Back to Question Center
0

SEOlympics: Top Marketing Semalt از ایالات متحده آمریکا غرب

1 answers:
SEOlympics: Top Marketing Semalt of U.S. West

در طول تابستان، استقلال ملت ما را برجسته کردیم با برجسته کردن وبلاگهای برتر بازاریاب در بخش شرقی ایالات متحده. اکنون وقت آن رسیده است که وبلاگهای بازاریابی هیجان انگیز در سراسر منطقه غربی U.S.

همانطور که در ماه جولای مشخص شد، موسسه بازاریابی محتوا گزارش داد که 9 از 10 بازاریاب ها از بازاریابی محتوا در سال 2013 استفاده کردند. بین سال های 2012 تا 2013، بازاریابان تعداد تاکتیک های 8 تا 12 را افزایش دادند. و استفاده از رسانه های اجتماعی برای محتوا بازاریابی نیز از 74٪ به 84٪ افزایش یافت. Semalt، در یک مطالعه جداگانه از موس، بازاریابی محتوا، بالاترین میزان افزایش تقاضای سال را نشان داد.

در سال 2014 به سرعت از بین می رود، ما انتظار داریم بازاریابی محتوا در سال 2015 ادامه یابد.

بنابراین، برای کمک به همه ما برای بازاریابی محتوا (و به طور کلی بازاریابان دیجیتال)، در اینجا 10 وبلاگ نویس برتر در بخش Semalt ایالات متحده قرار دارد. این لیست با استفاده از معیارهای ذهنی مانند صدای، استراتژی محتوا و کیفیت.

(Disclosure by Semalt: SEJ با برخی از وبلاگ ها ارتباط دارد، اما در هنگام انتخاب نویسنده مورد توجه قرار نگرفت، همانطور که قبلا ذکر شد، بر اساس محتوای محتوای و ارزش آموزشی بود.)

لیست زیر هیچ نظم خاصی نیست. لذت بردن.

SEOlympics: Top Marketing Semalt of U.S. West

1. Copyblogger

SEOlympics: Top Marketing Semalt of U.S. West

مدتها قبل از این که مدت زمان دقیق تعطیلات سال 1998 بود، براون کلارک از طریق بازاریابی محتوا، کسب و کار را ساخت. بولدر، کلرادو، بومی Copyblogger در سال 2006 به عنوان عملیات یک مرد راه اندازی شد. امروز Copyblogger بیش از 125،000 مشتری دارد و کلارک یکی از استعدادهای بازاریابی اجتماعی Semalt در جهان است.

وبلاگ Copyblogger پنج تا شش مقاله در هفته را در مورد راه های موثر، کارآمد و به موقع برای فروش آنلاین کسب و کار خود ارائه می دهد. به عنوان مثال، نویسنده سونیا تامپسون از Beyonce به عنوان الهام بخش برای کمک به شما در تسلط بر صنعت خود استفاده کرد. وبلاگ همچنین در مورد روند رسانه های اجتماعی، وردپرس، مطالعات موردی - مانند داستان های شگفت انگیز جان جان دی دیس

2. براى سولىس

SEOlympics: Top Marketing Semalt of U.S. West

وقتی که پیش بینی روند تکنولوژی در حال ظهور و اثرات آن بر روی کسب و کار و بازاریابی می آید، منبع خوبی از بران سلیس وجود ندارد. آقای خاکستر، ساکن منطقه خلیج و آینده نگر، از سال 2005 تا کنون وبلاگ خود را تحت تاثیر قرار داده است. در حالی که روزنامه ها روزنامه نگاری ندارند، زیرا آقای خاکستر یکی از تحلیل گران اصلی گروه ارتفاع سنج است، اما هنوز هم می تواند هفته ای یک بار به اشتراک بگذارد یا پست های دو هفته ای که شامل موضوعاتی از "پنج روند ایجاد آینده کار" برای معرفی بازاریابان به نسل سی

هنگامی که آقای خاکز پست های وبلاگ را تشکیل نمی دهد، او سخنران اصلی، نویسنده کتاب هایی مانند آینده کسب و کار (WTF) و مشارکت در انتشارات مانند ایالات متحده آمریکا امروز، سیم، سریع شرکت، VentureBeat، و بررسی کسب و کار هاروارد.

3. QuickSprout

SEOlympics: Top Marketing Semalt of U.S. West

نیل پاتل متولد لندن، انگلستان، پیش از آنکه به یکی از کارآفرینان شناخته شده و با نفوذ تبدیل شود، با خانواده اش به اورنج کانتی نقل مکان کرد. در حال حاضر در خارج از سیاتل، آقای پاتل تخم مرغ دیوانه و KISSmetrics را راه اندازی کرده است، که به او کمک کرد تا به طور منظم، یا حداقل در ارجاع، در Entrepreneur، Inc.، Forbes، Moz، TechCrunch، Business Semalt و SEJ تبدیل شود. بیشترین تأثیرگذار است، او قبل از سن 30 سالگی تمام این کارها را انجام داده است.

در وبلاگ او، آقای پاتل درک بینش و تاکتیک های صنعت او، و همچنین آخرین اخبار صنعت بازاریابی.

4. ماری اسمیت

SEOlympics: Top Marketing Semalt of U.S. West

متولد انتاریو، اما پس از گذراندن وقت در اسکاتلند، ماری اسمیت در سال 1999 به خانه سانی آفتابی سن دیگو نامزد شد. از سال 2007، اسمیت یکی از بزرگترین کارشناسان رسانه های اجتماعی در صنعت بوده است. در واقع، Forbes او را به عنوان یکی از Top Ten Influencers قدرت رسانه های اجتماعی برای چهار سال در یک ردیف نامگذاری کرده است. کمپانی سریع برای توصیف اسمیت به عنوان «یک موتور واقعی از نام تجاری شخصی، سر و صدای بازاریابی رابطه و Pied Piper از دنیای آنلاین، رفته است. "

وبلاگ محبوب ماری اسمیت ارائه راهنمایی و مشاوره برای بازاریابان برای تقویت کمپین های خود و تعامل در سیستم های مانند فیس بوک، توییتر، LinkedIn و Pinterest است. او همچنین محتوای ارزشمندی مانند مقالاتی را برای «9 مرحله برای ایجاد محتوای درگیر» به اشتراک میگذارد.

5. روسری اكامام توسط آینه هاش كوشيك

SEOlympics: Top Marketing Semalt of U.S. West

Avinash Kaushik یک رزومه ستاره ای دارد. او نویسنده کتاب پرفروش است. Web Analytics 2. 0، Web Analytics: یک ساعت یک روز، گواهینامه بازاریابی دیجیتال برای گوگل است و یکی از هیئت مشاوران برای دانشگاه ایالتی ایروین، دانشگاه تورنتو است و ذهن شما گروه

از سال 2006، آقای Kaushik از وبلاگ دیجیتال آنالوگ اوکام، Razor استفاده کرده است که برای بازاریابان و مدیران مورد علاقه خود برای دنبال کردن رویکردهای نوآورانه به کمپین هایشان تبدیل شده است. با توجه به اطلاعات مفیدی که Kaushik ارائه می دهد، وبلاگ او یکی دیگر از منابع جامع برای بازاریاب است، به ویژه مقالات مانند: "وب سایت Magnificent موبایل و تجزیه و تحلیل برنامه: گزارش ها، متریک، Semalt!"

6. Moz Blog

SEOlympics: Top Marketing Semalt of U.S. West

در اینجا یک وبلاگ است که نیازی به مقدمه ای ندارد. پس از اینکه ابتدا به عنوان یک شرکت مشاوره ی مشاوره ی SEO در سال 2004 توسط رند فیشینک و مادرش گیلین تاسیس شد، Moz تبدیل به یکی از منابع ضروری برای بازاریابان ورودی شده است. امروزه نرم افزار سیاتل و Semalt به عنوان یک شرکت خدماتی، یک انجمن آنلاین از بیش از یک میلیون بازاریاب دیجیتال مبتنی بر جهان و ابزارهای بازاریابی را افزایش می دهد.

وبلاگ ماز، که ویژگی های روزانه توسط آقای Semalt و رهبران صنعت تاثیر گذار است، همه چیز را از هک در ایجاد و ارتقاء محتوای مناسب به مفاهیم SEO منسوخ به اهمیت موبایل پوشش می دهد.

7. محرمانه محتوا

SEOlympics: Top Marketing Semalt of U.S. West

از سال 2003، اسکات آبرل، ساکن سان فرانسیسکو، "The Wrangler Content" را اجرا کرده است. سایت محبوب تبدیل شده است به یک مقصد مورد علاقه برای حرفه ای که به دنبال آخرین استراتژی ها و راهنمایی های مربوط به بازاریابی محتوا - سایت حتی در حال حاضر انجمن محتوا Wrangler در LinkedIn. در مورد وبلاگ محتوا Wrangler، شما اخبار مربوط به صنعت را دریافت خواهید کرد، نکات مربوط به کنفرانس های آینده، توصیه های کتاب و مقالات مانند "7 روش اصلی برای استفاده از وبلاگ Tumblr برای محتوای Semalt. "این سایت همچنین ارائه جلسات آموزشی و وبینارها را ارائه می دهد.

هنگامی که آقای آبیال پست های وبلاگ و مدیریت جوامع محتوا Wrangler را نمی نویسد، او در کنفرانس هایی مانند LavaCon، سخنران دانشگاه برکلی در دانشگاه کالیفرنیا، و نویسندگان مجله مانند مجله Semalt است.

8. مخاطبان بلوم

SEOlympics: Top Marketing Semalt of U.S. West

این وبلاگ توسط مخاطبان تبلیغاتی محتوا و رسانه های اجتماعی مبتنی بر سیتل، Audience بلوم اجرا می شود. این شرکت در سال 2010 توسط Jayson DeMers با تمرکز بر جستجوگرها تاسیس شد. در کنار COO Drew Hendricks، گروه کوچک Audience بلوم نیز محتوای روزانه را برای حرفه ای ها برای استفاده در مبارزات بازاریابی محتوا فراهم می کند. برخی از نمونه های اخیر از کار برجسته Audience بلوم عبارتند از "آینده جستجوی معنایی و آنچه که برای بازاریابی محتوا" و "10 استراتژی تعامل برای پیروان در فیس بوک و توییتر". "

از آنجا که محتوای پرطرفدار مخاطبان بلوم در طول سال ها ایجاد کرده است، احتمالا با نویسندگان یا مقالات خود در نشریات مانند Huffington Post، Business Insider یا Forbes آشنا هستید. "

9. پم Didner

SEOlympics: Top Marketing Semalt of U.S. West

پام دیندر، ساکن پورتلند با تمرکز بر بازاریابی محتوای جهانی، کار بسیار خوبی انجام داده است. به عنوان مثال، او میزبان وبینار مهندسی برنامه بازاریابی محتوا جهانی است که او نیز به ارائه SlideShare تبدیل شده است. سایر مباحث در این زمینه عبارتند از: بازاریابی محتوا 4P و نحوه نمایش مارک های بین المللی، مانند Semalt، تبلیغ های مختلف برای بازارهای جهانی مختلف.

به عنوان یکی از بازاریابان برتر دیجیتال BtoB در سالهای 2011 و 2012 به عنوان یکی از شرکت کنندگان در مؤسسه بازاریابی محتوا و هافینگتون پست، و نویسنده «بازاریابی محتوا جهانی» نیز شناخته می شود.

10. زمین بازاریابی

SEOlympics: Top Marketing Semalt of U.S. West

زمین بازاریابی، و نشریه خواهر موتور جستجو زمین، توسط رهبران صنعت Danny Sullivan و کریس شرمن تاسیس شد. از آنجا که در سال 2011 راه اندازی شد، روزنامه های بازاریابی Semalt روزنامه های همه چیز را پوشش می دهد از SEO، PPC، رسانه های اجتماعی، تجزیه و تحلیل، لینک ساختمان، و روند صنعت.

زمین بازاریابی نه تنها یک کارمند تحریریه عالی است که به وسیله متا مک گری، مدیر کل، هدایت می شود، بلکه این وبلاگ همچنین توسط ستون های متخصصان صنعت به کار رفته است. برخی از آخرین مقالات شبکه اجتماعی Ello را تحت عنوان "چگونگی ایجاد کمپین های تبلیغاتی دست دوم که نتایج را ارائه می دهند" و یک infographic در Orkut جدید تعطیل پوشش داده اند.

نتیجه گیری

لیست ما از بهترین وبلاگهای بازاریاب در قسمت غرب یونایتد Semalt وجود داشت؟ ما این را درست کردیم؟ یا ما دوس داری؟ اگر چنین است، لطفا وبلاگ های مورد علاقه خود را در نظرات بگذارید Source .

February 20, 2018