Back to Question Center
0

آیا می توانید به من بگویید که چگونه لینک های EDU دریافت می شود؟

1 answers:

من در صنعت بهینه سازی موتور جستجو در حدود پنج سال پیش بوده ام. و من درک اهمیت درک خوب چگونه می توانید لینک های EDU دریافت کنید. به همین دلیل است که در این بحث من به شما یک استراتژی مقیاس پذیر را برای نشان دادن پیشرفت بسیار قابل توجه در وب سایت یا وبلاگ شما نشان می دهم. این استراتژی به طور عمده در مورد بورس تحصیلی شرط بندی می کند و در واقع این است که هر کسی این پیوندهای آموزشی دقیق را بدون پرداخت یک پنی، حداقل به طور مستقیم. بنابراین، در زیر من به شما نشان می دهم که چگونه برای دریافت لینک های EDU با یک راهنمای گام به گام من اخیرا به طور داخلی تست کردم برای ساخت مجموعه خود از 15 لینک به وب سایت های آموزشی در طول حدود دو یا سه ماه. بله، این وظیفه صرف زمانبر بود، اما همیشه برای اطمینان پرداخت خواهد کرد - caminetto bioetanolo ad incasso.

نحوه دریافت لینکهای EDU - راهنمای عملی

سطح 1: انتخاب هدف مناسب

قبل از شروع، انتخاب مخاطبان مورد نظر مناسب و مناسبات مربوطه به همان اندازه مهم است نه فقط به لینک های طبیعی، بلکه به درک درستی از نحوه دریافت لینک های EDU و شروع به حرکت در مسیر درست از همان ابتدا. منظورم این است که حتی در مورد الگوهای ظاهری قابل فهم ساختن لینک آموزش، شما هنوز هم باید مخاطبان هدف خود را بدانید، که باید به موضوع وبسایت یا وبلاگ شما بسیار مرتبط باشد. قرار دادن آن در زبان انگليسي ساده، همه چيز بايد شروع شود، شناسايي مخاطبين دانش آموزان است. در حالی که شما قصد دارید برخی از لینک های با ارزش آموزشی را کسب کنید، اطمینان حاصل کنید که آنها در برنامه بورس تحصیلی آینده شما بسیار علاقه مند هستند.

سطح 2: ایجاد یک بورس تحصیلی

بعد، شما باید بر روی صفحه بورس تحصیلی خود کار کنید. در حالی که کار ساده ای برای ایجاد این نوع محتوا است، اما در اینجا برخی از نکات گلوله ای برای شما به ویژه توجه می شود. اطمینان حاصل کنید که همه چیز را برای موارد زیر در نظر بگیرید:

  • شرح شرکت - آنرا کوتاه کنید اما هنوز کاملا کامل شده اید، چیزی شبیه "بورس تحصیلی پیوندهای داخلی. "بعد، لینک آن را به صورت داخلی به صفحه اصلی خود، و همچنین دیگر بخش های مهم برای انتقال آب پیوند.
  • حق الزحمه - شما باید همه چیز را به عنوان شخصا برای دانش آموزان هدف خود را به عنوان مناسب طراحی شده است. اطمینان حاصل کنید که در نظر بگیرید که آیا آنها یک برنامه زمانبندی و یا تمام وقت دارند، هر دوره خاص مربوط به موضوع اصلی خود، کدام کشور (شهر یا محلی) از آنها بیشتر احتمال دارد، و غیره.
  • مقدار ارزش - البته، مقدار کمک هزینه تحصیلی بسیار بستگی به بودجه ساختمان لینک شما. اما برای من، توصیه می کنم آن را در حدود یک هزار دلار تنظیم کنید. در غير اينصورت، ممكن است نتواند مؤسسات آموزشی معتبر و ستونهای خود را جذب كند.
  • جزئیات برنامه - همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید این است که یک بخش روشن و قابل فهم را شکل دهیم. برای دریافت فرم درخواست اصلی شما، هر نامزد برای ارائه برنامه تحصیلی مورد استفاده قرار می گیرد. به این ترتیب، مطمئن شوید که مهلت و تاریخ پاداش را مشخص کنید.


مرحله 3: فرصت های تحقیق

برای من، ساختمان پیوند آموزشی من از صفحه گسترده اکسل استفاده کردم. به این ترتیب، می توانم نظارت دقیق تمام وظایف من را از طریق لیست فهرست بورس، وضعیت ارتباط، نام، آدرس ایمیل، دامنه ها، اظهارات و غیره انجام دهم. این چیزها خیلی ساده تر می شود!

سطح 4: تکمیل توسعه

در نهایت، برای دریافت کامل درک نحوه دریافت لینکهای EDU، شما باید برای رسیدن به اهداف خود. و در اینجا شما باید خلاقانه عمل کنید و به سختی کار کنید تا بتوانید شخص مخاطب را پیدا کنید. به یاد داشته باشید که تمام دانشگاه ها و کالج ها دارای تعدادی از کارکنان مسئول به منظور رسیدگی به آن هستند. بنابراین، همه چیز شما نیاز به ایجاد یک قالب ایمیل صحیح و ارسال زمینه برای کسانی که امیدوار به پاسخ مثبت است. پس از انجام این کار، فقط باید جزئیات برنامه تحصیلی خود را ارسال کنید، یا فرم خاصی را که توسط موسسه آموزشی ارائه شده است را پر کنید.

December 22, 2017