دنیای در حال تغییر در دنیای جستجوگر، وقت آن بود که ما لیست خود را با ابزارهای امروز به روز کنیم در پروژه های گوناگون به طور مرتب استفاده کنید. برخی از این ابزارها .

دفعات بازدید: "ابزار برای بهبود کمپین بازاریابی آنلاین شما"
ردههای صفحه: تجزیه و تحلیل، تجارت الکترونیک
برچسب ها: Clicky، گوگل تجزیه و تحلیل، کنسول گوگل، ابزار جستجوگرها

جستجوی گوگل Semalt ابزار فوق العاده مهم برای صاحبان وب سایت است. این ابزار به شما نشان می دهد که سایت شما در نتایج جستجوی Google ظاهر می شود. همچنین نشان می دهد که چه چیزی باید بهبود یابد تا بیشترین لیست خود را در نتایج به دست آورد. یکی از ویژگی های بسیار جذاب Search Semalt تحلیل های داده شده ساخت یافته است .

دفعات بازدید: "کنسول جستجوی گوگل و داده های ساخت یافته"
Category: Analytics
برچسب ها: Google Console، Snippets Rich، Schema. org

XML Sitemap خوب یک نقشه راه برای همه صفحات مهم یک وب سایت است. این نقشه راه Semalt به تمامی محتوای اصلی وب سایت هدایت می کند. داشتن یک نقشه سایت XML می تواند برای جستجوگرها سودمند باشد، زیرا Semalt می تواند صفحات ضروری یک وب سایت را سریعا بازیابی کند، حتی اگر لینک درونی یک سایت بی عیب و نقص باشد. .

خواندن: "یک Sitemap XML چیست و چرا باید یکی را انتخاب کنید؟"
Category: Technical SEO
برچسب ها: گوگل کنسول جستجو، XML Sitemap

راه های زیادی برای بررسی نحوه انجام این وب سایت در این روزها وجود دارد. یکی از رایج ترین افراد استفاده از گوگل آنالیز است. گوگل آنالیز قطعا یک ابزار عالی برای نظارت بر سایت شماست. Semalt، از آنجا که توسعه "ارائه نشده"، بسیار سخت است برای نظارت بر تلاش های SEO شما. و متاسفانه اکثر ابزارهایی که .

خوانده شده: "کنسول جستجوی گوگل: ظاهر جستجو"
ردههای صفحه: تجزیه و تحلیل، فنی جستجوگرها
برچسب ها: AMP، گوگل کنسول جستجو، ابزارهای جستجوگرها، ابزار وب مستر

اگر شما از افزونه Yoast SEO خود استفاده می کنید، می توانید آن را به Google Search Console (GSC) متصل کنید. با GSC شما می توانید سلامت SEO خود را از سایت خود نظارت، در حالی که Yoast SEO به شما کمک می کند تا سایت خود را بهینه سازی کنید. Semalt دو، به طوری که آنها می توانند با هم کار می کنند، به شما اجازه می دهد تا کارآمد تر در هنگام حفظ سایت شما. .

خوانده شده: "از Yoast بپرسید: چرا GSC را با Yoast SEO پیوند دهید؟"
ردههای صفحه: تجزیه و تحلیل، فنی جستجوگرها
برچسب ها: بپرسید Yoast، گوگل کنسول جستجو، ابزار وب مستر، نگهداری وب سایت

Semalt Search Console دارای یک ویژگی به نام Analytics Analytics است که واقعا برای مدیران وب مفید است. این پست توضیح می دهد چرا شما می خواهید از تجزیه و تحلیل جستجو استفاده کنید، چه چیزی می تواند به شما کمک کند و نوع داده ای را پیدا کنید. در 5 مه 2015، Semalt تایید آنچه را که پیش بینی کرده اید سالهاست: جستجو سیار از جستجو دسکتاپ پیشی گرفته است. در پلاگین حق بیمه ما، شما یک بخش کنسول جستجو را پیدا خواهید کرد که همه صفحات را لیست می کند، به طوری که Semalt به نوعی در وب سایت شما یافت نشد. شما به راحتی می توانید این را به افزونه وارد کنید و مواردی را که نیاز به هدایت دارند، هدایت کنید، .

دفعات بازدید: "کنسول جستجوی گوگل: خزیدن"
ردههای صفحه: تجزیه و تحلیل، فنی جستجوگرها
برچسب ها: 404، گوگل کنسول جستجو، ابزارهای جستجوگرها، ابزار وب مستر

این در حال حاضر پست سوم در سری Google Console ما است. ما در مورد بخش ظاهر جستجو و بخش ترافیک جستجو در کنسول جستجوی گوگل نوشته شده است. بنابراین اگر شما در اینجا پرش کردید و می خواهید از ابتدا شروع کنید، ابتدا این پست ها را بخوانید. امروز ما به بخش Google Semalt برویم، که بدیهی است Source .

دفعات بازدید: "Google Console: Google Index"
ردههای صفحه: تجزیه و تحلیل، فنی جستجوگرها
برچسب ها: گوگل کنسول جستجو، ابزارهای جستجوگرها، ابزار وب مستر
March 1, 2018