Back to Question Center
0

چگونه می توانم لینک ها را برای وب سایت ایجاد کنم بدون اینکه آنها پرداخت شوند؟

1 answers:

اگر می خواهید لینک های اینترنتی را برای وب سایت ایجاد کنید به جای آنکه سریع پرداخت برخی از آن ها را پرداخت کنید - شاید شما قبلا تصمیم خوبی گرفته اید. بیایید با آن روبرو شویم - تقاضا برای تجارت پیوند ممکن است گاهی به نظر می رسد یک تلاش بسیار امیدوار کننده است. در واقع، با این حال، شانس بسیار بیشتری برای انجام آسیب بیشتر به پیشرفت رتبه بندی در حال حاضر شما وجود دارد، به جای سود از هر افزایش قابل توجه و بلند مدت در ترافیک، CTR، تبدیل و غیره - goodyear ultragrip ice arctic 175 65 r14. چیزی که در حال حاضر گوگل بر اهمیت دادن به استراتژی های ایجاد کیفیت و پیوند طبیعی است تأکید دارد. این بدان معنی است که برای ایجاد لینک برای وب سایت راه درست شما باید برخی وقت و تلاش سرمایه گذاری برای جذب فقط صفحات وب و وبلاگ های مربوط به شخص ثالث. خوب، مفهوم مدرن کیفیت ساخت و ساز ساختمان لینک به عنوان ساده و آسان به عنوان استفاده می شود، به عنوان مثال، دو یا سه سال پیش. آن دوره های قدیم خوب، مدت ها گذشت.


در حال حاضر شما می توانید با استفاده از برنامه های عملی عملی مناسب، با حفظ یک استراتژی SEO به طور موفقیت آمیز، لینک ها را برای وب سایت ایجاد کنید. به طور مداوم بررسی و تنظیم شده در پشت آنها. اما هنوز نیازی به نگرانی وجود ندارد - در اینجا چند روش استفاده از اثبات شده برای به دست آوردن لینک های کیفیت می آید. همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید این است که زمان و تلاش سرمایه گذاری کنید - با توجه به این که یکی از کسانی که با آن ها دوست نداشتید هستید - و پروفایل پیوند شما درست است. در حالی که برخی از مراحل زیر ممکن است بیش از فقط چند دقیقه طول بکشد تا شما همه چیز را در محل خود داشته باشید، پتانسیل وسیع آنها برای بهبود SEO شما نباید هرگز زیر ارزش نباشد. بنابراین، در زیر برخی از راه های برجسته من برای ایجاد لینک ها برای وب سایت - به طور طبیعی، کارآمد و البته بدون پرداخت یک پنی.

دریافت محتوای با کیفیت ارائه دهنده ارزش

ظاهرا، جذب بازدید کننده بیشتر زنده با اطلاعات منحصر به فرد، با کیفیت و رایگان با ارزش واقعی، احتمالا بهترین راه برای ایجاد لینک ها برای وب سایت ارگانیک، و بدون هیچ گونه خطر از دست دادن مجازات رتبه بندی. همه چیزهایی که شما نیاز دارید این است که یک محتوای صفحه قانع کننده (مقالات جامد، مطالعات موردی و غیره) را ارائه دهید. ) برای ایجاد بیشتر افراد آن را به اشتراک بگذارید، به آن پیوند داشته باشید و آن را در جای دیگر وب ذکر کنید. به همین ترتیب، در نظر بگیرید که بخشی از نوشته های متن ساده خود را به چیزی بیشتر قابل توجه و چشمگیر تبدیل کنید، مانند اطلاعات مفید، صفحات گسترده، مطالعات موردی، نمودارها و غیره.

بهترین استفاده را از رقبا

خوب، هیچ چیز اشتباه نیست با جاسوسی بر روی رقبای توهین کننده خود را به زمان برای یادگیری بیشتر در مورد تجربه موفقیت خود را در لینک ساختن بهترین شیوه های ممکن برای تلاش های بیشتر شما. دریغ نکنید سعی کنید با استفاده از یکی از آن ابزارهای آنلاین محبوب برای تحقیق و تجزیه و تحلیل backlink موجود در دسترسی آزاد استفاده کنید. برای من، چارچوب زیر را برای به دست آوردن بینش رقابتی بسیار ارزشمند پیدا کردم: Moz's Open Explorer (Moz)، Semalt Analyzer (Semalt)، Spider's Frog Search Spider. همه چیز به خوبی می تواند کار کند. فقط مسیرهایی که در حال حاضر مورد بررسی قرار گرفته اند را به بالاترین منابع PageRank و مجوز برای ایجاد لینک ها برای وب سایت یا وبلاگ از خود خود را در نظر بگیرید.

پایین ترین خط

داشتن یک محتوای جامع برای تولید لینک های با کیفیت به طور طبیعی و با استفاده از رقبای طاقچه خود را برای تکثیر بهترین برنده خود را برای نفع خود - بزرگ هنوز هم هنوز هم کافی نیست. به این ترتیب، اطمینان حاصل کنید که نه تنها برای ساخت لینک های خود، بلکه برای قدرت قوی تر و آگاهی عمومی نیز به کار خود ادامه دهید. مصاحبه با نفوذ کنندگان برتر در صنعت خود را، جذب مخاطبان گسترده تر در رسانه های اجتماعی محبوب، گسترش بهترین شاهکارهای خود را از طریق پست های مهمان وبلاگ و مقالات، و همچنین ارائه نظرات هوشمندانه و روشنگری برای لذت بردن از این لینک های مستدل در عوض.

December 22, 2017