Back to Question Center
0

چگونه می توان لینک ها را نظر داد، رتبه سایت من در SERP را بهبود بخشد؟

1 answers:

شما احتمالا بسیاری از اطلاعات وحشتناک در مورد لینک های نظر ساختمان ایجاد کرده اید و منفی به این تکنیک متوسل شده اید. با این حال، من می خواهم شما را یک لحظه و با این استراتژی با ذهن باز است. با وجود شهرت بد این استراتژی، استفاده از نظرات وبلاگ به عنوان یک استراتژی پشتیبان میتواند به شما در ایجاد روابط خوب با مشتریان بالقوه شما کمک کند و همچنین توانایی نام تجاری خود را در ساختار بازار خود. با این حال، شما باید یک رویکرد صحیح برای ایجاد لینک های نظر برای به دست آوردن نتیجه جستجو خوب است. در غیر این صورت، شما در نظر موتورهای جستجو مشکوک و حتی می توانید جریمه برای تکنیک های ساخت لینک های اسپم.

در این مقاله، ما در مورد روش های جدیدی برای به دست آوردن لینک آب از نظرات بحث خواهیم کرد. شما می توانید همه چیز را که قبلا خوانده اید فراموش کنید. رویکردی که می خواهیم با شما به اشتراک بگذاریم به نظر نمی رسد مانند سایر تکنیک های ساخت لینک که نیاز به استفاده از dofollow، nofollow، اصطلاحات جستجو یا هر چیز دیگری که برای شنیدن استفاده می کنید.

روش جدید برای گرفتن نظرات پشت زمینه

اجازه دهید ما در مورد مراحل که شما باید دنبال کنید برای به دست آوردن لینک های نظر به نظر کیفیت در کوتاه مدت.

  • پیدا کردن وبلاگ های مناسب

در مرحله اولیه از کمپین ساخت لینک شما، شما نیاز به پیدا کردن وبلاگ های مناسب برای تولید لینک خود را وجود دارد. شما باید تحقیقات خود را در مورد بازار انجام دهید و منابع وب را دریافت کنید که برخی از ترافیک و تعامل عالی را دریافت می کنند. واضح است که بهترین وبلاگهای صنعت را جستجو کنید. به جای آن، شما می توانید وبلاگ های فروم متوسط ​​یا انجمن ها را با تعداد قابل توجهی از مفسران فعال در مورد آن پیدا کنید.

برای پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید، فقط می توانید یک query خاص را به Google وارد کنید. به عنوان مثال، اگر کسب و کار شما در زمینه پزشکی تحویل داده شود، می توانید از یک موتور جستجو برای پرس و جو "وبلاگ های پزشکی برتر" یا "انجمن ها برای پزشکان" بخواهید. "به عنوان یک نتیجه، شما با لیستی از وبلاگ های TOP بر اساس برخی از سهام اجتماعی و نظرات این وبلاگ ها دریافت خواهید کرد.

هنگامی که شما مناسب برای کسب و کار شما نیاز به منابع وب، شما می توانید به لینک های زیر از commenters به ​​وبلاگ خود ادامه دهید. این به شما کمک خواهد کرد که پایگاه خود را از سایت های شریک افزایش دهید.

  • سازماندهی وبلاگ ها

استفاده از اشتراک RSS در Google Reader برای پیگیری وبلاگ ها در صنعت شما. ایجاد پوشه های مختلف برای هر وب سایت موضوع. بهینه سازی این فرآیند، شما مشاهده خواهید کرد که کدام دسته ها دارای پست هایی هستند که اخیرا به روز شده اند.

  • سعی کنید برای اولین بار

توصیه نمیشود که لینک های متشکل از نظرات در انجمن انجمن مزاحم، صرفا نوشتن نظرات نامناسب، spammy. شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را زیر پست می گذارد، اما تنها پس از جامع خواندن آن و فکر کردن به پاسخ شوخ و معقول. اگر پیوند اصلی شما جذاب و دلچسب باشد، دیگر نظر سنجی ها به احتمال زیاد بر روی آن کلیک خواهند کرد تا ببینید چه کسی هستید. به همین دلیل است که اگر اولین بار هستید، تغییرات شما بالاتر از این است که پس از چندین نظر سنجی دیگر به حزب می روید Source .

December 22, 2017