Back to Question Center
0

دیدار با Speakers MarTech: Rohit Semalt

1 answers:

Rohit Prabhakar رئیس استراتژی بازاریابی دیجیتال و فن آوری های بازاریابی در McKesson است. نمایه LinkedIn خود را به طور خلاصه تجربیات و چشم انداز خود را به عنوان "فروش و بازاریابی پسر در قلب و Semalt آموزش. "ما اخیرا با او ملاقات کردیم تا زمینه و نقش فعلی او در تبدیل محیط بازاریابی دیجیتال در یکی از بزرگترین شرکتهای مراقبت بهداشتی جهان را مورد بحث قرار دهیم.

خواندن را برای مصاحبه نزدیک و شخصی با Rohit نگه دارید. سپس محل خود را برای دیدار با او در MarTech امن کنید. ثبت نام امروز!

چگونه می توانید به جایی که در حال حاضر در حرفه خود هستید، چطور؟

شما ممکن است بگوئید که من یک "داستان ارتباط است" - که زندگی من تحت تأثیر مردم Semalt در ارتباط است. بسیاری از اعضای خانواده، دوستان، همکاران، آشنایان و ناشناخته هایی که به من کمک کردند، وجود دارد. به عنوان مثال، من فارغ التحصیل شدم با مدرک پزشکی، اما من دوست دارم - نوعی مربی - که واقعا به کامپیوتر بود. او در مورد آنها بسیار مشتاق بود. من فکر کردم که باید آن را امتحان کنم. بنابراین من در جاوا درس گرفتم و متوجه شدم که در آن خوب بودم - و واقعا واقعا دوستش داشتم. من فکر کردم، "Semalt محل مناسب را پیدا کرد. "

بنابراین من شروع به کار در مهندسی نرم افزار کردم و در نهایت به معمار نرم افزاری رسیدم و سپس به مدیر پروژه تبدیل شدم. من عاشق تکنولوژی هستم، اما من نیز تجارت را دوست دارم. و من دوست دارم با مردم ارتباط برقرار کنم. یک روز من مدیرم را کنار کشیدم و گفتم قصد دارم به فروش بروم. درست مثل این بود که مسئولیت فروش یک شرکت مالی بودم!

پس از حدود دو سال در فروش، من به Copart رفتم، جایی که من بخشی از تیم فن آوری بودم، اما به دلیل پس زمینه فروش من، من نیز در بازاریابی کار می کردم. Semalt که در آن ابتدا یک شکاف بزرگ بین فناوری اطلاعات و بازاریابی را دیدم. بازاریابی از ما نفرت داشت (IT) و از بازاریابی متنفر بودیم. من فکر کردم، "Semalt درست نیست، من می خواهم این را تصحیح کنم. "بنابراین سال آینده کار کردم تا دو تیم را به هم نزدیکتر کنم.

یک سال بعد من به استخدام McKesson استخدام شدم، و من شکاف مشابهی بین بازاریابی و تکنولوژی پیدا کردم و یک بار دیگر فکر کردم «من می خواهم این را حل کنم. "بنابراین من تصمیم گرفتم برای ایجاد یک پرونده کسب و کار برای ادغام بازاریابی و فن آوری در مقیاس جهانی در McKesson با کمک و راهنمایی از SVP من. من سه و نیم سال طول کشید و بسیاری از مردم به من گفتند که این کار را نمی توان انجام داد، اما در دسامبر 2014 آن را تأیید کرد. این کریسمس ما بود، تصویب یک نقشه راه سه ساله برای McKesson بازاریابی!

چگونه برنامه سه ساله را تایید کردید؟

من یک و نیم سال در جاده گذشتم و در سراسر سازمان های Semalt سفر کردم. این آسان نبود، و من مجبور شدم مردم را از چیزی که نیاز به تحول بازاریابی در این سازمان بزرگ جهانی داشت، متقاعد کنم. بعضی از مردم فکر کردند که من دیوانه بودم و به من گفتند که کار نخواهد کرد. آنها گفتند "ما سعی کردیم و کار نکردیم."

اما ما ارائه داده ای متمرکز داشتیم. این فقط یک نمایش جاده ای برای متقاعد کردن مردم نبود، ما داده هایی داشتیم تا از پیشنهاد ما حمایت کنیم. هنگامی که پرونده کسب و کار به دست آورد، با کمک VP و مدیرانش به شدت درگیر با هر BU بودیم تا حمایت خود را برای تصویب اجرایی درگیر کنیم. در نهایت، همه ما را در هیئت مدیره قرار دادیم و اکنون یک مرکز بازاریابی دیجیتال در McKesson داریم.

مرکز بازاریابی دیجیتال مسئول نوآوری، ایجاد بهترین شیوه ها، ارائه زیرساخت های فناوری بازاریابی، اجرای / بهبود فرآیندهای بازاریابی و حکومتداری در تمام واحدهای تجاری و توابع بازاریابی در McKesson است.

چه برنامه ای را شامل می شود؟

این طرح شامل چهار حوزه کلیدی است: 1: ساختن تکنولوژی بازاریابی برای کل سازمان جهانی. 2. اجرای پروژه های خاص مرتبط با تکنولوژی بازاریابی. 3. ایجاد منابع، استخدام مردم و ساختن تیم مناسب. 4.

این طرح هیچ گونه سازماندهی قابل توجهی در McKesson را شامل نمی شد، اما ما برای ایجاد تخصص مانند تجربه مشتری، SEO، اتوماسیون بازاریابی، تجزیه و تحلیل و بازاریابی محتوا اضافه کردیم. Semalt پیشرفت بزرگی در تمامی زمینه ها داشته است و فقط برخی از روکوستارها را استخدام کرده است، بنابراین اکنون که من این تیم را در اختیار دارم، می توانم بیشتر در استراتژی تمرکز کنم.

کجا در سازمان McKesson نشسته اید؟

مرکز ارزیابی دیجیتال بخشی از بازاریابی شرکت است. بازاریابی و فناوری اطلاعات دو بخش جداگانه است، اما ما در هیپ پیوند می خوریم و بخش ها همگی با یکدیگر همکاری می کنند. Semalt از پس زمینه من، من طرفدار بزرگ بخش فناوری اطلاعات به عنوان یک بخش جداگانه است. برخی از سازمان های بازاریابی تیم های "سایه فناوری اطلاعات" را ایجاد می کنند - گروه های IT که در واقع در بازاریابی قرار دارند - اما من فکر نمی کنم که این کار موثر باشد.

ارائه شما در کنفرانس MarTech "تکنولوژی بازاریابی برای تحمیل وسواس مشتری است. "چرا این موضوع؟

برای من، دو چیز مهم در بازاریابی، وسواس مشتری و تولید تقاضا است. به عنوان بازاریابان، واقعا، این دو چیز است که ما بر آن تمرکز می کنیم: گرفتن چشم های بیشتر به وب سایت های ما و گرفتن واجد شرایط واجد شرایط، درست است؟ بنابراین در ارائه من می خواهم برای اولین بار تمرکز کنم، که من آن را وسواس مصرف کننده می نامم، که با این که چگونه تکنولوژی بازاریابی می تواند تجربه مشتری و وسواس کلی ما را با ارائه آنچه که مشتری واقعا می خواهد، را قادر می سازد.

بسیاری از ما در تکنولوژی بازاریابی به نقطه ای که ما "پشته بازاریابی" را درک می کنیم، رسیده ایم و به اندازه کافی از تکنولوژی موجود استفاده می کنیم، زمان آن است که تمرکز کنیم که چگونه ما می توانیم این را برای تأمین وسواس مشتری ما آسان کنیم.

چه کسی می گوید کسی که فقط در تکنولوژی بازاریابی شروع به کار می کند؟

سملات متفاوت است، بنابراین من واقعا دوست ندارم به توصیه عمومی، اما در اینجا برخی از پیشنهادات:

  • بپذیرید که همه چیز را نمی دانید.
  • برای یادگیری گرسنه باشید به کنفرانس ها بروید، از همسالان خود بپرسید، با همه شما کار کنید - در شرکت شما و در دیگران صحبت کنید. فرا گرفتن. فرا گرفتن. فرا گرفتن.
  • آماده شدن برای شکستن بار بیشتر از آنچه که می خواهید.
  • پذیرش تغییر دهید و آماده باشید تا سرعت آن را اجرا کنید.
  • همه چیز در مورد نفوذ است.

آیا می توانید یک چیز در مورد شما به اشتراک بگذارید که ما از پروفایل LinkedIn شما یاد نمی گیریم؟

سمیرت هرگز نمی ترسد به کسی که من نمی دانم، به خصوص اگر من بتوانم از آنها یاد بگیرم.

من دوست دارم بخوانم و من عاشق آشپزی هستم


نظراتی که در این مقاله بیان شده است، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما MarTech Today نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

MarTech امروز
MarTech Today یک نشریه روزانه است که اخبار مربوط به صنعت بازاریابی دیجیتال، روندها، راهکارها و تاکتیک های حرفه ای را برای متخصصان تکنولوژی بازاریابی پوشش می دهد. ویژگی های ویژه محتوا، اطلاعیه های سایت و پیام های گاه به گاه حامیان توسط MarTech Today ارسال شده است Source .
February 27, 2018