Back to Question Center
0

آیا می توان لینک های dofollow با لیست HQ رایگان دریافت کرد؟

1 answers:

این مقاله طراحی شده است برای نشان دادن وب مسترها ساده ترین راه برای ساخت با کیفیت بالا انجام لینک ها را دنبال کنید. ترفندهای قدیمی وجود دارد، اما هنوز هم برای هر صاحب وبسایت مانند جادویی کار می کند که مایل است لینک های بالا را به صورت کامل انجام دهد تا ترافیک مرتبط و هدفمند را بدست آورند. اجازه دهید ما با برخی از نظریه های اصلی در مورد ساختمان لینک شروع کنیم.

لینک ها در SEO چیست؟

لینک ها لینک هایی هستند که به سایت شما از منابع دیگر وب از طریق کانال های مختلف اشاره می کنند. بیشتر وبلاگ های معتبر دیگر URL خود را ذکر می کنند یا از آن پیروی می کنند، هرچه کیفیت بیشتری به سایت شما می دهد. پیوندها به عنوان عامل رتبه بندی جستجوگر اینترنتی به کار می روند که از آن می توانید هرگونه اصطلاح جستجوی هدفمند را سریعا رتبه بندی کنید اگر شما برخی از لینک های با کیفیت بالا یا حداقل کیفیت را ایجاد کنید. پیوندهای ورودی دارای دو زیر شاخه هستند - dofollow و backlinks nofollow. این مهم است که تفاوت بین این دو دسته را درک کنید تا یک پیروزی پیوند ایجاد کنید.

  • backlinks dofollow

backlinks dofollow کسانی هستند که لینک وب سایت شما را با یک تگ خاص، f. e. (rel = "dofollow") و یا با لینک ساده نیز به معنای dofollow backlink است. این نوع پیوندها ارزش خاصی را به یک منبع وب مرتبط با انتقال همه ترافیک که از طریق آن به صفحات وب منتقل می شود، دارد.

  • backlinks nofollow

backlinks nofollow کسانی هستند که لینک وب منبع خود را با برچسب بدون پسوند، f. e. (rel = "no-follow"). اگر شما نمی خواهید لینک شخصی را دنبال کنید، مهم است که برچسب rel را وارد کنید.

حالا، هنگامی که شما می دانید تفاوت dofollow و nofollow لینک، زمان برای بحث در مورد بهترین فرصت برای ایجاد یک لینک backlinks dofollow.

راه هایی برای ایجاد یک لیست پیوندی پس از انجام

راه های عملی و رایگان برای ایجاد دسته های لینک های ورودی وجود دارد و صفحه رتبه بندی سایت شما را بهبود می بخشد.

  • فیس بوک

این یک روش کارآمد برای ایجاد لینک است که شما نمی توانید نادیده بگیرید. فیس بوک یک سایت PR9 (تقریبا بالاترین) است که می تواند سایت شما را از گوگل بیشتر بدل کند.

برای به دست آوردن لینک ها در فیس بوک، شما نیاز به اضافه کردن HTML استاتیک به یک صفحه. این کمک می کند تا ایجاد جداول متناهی سفارشی iframe. با انجام این کار، یک برگه صفحه باز می شود که در آن شما باید صفحه فیس بوک خود را انتخاب کنید. پس از آن، شما باید روی برگه Setup کلیک کنید و برنامه HTML خود را با استفاده از شاخص زیر تغییر دهید. بخش HTML. در اینجا شما باید کد HTML را اضافه کنید و URL مربوط به سایت خود را وارد کنید. برای پایان دادن به این فرآیند، شما باید بر روی دکمه ذخیره و انتشار کلیک کنید. بنابراین در حال حاضر شما یک لینک backfire مناسب از یکی از محبوب ترین پلت فرم رسانه های اجتماعی دارید.

  • یوتیوب

به طور معمول، یوتیوب backlinks nofollow. با این حال، هنوز مواردی وجود دارد که به شما کمک می کند تا لیست پیوندهای پیغام خود را با یک پیوند ورودی PR بالا. شما باید بعضی از ویدیوهای برتر یوتیوب را که مربوط به محتوای وب سایت شما هستند پیدا کنید و سپس پیوندهای خود را در نظرات خود قرار دهید Source .

December 22, 2017