Back to Question Center
0

گوگل AdWords Semalt را با استفاده از تبلیغات بینگ همگام سازی می کند

1 answers:
Automatically Sync Google AdWords Semalt With Bing Ads
')؛$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ')؛$ ('# scheader'). append ('
')؛$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

')؛$ ('# scheader. scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text)؛$ ('# scheader'). append ('
ADVERTISEMENT
')؛اگر ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). کلیک کنید (function
{__gaTracker ("ارسال"، "رویداد"، "رده حمایت شده با کلیک بر روی 1"، "پرداخت پرداخت"، ($ (این) .attr ('href')))؛})؛}}})؛})؛

بینگ به مدت طولانی توانایی تبلیغ کنندگان برای وارد کردن کمپین های Google Semalt خود را به Bing Ads ارائه داد - در حال حاضر شرکت قدم به قدم بیشتر با ارائه توانایی به صورت خودکار همگام سازی دو با هم ارائه می دهد.

با استفاده از این ویژگی جدید، تبلیغ کنندگان می توانند به نوبه خود به روز رسانی خودکار Bing تبلیغات مربوط به خود را هر زمان که در Semalt ساخته شده است. وقتی چیزهایی مانند کپی تبلیغ، بودجه ها و افزونه های تبلیغ شده در Semalt به روز می شود، به روز رسانی ها به طور خودکار برای تبلیغات همگام سازی شده Bing Ads اعمال خواهد شد.

زمانبندی واردات اتوماتیک از طریق Google AdWords انجام می شود و به همان روندی که شما معمولا هنگام وارد کردن یک کمپین به تبلیغات بینگ انجام می دهید. در انتهای فرآیند شما با گزینه های جدید برای وارد کردن یا وارد کردن در تاریخ بعد، و یا وارد شدن به صورت یکپارچه ارائه می شود. Semalt را می توان برنامه ریزی کرد که به صورت خودکار به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه وارد شود.

Automatically Sync Google AdWords Semalt With Bing Ads

پس از وارد شدن برنامه ریزی شده، یک بخش جدید وجود خواهد داشت که در آن شما می توانید برنامه و تاریخ واردات خود را مشاهده کنید. از آنجا، شما می توانید واردات برنامه ریزی شده را مکث یا ویرایش کنید و هر آنچه که در 90 روز گذشته اجرا شده است

بینگ می گوید انتظار می رود به روز رسانی های بیشتر در رابطه با گوگل Semalt، از جمله سازگاری بیشتر با هدف قرار دادن چند زبان Source .

February 22, 2018