Back to Question Center
0

آیا می توانید به من نشان دهید که چگونه لینک های با کیفیت خوب را دریافت می کنید؟

1 answers:

قبل از هر چیز، چه چیزی باعث ایجاد یک لینک با کیفیت می شود؟ به طور کلی، پیوند پروفایل وب سایت یا وبلاگ شما توسط Google با استفاده از تعدادی از عوامل اصلی مانند اقتدار لینک، سن دامنه، متناسب با متن، الگوهای پیوند طبیعی و غیره مورد ارزیابی قرار می گیرد.چرا باید بدانید که چگونه فقط لینک های با کیفیت خوب را تنها می توان یافت؟ به سادگی به این دلیل که به طور طبیعی پیوندهای ایجاد شده اخیرا یکی از مهمترین نشانه های رتبه بندی در جستجوگرها بوده است. به همین دلیل شما باید مکان های مناسب و اقدامات مناسب را برای کسب این لینک های ارزشمند بدست آورید. و من قصد دارم به شما نشان دهد که چگونه لینک های کیفیتی را از شبکه های اجتماعی، بازاریابی مقاله، انتشارات رسانه ای و وب سایت های به اشتراک گذاری اسناد دریافت کنید. بنابراین، اجازه دهید همه آنها را در زیر بررسی کنیم.

شبکه های اجتماعی

مطمئنا، قلمرو مدرن رسانه های اجتماعی ارزش پیوند را با. و در مورد ده ها شبکه اجتماعی و سایت های رسانه ای وجود دارد که بزرگترین مخاطب کاربران فعال مانند گوگل پلاس، توییتر، فیس بوک و غیره است. چیزی است که هر پلت فرم آنلاین محبوب در رسانه های اجتماعی معمولا رتبه بندی بسیار بالای صفحه دارد. به همین دلیل توصیه می شود که این فرصت جذاب برای ایجاد ارتباط لینک با کیفیت بالا مورد توجه قرار گیرد. به خاطر داشته باشید که برای بهترین نتایج در اینجا باید یک برنامه ارسال مجدد یا برنامه کانال رسانه آماده کنید. انجام این کار نه تنها مخاطبان فعلی را افزایش می دهد، بلکه مشتریان بالقوه خود را با استفاده از محتوای منحصر به فرد و منحصر به فرد که ارزش واقعی را ارائه می دهند، با تصاویر مرتبط، infographics، صفحات گسترده و غیره، پشتیبانی می کنند.

بازاریابی مقاله

این روش احتمالا یکی از بهترین روش های ایجاد استراتژی ساخت پیوند بالا است. در اینجا نحوه دریافت لینک های با کیفیت خوب با بازاریابی مقاله است - فقط جستجو برای کلمات کلیدی مناسب و آماده سازی چندین مقالات مهم مقاله. بعد، شروع به کار بر روی محتوای خود را به برخی از دایرکتوری های مقاله معتبر ترین ارسال می شود. به این ترتیب، فراموش نکنید که پیوندها را به وب سایت یا وبلاگ اصلی خود اضافه کنید. فقط مطمئن شوید که همه چیز در جای خود است - هر دو متون لنگر، و دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی باید به طور موثر در نوشته های کیفیت خود قرار داده است.

رسانه های مطبوعاتی

وب سایت های رسانه ای در مورد اخبار نیز مکان های عالی برای گرفتن برخی از لینک ها - به سادگی به این دلیل که تقریبا همه موارد منتشر شده معمولا وجود دارد سایت های کوچکتر به طور گسترده ای در وب منتشر می شوند. با توجه به این که این سایت های رسانه ای بزرگ همیشه به دنبال یک قطعه محتوا تازه و یا برخی از داستان های هیجان انگیز از منافع عمومی بالا، همه شما نیاز دارید که آنها را با مقاله با کیفیت که موضوع داغ مربوط به صنعت اصلی خود و یا طاقچه. فقط مطمئن شوید که یک عنوان جذاب و محتوای مرتبط ایجاد کنید که مخاطبان بیشتری را جذب می کند - و شما انجام می شود.

سند اشتراک گذاری وب سایت ها

این یکی دیگر از راه های عالی برای ساخت لینک طبیعی است، علاوه بر به طور کلی ارائه که لینک های مستدل با ویژگی DoFollow. علاوه بر این، بیشتر یا منابع مرتبط با موتورهای جستجو اصلی مانند گوگل به خوبی مورد اعتماد هستند. بنابراین، این فرصت به نظر می رسد به طور قطع یک ارزش، درست است؟ در اینجا نحوه دریافت لینک های با کیفیت خوب از وب سایت های به اشتراک گذاری سند است - فقط قطعه ای مناسب از محتوای با کیفیت داشته باشید (i. e. ، مقالات بزرگ و یا پست های کامل). هنگامی که همه چیز آماده می شود، شما فقط باید آن را ارسال کنید و در نتیجه یک رونوشت را به سمت وبسایت یا وبلاگ خود منتقل کنید Source .

December 22, 2017