Back to Question Center
0

آیا می توانید توصیه هایی به خرید backlinks از وبلاگ های شبکه (PBNs) داشته باشید؟

1 answers:

برای من، من نمی توانم توصیه کنم و نه دقیقا به شما نشان می دهد کدام یک برای اولین بار محاکمه می شود. نکته این است که من شخصا به عنوان موتور جستجوگر Grey-Hat احساس نمی کنم، یا خدا را متهم به کلاه سیاه SEO. و خرید لینک ها از وبلاگ های خصوصی شبکه یک طرح کاملا تابو است که توسط گوگل بسیار متنفر شده است. من اعتقاد دارم که پرداختن به لینک ها از وبلاگ های شبکه (PBNs)، صرف نظر از اینکه آنها در حال حاضر موفق هستند، احتمالا ساده ترین راه برای به دست آوردن مجدد رتبه بندی سنگین و تقریبا قابل بازیافت (گاهی اوقات غیر قابل برگشت) - kangertech subox mini customized.

با این حال، وبلاگ های خصوصی شبکه هنوز هم محبوب هستند و من همچنین بسیاری از وب سایت های تازه کار لذت بردن از معامله و بهره گیری از پیشرفت بسیار سریع و قابل اندازه گیری در SEO. اما حقیقت چیست؟ چگونه تصمیم گیری خوبی در مورد لینک های ارسالی از وبلاگ های شبکه انجام شود؟ بیایید سعی کنیم همه چیز را روشن کنیم - فقط با چند واقعیت سرد و پیشنهادات مختصر من برای جبران جوانب مثبت و منفی آنها. پس از همه، تنها تصمیم شما برای تصمیم گیری است.

لینک های برگشت از وبلاگ های شبکه مناسب برای:

  • داشتن کنترل از SEO، منظور شما می توانید مزیت قدرتمند بیش از رقبای خود را دریافت کنید. همه چیز ساده است - خرید لینک از PBN به این معنی است که شما آزاد هستید که پیوندهای خود را مانند دیوانه سفارشی کنید تا هر گزینه ممکن برای لینک ها و لینک های متنی خود را تست کنید. بله، این ویژگی جذاب بسیار جذاب است - فقط به این دلیل که هیچ استراتژی دیگری برای این آزادی برای بررسی همه چیز در عمل وجود ندارد - اینجا و اکنون.
  • بهره مند از مقام فوری بالاتر، همانطور که با PBN شما می توانید اقتدار سالم و قابل اعتماد از وب سایت موجود موجودی - بدون تاخیر. پیوندهای خرید از وبلاگهای شبکه به نظر می رسد حتی بیشتر جذاب، به خصوص با توجه به این که این نوع لینک ها به طور خاص به سختی ساخته شده در یک روش کاملا طبیعی.

  • صرفه جویی در زمان و تلاش بسیار، به سادگی به دلیل شرط بندی در PBN - شما نیازی به کار با ارتباطات و یا ساختن روابط دیگر. به نظر من، چنین وظیفه خسته کننده ای برای شناسایی فرصت های مناسب برای رسیدن به مقصد، احتمالا بدترین تلاش های زمان گیر من است.
  • در حالی که PBNs صرفه جویی در زمان صرفه جویی در زمان معقول هستند، آنها در حال باز شدن درب به چهره حتی در نهایت چالش های سخت در ساختمان لینک سنتی. به عنوان مثال، منظورم این است که گاهی اوقات تقریبا غیرممکن است که این پیوندهای PR بالا از دامنه های سالم و قابل اطمینان بدست آورند. این کار حتی قبل از اینکه به آن برسد، تقریبا قابل کنترل است، حداقل بدون شکستن دستورالعمل. پس از همه، سرمایه گذاری زمان و تلاش خود را در ساخت رابطه واقعی و یا هر گونه گسترش قابل ملاحظه دیگر - هرگز نمی تواند انتظارات شما و یا نتایج قابل پیش بینی، نه گفتن پیشرفت تضمین شده در یک همکاری طولانی مدت.

پایین خط

خوب، در اینجا برخی از بدترین چیزهایی در مورد لینک ها از وبلاگ های شبکه، فقط به خاطر تکمیل. در بدترین حالت، استفاده از PBN ها برای ایجاد لینک می تواند منجر به مجازات دستی شود - گاهی اوقات حتی می تواند به شدت برسد، زمانی که همه چیز با یک ممنوعیت دائمی در جستجوی به پایان می رسد. اگر چنین اتفاقی رخ دهد، هیچ کاری برای انجام دادن وجود نخواهد داشت، مگر اینکه وبسایت و وبلاگ خود را تکرار کند - از همان ابتدا.

December 22, 2017