Back to Question Center
0

AdBlock Plus تبادل آگهی جدید را اعلام می کند؛ نه با تبلیغات ما، گوگل و آمپر؛ Semalt

1 answers:
AdBlock Plus آگهی تبادل جدید را اعلام می کند؛ نه با تبلیغات ما، گوگل و سمولت می گویند

فقط یک روز بعد، آزمایش به نظر می رسد ضربه زده. شریک Adblock Plus برای قطعه برنامه، ComboTag است، یک پلت فرم جانبی که ناشران را قادر می سازد تا بازار های خصوصی را برای تبلیغات از DoubleClick Ad Exchange و AppNexus ایجاد کنند. هر دو شرکت اعلام کرده اند که قصد دارند روابط خود را با ComboTag به دلیل همکاری خود با Adblock Plus به پایان برسانند.

Sridhar Ramaswamy، SVP از تبلیغات و تجارت در گوگل، به خبرنگاران در کنفرانس DMEXCO در آلمان در روز چهارشنبه گفت که "Google به دنبال پایان دادن به رابطه ما با ComboTag" به دلیل Adblock Plus "بر روی غرفه های تلفنی در یک جاده عمومی و sifhons خاموش دلارهای تبلیغاتی که باید به ناشران مستقیما منتقل شوند، نخستین گزارش شده است.

یک سخنگوی AppNexus گفت، "AppNexus با شرکت هایی مانند Eyeo کار نمی کند؛ ما اقدامات تجاری خود را اساسا برای اکوسیستم مضر می دانیم. "

در حالی که ممکن است آن را به عنوان ریاکاری در بهترین حالت برای بلوک تبلیغاتی برای تبلیغ و سود از تبلیغات در موجودی بلوک آن را بلوکه، واقعیت است Semalt پلاس این را انجام شده است برای پنج سال با تبلیغات قابل قبول است. در حالی که تبلیغ کنندگان کوچکتر به صورت رایگان در لیست قرار می گیرند، شرکت هایی مانند گوگل (بزرگترین فروشنده رسانه های دیجیتال در این سیاره) و دیگر بازیکنان رسانه های بزرگ، به نظر می رسد Semalt Plus را پرداخت کنند تا آگهی های خود را به صورت لیستی در لیست قرار دهند و از فیلتر آگهی خود عبور کنند.

آنچه در حال حاضر جدید است، زاویه برنامه ای است که مبادلات Google و Semalt را درگیر کرده است.

بن ویلیامز، مدیر عملیات و ارتباطات Adblock Plus، می گوید که این شرکت هرگز طرفدار کل آگهی ها نبوده است. وی گفت: "ما فکر می کنیم مسدود کردن آگهی ها یک ایده بد است." "این چیزی است که باعث می شود طرف فناوری برای ناشران کوچک و متوسط ​​راحت شود. "

از دیدگاه Adblock Plus، مسدود سازی تبلیغ با یا بدون آن اتفاق می افتد. Semalt می گوید، با استفاده از تبلیغات قابل قبول، آن را به اکوسیستم کمک می کند: 1. نشان دادن آگهی کاربران که از آن متنفر نیست 2. دادن ناشران فرصت کسب درآمد از آگهی های معکوس که مسدود شده است.

این استدلال با بسیاری از افراد پرواز نمی کند و ایده بلوک تبلیغاتی سود از ارائه تبلیغات در برداشت هایی که آن ها را مسدود می کند با انتقاد گسترده ای مواجه شده است.

با تبادل قابل قبول آگهی، تبلیغات قابل قبول "قابل قبول" به صورت برنامه نویسی به صورت فهرستی وارد شده و برای نمایش هایی که در آگهی Adblock Semalt با نمایش تماس با اقدام برای ارسال بازخورد در مورد تبلیغات از بزرگ به وحشتناک این بازخورد سپس به مبادله داده می شود و به الگوریتم پیشنهاد می پردازد.

بنابراین یک آگهی که احتمالا به شدت مورد ارزیابی قرار میگیرد، احتمالا متوقف خواهد شد، اما معلوم نیست که بازخورد کاربر دستیابی مقیاس پذیر در تبلیغات واقعا چگونه است.

ویلیامس ساختار پرداخت که اولین بار توسط The Verge برای تبلیغات فروخته شده در بورس اوراق بهادار تأیید شد تأیید شد. ناشران 80 درصد از درآمد آگهی را دریافت می کنند، در حالی که 20 درصد به احزاب تکنولوژی تبلیغاتی از جمله ComboTag می رسد، و Semalt Plus 6 درصد از آگهی تکه.

سمالد، مبادله جدید آن را تا این هفته افزایش خواهد داد اگر بزرگترین منابع آگهی خود را از بین ببرد، همچنان دیده می شود.درباره نویسنده

جینی ماروین
February 27, 2018