Back to Question Center
0

آیا محتوای SEO شما می تواند یک ژنراتور backlink باشد؟

1 answers:

جزء حیاتی هر کمپین بازاریابی آنلاین، لینک های مرتبط با کیفیت و SEO را از منابع وب معتبر دریافت می کند. این می تواند تا حدودی پیچیده برای وب سایت های اخیر ایجاد شده برای دریافت لینک از سایت های PR بالا و یا ایجاد ارتباط با وبلاگ نویسان برجسته است. با این حال، این ناشی نیست. حتی برخی از بازاریابان چاشنی با دریافت لینکهای خوب مشکل دارند. به همین دلیل است که ژنراتورهای backlink حرفه ای برای ساده سازی روند دریافت لینک های کیفیت ایجاد شده اند - curso fotografia canon eos 650d.

یک استراتژی جستجوگرها عملا بی فایده است اگر محتوای شما به خوبی آنلاین نباشد. بیش از 80 درصد از موفقیت استراتژی SEO شما بستگی به محتوایی که شما آن را منتشر می کنید بستگی دارد به این دلیل که توجه ویژه ای به کیفیت و ارتباط محتوای شما می شود.

بنابراین، اگر محتوای شما به عنوان یک ژنراتور بک لینک عمل کند، این مقاله برای شما مفید خواهد بود. اجازه دهید ما در مورد برخی از تکنیک های بهینه سازی محتوا که کمپین ساخت لینک شما را پشتیبانی می کنند، بحث کنیم.

تکنیک های ژنراتور backlink SEO

  • ایجاد محتوای سرد، ارائه خوانندگان خود را با چیزی جدید

دلیل بی تفاوتی کاربر نسبت به محتوای شما می تواند با استحکام و منحصر به فرد متون شما توضیح داده شود. هنگامی که شما انجام تحقیقات بازار طاقچه، شما احتمالا مقالات رقیب خود را که تولید بسیاری از سهام و مقالات. با این حال، این همیشه یک ایده خوب نیست فقط در مورد یک موضوع برای تبدیل شدن به یک ژنراتور backlink به عنوان وب سایت های دیگر به احتمال زیاد همان و یک موضوع خاص تا به حال رسیدن به محدودیت خود. به همین دلیل است که من به شدت توصیه می کنم به نوشتن بر روی موضوعات مشابهی از رقبای خود نکنید. به جای آن، ایده های کاملا جدید و نوآورانه ای ارائه می شود که می تواند کشف قابل توجهی برای خوانندگان شما باشد. علاوه بر این، شما باید از خود تبلیغ در محتوای خود اجتناب کنید، زیرا که غیر طبیعی است و علاقه کاربران به سمت نام تجاری شما را افزایش نمی دهد.

امروزه، رتبه بندی گوگل بر کیفیت لینک ها و نه کمیت آنها متکی است. به همین دلیل است که شما باید از فرصت های ایجاد لینک از منابع وب سایت قدرتمند استفاده کنید. تحقیقات در مورد سایتهای معتبر حوزه دامنه که محتوای شما را به عنوان بانک مورد استفاده قرار می دهند، ممکن است ایده های جدیدتری برای محتوای مربوطه ارائه دهد.

  • تبدیل به مخاطبان هدف خود

برای استفاده از مطالب خود به عنوان ژنراتور backlink، شما باید به مخاطبان مورد نظر خود تجدید نظر کنید. اگر مطالب خود را با یک کاربر در ذهن دارید، آن را به سایر منابع وب می دهید که به همان مخاطب مورد نظر شما را جذب می کنند.


برای درک اینکه آیا محتوای شما به مخاطبان شما جذاب است یا نه، شما باید یک تجزیه و تحلیل بازاریابی جامع و تحقیق نیازهای مشتری بالقوه خود را. شما همچنین ممکن است با نوشتن مقالات بر اساس اصطلاحات جستجوی جدید مرتبط جدیدتر، با توجه به اینکه خوانندگان امروز ممکن است سئوالات بیشتری را از خود بپرسند. اطمینان حاصل کنید که شما در حال پاسخ دادن به سوالات حقوقی مربوط به هر کلمه کلیدی هستید تا باقی بمانید.

  • بهبود بخش های شما

برای بهبود موقعیت رتبه بندی وب سایت شما، شما می توانید قطعه SERP خود را بیشتر مربوط و خود سخن گفتن. یک قطعه SERP معرفی کننده می تواند تعداد کلیک ها را افزایش دهد و صفحه شما را در صفحه نتایج جستجو حرکت دهد. حتی اگر بخشهای بهینه سازی شده به طور مستقیم بر موقعیت وبسایت شما در SERP تأثیری نداشته باشند، آنها به عنوان یک پیش نمایش مفید از محتوای شما برای هر دو موتور جستجو و کاربران استفاده خواهند شد.

December 22, 2017