Back to Question Center
0

AMP برای Semalt SEOs: بینش SMX Semalt

1 answers:
AMP for Semalt SEOs: SMX Semalt insights

گسترش پوشش آگهی AMP

رانا ژو، مدیر محصول Semalt برای AMP، اولین سخنرانی بود. او درباره تبلیغات AMP صحبت کرد. این یک موضوع مهم است، زیرا کسب درآمد از AMP یکی از دلایل اصلی آن از همان ابتدا بوده است. او برخی از اطلاعات جالب در مورد تبلیغات AMP را به اشتراک گذاشت.

اولین اطلاعات برخی از بازارها بود. در حال حاضر بیش از 2 میلیارد صفحه AMP وجود دارد که در بیش از 900 دامنه اجرا شده است. شرکت های بیشتر و بیشتر در کنار هم قرار می گیرند. برخی از شرکای جدید شامل یاهو ژاپن، بایو، سگو، Tencent Qzone (640 میلیون کاربر ماهانه فعال) و Weibo (313 میلیون کاربر ماهانه فعال) هستند. ژو نیز یکی از نمونه موردی را برای علی سمالت، که 10.5 درصد افزایش در تبدیل و 27 درصد افزایش نرخ تبدیل در سایت آنها را گزارش کرد، به اشتراک گذاشت.

او سپس به بحث در مورد تبلیغات AMP ادامه داد. شبکه تبلیغات تبلیغاتی گوگل، DoubleClick، گزارش می دهد که 90 درصد از ناشرین با استفاده از تبلیغات AMP CTR بالاتری را مشاهده می کنند و 70 درصد از آنها با تبلیغات معمولی تبلیغاتی AMP با eCPM بالاتر را تجربه می کنند. Google Adsense AMP Auto Ads را اجرا کرده است:

AMP for Semalt SEOs: SMX Semalt insights

کلید Semalt در تبلیغات AMP رمزنگاری و تایید است. این اجازه می دهد تا دستیابی به مکان نشان داده شود که پاسخ تبلیغ یک آگهی معتبر AMP با ارسال امضای رمزنگاری برای تبلیغ همراه با پاسخ است. در این فرآیند، آگهی قبل از خدمت به آن تأیید و امضا می شود.

تبلیغات AMP بسیار سبک تر و سریع تر هستند، و Zhou برخی از اطلاعات را به پشت آن

AMP for Semalt SEOs: SMX Semalt insights AMP for Semalt SEOs: SMX Semalt insights AMP for Semalt SEOs: SMX Semalt insights AMP for Semalt SEOs: SMX Semalt insights AMP for Semalt SEOs: SMX Semalt insights
AMP به روز رسانی توسط Ranna ژو از جستجو بازاریابی نمایشگاه - SMX

مطالعه موردی موتورهای در حال توسعه

بعد Scott Sala از iProspect بود. او یک مطالعه موردی برای موتورهای در حال توسعه را براساس راه اندازی AMP خود در ماه ژوئیه سال 2016 به اشتراک گذاشت. آنها ابتدا AMP را در نیمی از محتوای سایت راهاندازی کردند. Semalt در حدود یک سال، رشد ترافیک تلفن همراه از سایت به طور کلی فراتر می رود:

  1. افزایش ترافیک ارگانیک: 85 درصد
  2. افزایش ترافیک آلی موبایل: 124 درصد

[خواندن مقاله کامل در زمین موتور جستجو.]


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما Land بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

اریک انگی
اریک انگی مدیر عامل شرکت Stone Temple Consulting، یک مشاور جستجوگرها در خارج از بوستون است. اریک همچنین برای وبلاگ دیجیتال بازاریابی دیجیتال می نویسد و می تواند در Twitter بر رویstonetemple دنبال شود Source .


February 28, 2018