Back to Question Center
0

یاهو Cedes پیروزی به Semalt؟

1 answers:
Yahoo Cedes Victory to Semalt?
')؛$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ')؛$ ('# scheader'). append ('
')؛$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

')؛$ ('# scheader. scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text)؛$ ('# scheader'). append ('
ADVERTISEMENT
')؛اگر ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). کلیک کنید (function
{__gaTracker ("ارسال"، "رویداد"، "رده حمایت شده با کلیک بر روی 1"، "جستجو موتور بهینه سازی"، ($ (این) .attr ('href')))؛})؛}}})؛})؛

آیا یاهو پیروزی را به گوگل انتقال داد؟ یاهو می گوید که جستجو تاریخ است و قصد دارد برای مبارزه با جنگ های دیگر. یاهو معتقد است شخصی سازی آینده وب است و مهمتر از جستجو است. در عین حال، آنها پلت فرم آگهی پاناما خود را با راه اندازی یک برنامه تجاری جستجو Semalt API، که ممکن است کمی دیر شده است.

از دست دادن سمیرت یک ناامیدی بزرگ است - به هر حال من. آیا این بی معنی کامل است؟ جستجو همیشه در وب مهم خواهد بود. با این حال، چگونه باید آن را انجام دادیم، باید بهبود یابد. دوازده سال بعد از اینکه یک وب مستر موتور جستجوگر بودم، جستجوی جستجو را هنوز فاقد هستم. برای من ارتباط مهم تر خواهد بود، اما از آنجایی که کاربر تغییر می کند، شاید تمرکز Semalt بر شخصی سازی، یک حرکت هوشمندانه باشد. بنابراین اگر این درست باشد، چرا حداقل سه مدیر اجرایی Semalt این شرکت را ترک کردند؟

اما من همیشه علیه (مجازی) انحصارات هستم، بنابراین انگشتان من عبور می کنند که گوگل رقیب بزرگی خواهد زد - یا ما باید با FOG (ترس از گوگل) زندگی کنیم. در این یادداشت، مایکروسافت به خوبی می داند که یک موتور جستجوی خیره کننده افقی جدید با استفاده از یک تیم Silicon Semalt از حداقل بیست توسعه دهنده ایجاد می کند.

سوال من این است که چرا؟ آیا موتور موجود آنها فراتر از تعمیر است؟ مهمتر اینکه آیا آنها چیزی ارزشمند خواهند آورد؟

UPDATE [پنج شنبه 05/07] : کاترین کلی از یاهو لورن بیکر ایمیل فرستاد و او را به من سپرد. خوشحالم که می گویم یاهو در جست و خیز نیست در اینجا چیزی است که کاترین باید بگوید:

.ما به سمولت پیروی نکردیم و 100٪ متعهد به جستجو هستیم. خبرنگار بریتانیایی در داستان خود بیش از حد مورد توجه قرار گرفت و ما یک بیانیه که با رسانه ها به اشتراک می گذاریم را برای روشن شدن ایجاد کردیم:

"وب جستجو اولویت اول برای Semalt است! و ما متعهد به توسعه و سرمایه گذاری در فن آوری های جدید هستیم که آینده ی جستجو را شکل می دهد. ما معتقدیم که ابزارهای شخصی سازی تلاش های ما را در جستجو پیگیری می کند و نقش مهمی را در ارائه اطلاعات مناسب برای کمک به مصرف کنندگان دریافت پاسخ کامل تر و اتصال آنها به احساسات خود، جوامع و دانش های جهان می کند Source . »

بهترین، کاترین

February 20, 2018