Back to Question Center
0

چطور لینک های آسان را در سال 2019 ایجاد خواهیم کرد؟

1 answers:

بهینه سازی موتور جستجو می تواند نسبت به سختی و ارعاب، مخصوصا برای متخصصان جوان بدون تجربه خاص باشد. این حوزه شامل تکنیک های بهینه سازی متعدد، آمار، ابزار، برنامه ها و به روز رسانی الگوریتم است. علاوه بر این، بازاریابی دیجیتال ناکافی بازار است - günstige umzugsfirma. هر روزه بیشتر و بیشتر نوآوری در این حوزه ظاهر می شود و حتی برای متخصصان نیز برای هماهنگ شدن با تمام اطلاعات ورودی پیچیده است. به رغم تمام این سختی ها، یک راه ساده برای فکر کردن درباره جستجوگرها وجود دارد. این فرایند شامل سه جزء متصل و مرتبط است که باعث افزایش ترافیک می شود. این عناصر عبارتند از: محتوا، لینک های ورودی و رسانه های اجتماعی. پیاده سازی این تکنیک های بهینه سازی به روش صحیح، شما به راحتی می توانید لینک ها را در سال 2019 بدست آورید. شما باید به تمام این سه مرحله بهینه سازی احتیاج داشته باشید زیرا آنها برای هر کمپین مدرن SEO برای موفقیت لازم است. اگر حداقل یک مرحله بهینه سازی را از دست ندهید، در صفحه 10 گوگل SERP با جریان ترافیکی بسیار کم به پایان خواهد رسید.

قبل از شروع بحث در مورد این سه عنصر اصلی، چند چیز برای درک چگونگی کار در مجموعه وجود دارد.


ارتباط بین مولفه های جستجوگرها

محتوای، لینک ها و رسانه های اجتماعی مهم است به عنوان پیچیده آنها ایجاد یک ابتکار عمل بهینه سازی. برای انجام یک بهینه سازی وب سایت با کیفیت و پیچیده، می توانید یکی از این اجزا را ترک نکنید زیرا روش بهینه سازی پیروزی نیاز به کار سخت در هر یک از این سه حوزه. علاوه بر این، هر کدام از این اجزای اصلی SEO، دیگران را تقویت می کند. اگر یک جزء، e. g. ، محتوا به شیوه ای درست اجرا شده است، دو عنصر دیگر (لینک ها و رسانه های اجتماعی) به احتمال زیاد به منبع وب شما ارزش خواهند داد. بهینه سازی موتورهای جستجو به شیوه ای مناسب، یک تن از کارهای بعدی و متفکرانه است. شما نمی توانید هر گونه کلید های میانبر در کمپین بهینه سازی خود را انجام دهید، زیرا آن را به وب سایت شما در وب سایت شما آسیب می رساند و تلاش های خود را در سایر زمینه های بهینه سازی خراب می کند. خوشبختانه می توانید به متخصصان جستجوگرها مراجعه کنید. هر دو مترجمان آزاد و کارشناسان وب سایت های داخلی می توانند به شما در دستیابی به اهداف کسب و کار شما کمک کنند.

بنابراين، ما در مورد اين سه جزء جستجوگري بحث خواهيم كرد كه در سال 2019 براي به دست آوردن پشتيباني بسيار مهم هستند.

1. محتوا

محتوا اولین عنصر اصلی هر کمپین بهینه سازی است، زیرا محتوا هنوز یک پادشاه است. این مستقیما بر تجربه کاربر شما در سایت شما تاثیر می گذارد و حرفه شما را در صنعت نشان می دهد. هر وبسایت دارای محتوایی است که فقط موتورهای جستجو میتوانند مشاهده کنند، این محتوا به عنوان متا محتوا نامیده می شود. به همین دلیل است که شما باید مطمئن شوید که نه تنها محتوای مبتنی بر محتوا و کیفیت را ایجاد می کنید، بلکه همچنین متادیت های خود را مانند URL ها، عنوان ها، توصیف ها، عنوان ها و روبات ها بهینه سازی کنید. TXT.

اگر چه شما ممکن است یک وب سایت به خوبی بهینه سازی شده و به خوبی طراحی شده داشته باشید، شما با بهینه سازی موتور جستجو انجام نمی شود. یک وبلاگ می تواند کمک زیادی به وب سایت شما بهینه سازی SEO. من به شدت به شما توصیه میکنم که وبلاگ را نادیده نگیرید زیرا محتوای با کیفیت باعث جذب کاربران از جستجو می شود و آنها را در صفحات سایت شما عمیق تر می کند.

اگر می خواهید یک وبلاگ نویس خوب باشید و مشتریان جدید را به صفحات خود جذب کنید، پس باید مراحل بعدی را دنبال کنید:

  • به طور مداوم چیزی جدید ایجاد کنید

شما باید مقالات جدید را در صفحات وبلاگ خود منتشر کنید تا موتورهای جستجو را نشان دهند که منبع وب شما فعال و زنده است. اغلب وبلاگ شما به روز می شود، پاسخ بهتر شما از گوگل دریافت می شود. به همین دلیل است که شما باید وبلاگ خود را تازه نگه دارید.

  • اطمینان کاربران را با اطلاعات مفیدی

موفقیت وبلاگ شما مستقیما به تعداد خوانندگان محتوا بستگی دارد. به همین دلیل است که شما باید با توجه به کیفیت محتوایی که در وبلاگ خود منتشر میکنید، توجه خاصی به آن داشته باشید. کاربران نمی خواهند وقت خود را صرف خواندن محتوای منحصر به فرد، نامناسب و کم کیفیت کنند. شما باید آنها را با چیزی منحصر به فرد و موضوعی مرتبط کنید. محتوای شما باید خیلی خوب باشد تا خوانندگان آن را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

2. پیوندهای پشتیبان

تاکتیک های پیوند ساختمان شامل وبلاگ نویسی مهمان، توزیع مطبوعاتی، نظرات و دیگر تاکتیک های تولید پیوند.

ساختمان لینک برای بهینه سازی و ارتقاء نام تجاری شما مهم است زیرا موتورهای جستجو، اعتبار سایت شما و اعتبار خود را بر اساس نوع وب سایت به شما مرتبط می کنند. منابع وب با کیفیت بالا به شما لینک می دهند، بالاترین آنها در صفحه نتایج جستجو رتبه بندی می شود. برای به دست آوردن لینک با کیفیت از سایت های معتبر، شما باید یک وب سایت با کیفیت خوب با محتوای منحصر به فرد و مربوطه و شهرت خوب در میان کاربران.

برای پیدا کردن منابع معتبر وب در داخل تو رفتگی در دیوار شما، شما باید یک تحقیق بازار انجام دهید و وبلاگ ها و وب سایت هایی را پیدا کنید که به صورت موضوعی مرتبط با شما هستند و اجازه ارسال مهمان را بدهید. سپس شما باید با این صاحبان وب سایت تماس بگیرید و از آنها در مورد فرصت های پیوند برای شما بپرسید. اطمینان حاصل کنید که پیوندهای dofollow را ایجاد کنید، زیرا فقط این نوع لینک ها می توانند آب روی لینک های ارزشمند خود را به سایت شما ارسال کنند. هیچ سایتی نمیتواند در بهینه سازی موتورهای جستجو موفق شود، مگر اینکه سایتهای دیگری به آن پیوند داشته باشند.

اجازه دهید بحث کنیم که بهترین راه برای به دست آوردن لینک های با کیفیت به سایت شما:

  • وبلاگ نویسی مهمان

فرآيندي كه شما مي توانيد از طريق وبلاگ نگاري مهماني ببينيد، من قبلا در اين مقاله توضيح داده ام. این بهترین گزینه برای ایجاد لینک ها است، زیرا آن را به ندرت از موتورهای جستجو به عنوان هرزنامه می فهمد. علاوه بر این، این یک فرصت خوب برای برقراری ارتباط با مخاطبان مورد نظر شما و جذب مشتریان بالقوه جدید به نام تجاری خود است.

  • انتشارات مطبوعاتی

ایجاد انتشار مطبوعات، راه ساده ای برای ارتقاء آگاهی از نام تجاری شما است و به مردم درباره نوآوری و تغییرات خود بگویید. همه چیزهایی که شما نیاز دارید این است که یک قطعه خوب نوشته شده را بر روی رویدادی در شرکت خود و ارسال آن به شرکت توزیع مطبوعات منتشر کنید.

  • ایجاد محتوای جذاب

یک روش ارگانیک برای به دست آوردن آب پیوند با کیفیت، ایجاد محتوای با ارزش است که کاربران به اشتراک میگذارند و مانند آن. کلید موفقیت این است که انتشار مواد برجسته مبتنی بر تحقیق را به طور منظم تحت Infographics منتشر کند.

منطقی است که منبع وب خود را به دایرکتوری های کسب و کار اضافه کنید، زیرا هنوز بسیاری از افرادی که جستجو می کنند، سازمان های مورد نیاز از طریق این فهرست. لینک ها از هر منبع معتبر به بهبود رتبه سایت شما کمک می کنند، بنابراین شانس خود را از دست ندهید. خدمات زیادی در وب وجود دارد که صاحبان وب سایت ها را با امکان ایجاد پیوندهایی از دایرکتوری های مهم محلی ارائه می دهد.

  • پیوندهای رقیب خود را بدست آورید

شما می توانید از رقبای بازار مناسب خود بهره مند شوید که قبلا تلاش خود را در ساخت لینک. اول از همه، شما باید یک تجزیه و تحلیل رقابتی انجام دهید و رقبای خود را با TOP5 تشخیص دهید. سپس لینک هایی را که رقبای خود دارند و منابع مربوط به این پیوندها را مشخص کنید شناسایی کنید. رقبای خود را پیدا کنید، اهدا کنندگان را لینک کنید و از آنها در مورد فرصت های پیوند کسب و کار خود بپرسید.

3. رسانه های اجتماعی

فعال بودن در رسانه های اجتماعی، بلیط شما به بالاترین مقام در SERP است. رسانه های اجتماعی در روزهای ما بخشی جدایی ناپذیر از بهینه سازی موتورهای جستجو هستند. از طریق کانال های رسانه های اجتماعی می توانید با مشتریان خود تماس بگیرید و روابط دوستانه را برقرار کنید. به سادگی گرفتن امتيازات زيادی و سهام می تواند قدرت صفحه را افزايش دهد و به اين ترتيب رتبه بندی آن، باعث ترافيک اجتماعی بيشتري شود.

در حالی که انجام مبارزات بازاریابی رسانه های اجتماعی خود را، به نکات زیر توجه داشته باشید:

اگر شما برند خود را در یکی از سیستم عامل های محبوب رسانه های اجتماعی مانند + Google، فیس بوک یا توییتر، شما باید روزانه تحت آن کار کنید. کافی نیست یک پست در یک هفته پست کنید زیرا پیروان شما به سرعت خسته می شوند و شما را دنبال می کنند. بنابراین، اگر میخواهید در عرصه اجتماعی موفق شوید، باید پیروان خود را با پستهای روزانه در مباحث هیجان انگیز، نظرسنجیها و مسابقات ارائه کنید. شما باید از تمام راه های ممکن برای تماس با مخاطبین خود استفاده کنید و آن را به نام تجاری خود وفادار داشته باشید.

پیدا کردن نیش های اجتماعی که مربوط به صنعت شما است. البته، باید یک حساب کسب و کار خود را در فیس بوک، نمایش مشخصات عمومی و توییتر ایجاد کنید، اما این سیستم عامل ها جز کسر هایی از سایت های اجتماعی موجود در دسترس شما هستند. منطقی است که دیگر سایت های اجتماعی را جستجو کنید که در خدمت مشتری های هدفمند هستند.

نتیجه گیری

سه جزء که در این مقاله توضیح دادم (محتوای، پیوند ساختمان و ارتقاء رسانه های اجتماعی) برای ارتقاء کسب و کار در سال 2019 ضروری است. موفقیت در جستجوگرها امکان پذیر است، اما بدون هر کدام از این عناصر هسته ای موجود و به درستی مشغول به کار نیستند. امروزه دشوار است بازی موتورهای جستجو و رتبه بالاتر خود را با چند ترفند نرم و صاف. به همین دلیل است که شما باید زمان و تلاش خود را در ایجاد کمپین بهینه سازی سرمایه گذاری کنید. به عنوان یک نتیجه، شما بازده زیادی از سرمایه گذاری دریافت خواهید کرد.

شما باید یک رویکرد جدی برای کمپین بهینه سازی خود داشته باشید و یک طرح را بسازید که باید بر اساس ساختن لینک های خارجی از منابع معتبر در جیب شما ایجاد شود، ایجاد محتوای مبتنی بر کیفیت و محتوا بهینه سازی شده با حجم مناسب و با حجم بالا کلمات کلیدی و در نهایت ایجاد یک حضور اجتماعی قوی به عنوان بزرگترین مقدار از مشتریان بالقوه خود را استفاده از شبکه های اجتماعی هر روز.

تا زمانی که شما اطمینان حاصل کنید که بهینه سازی سایت خود (طراحی وب، پیوند، بازاریابی محتوا، تحقیقات کلیدی، بهینه سازی ابرداده) نورد هموار است؛ شما یک کمپین سازنده پیوند موثر و برنده دارید و برند خود را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ارتقا دهید، شما در کسب و کار آنلاین موفق خواهید بود.

December 22, 2017