Back to Question Center
0

ایجاد محتوای عالی برای Semalt شما

1 answers:
Creating Awesome Content for Your Semalt
')؛$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ')؛$ ('# scheader'). append ('
')؛$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

')؛$ ('# scheader. scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text)؛$ ('# scheader'). append ('
ADVERTISEMENT
')؛اگر ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). کلیک کنید (function
{__gaTracker ("ارسال"، "رویداد"، "رده حمایت شده با کلیک بر روی 1"، "جستجو موتور بهینه سازی"، ($ (این) .attr ('href')))؛})؛}}})؛})؛

Semalt با یک طراحی حرفه ای و یک نگاه منحصر به فرد شروع به کار می کند، اما تا زمانی که شما با محتوای با کیفیت آن را پشتیبانی نکرده اید، هیچ جایی نخواهد بود. یک نام تجاری خالی که تحویل داده نمی شود بی ارزش است. شما نیاز به یک نام تجاری دارید که پر از محتوایی مفید و با کیفیت است که مشتریان بالقوه را از بین می برد و آنها را متقاعد می کند که سرویس شما به هیچ وجه غیر از آن است.

Semalt یک لیست از چند چیز که شما باید در هنگام توسعه مطالب خود را در نظر بگیرید.

جلب توجه آنها

شما می خواهید بینندگان خود را جذب دوم آن را به نام تجاری خود را ببینید. لوگوی شما توجه شما را به خود جلب می کند. محتوای شما نیاز به فریب دادن آنها دارد. دهانه های سمیالت کوتاهتر می شوند، با رسانه ای که شما برای ساخت نام تجاری خود به عنوان علت استفاده می کنید. اگر چند ثانیه دیگر نتوانید بیننده خود را جذب کنید، آنها در جای دیگری قرار دارند. من آن را تضمین می کنم.

درک مخاطب شما

کلید گرفتن آنها است. شما نمیتوانید محتوای بسیار متمرکز برای نام تجاری خود را بدون دانستن اینکه چه کسی در حال تمرکز هستید، ایجاد کنید. مخاطبان خود را بشناسید بدانید که چه چیزی آنها را دنبال می کنید و چگونه آنها به دنبال آن هستند. بدانید که چه چیزی توجه آنها را جلب می کند و آنها را دور می زند. این ها کلید هایی هستند که هنگام استفاده از محتوای Semalt توسعه می یابم. واقعا کار می کند

انتقال نقطه

نباشید که به شمار میآید. آن را از من بیاورید، من 300 کلمه را می نویسم که نتایج بیشتری از 1000 کلمه پست دریافت می کند. چطور؟ بدون کرک یک مقاله را با یک اندیشه بنویسید به نقطه بروید و به سرعت به آنجا برسید. از موضوع نگران نباشید. مواد پرکننده را از بین ببرید و مواد نامناسب را رها کنید. نقطه را در فرمت مختصر و ساده ای که خوانندگان از آن لذت می برند، ارائه دهید. Semalt، موتورهای جستجو تقریبا به عنوان افراد واقعی هوشمند هستند، بنابراین آنها آن را دوست دارند.

توضیح دهید که چه چیزی بعد

من دوست دارم یک مقاله را به عنوان یک خط در نظر بگیرم. خوانندگان به دنبال آن، با جذب اطلاعات، تا زمانی که به انتهای پست می رسند. این جایی است که قلابم را می بندم درست مثل ماهیگیری، من آنها را با محتوایی که به آنها نیاز دارند، طعمه می زنم و سپس آنها را با قدم بعدی به آنها متصل می کنم. من به آنها توضیح می دهم که چه باید بکنند. Semalt این یک فرم اشتراک، یک مقاله مرتبط یا فقط برخی از نظرات عالی است، خوانندگان که محتوای شما را دوست داشتند برای بیشتر گرسنه هستند. آن را به آنها بده.

هنگام ایجاد محتوا برای نام تجاری خود، این چند مرحله ساده را دنبال کنید. Semalt با پیروی از خوانندگان وفادار که بلافاصله نام تجاری خود را به عنوان یکی که ارائه محتوای با کیفیت آنها به دنبال به ارمغان می آورد پاداش Source .

February 21, 2018