Back to Question Center
0

آیا می توانید راه مناسبی برای ایجاد یک لینک با وب سایت EDU ایجاد کنید؟

1 answers:

بدون نیاز به گفتن که حتی یک Backlink به وب سایت EDU می تواند برای وب سایت یا وبلاگ شما ارزشمندتر باشد، نه یک بسته از آنهایی که عادی هستند و نمره PageRank بالا. متاسفانه با منابع آموزشی ارتباط برقرار نمیکنید به طوری که ممکن است فکر کنید. اما من چندین روش کار برای تکمیل کار - به وسیله تولید محتوای آموزشی با کیفیت برای به دست آوردن این حق بیمه backlink از نقطه EDU دامنه. و در زیر من قصد دارم به بررسی این طرح گام به گام - aspire triton 2.

تولید محتوی آموزشی با کیفیت

  1. شما می توانید یک لینک از وب سایت EDU کسب کنید - ایجاد روابط خوب، مثلا با دانشگاه ها یا کالج ها برای آنها یک قطعه از محتوای صوتی ارائه دهید. توجه داشته باشید، با این حال، این کار یک کار وقت گیر برای شماست که توسط خودتان انجام شود. به همین دلیل است که قبل از هر چیزی دیگر باید به خوبی فکر کنید اگر بتوانید خودتان را با کیفیت آموزشی خودتان بنویسید یا کار را برای نویسندگان حرفهای انجام دهید - یا آن را به کارفرمایان ماهر یا به منظور استخدام یک بازاریاب محتوای متناقض کامل.
  1. البته، برخی از راه های اختیاری دیگر وجود دارد که احتمالا زمان کمی را می گیرند. با این حال، بسیاری از آنها به راحتی می توانند به عنوان هرزنامه تفسیر شوند، اگر به درستی انجام نشده باشند. بنابراین، من اعتقاد دارم که بهتر است سعی کنید یک لینک backlink از وب سایت EDU با محتوای با کیفیتی به هر نحو داشته باشید.
  1. تمرکز خود را بر روی ایجاد یک مقاله با کیفیت بالا و منحصر به فرد که به مخاطبان مورد علاقه نسبتا جذاب است - این بار بیشتر به معامله با دانشجویان، معلمان یا کارکنان کالج اعضای مسئول. انجام این کار، به یاد داشته باشید که شما باید محتوای متخصصی را که می تواند در واقع برای هدف آموزشی استفاده شود، فراهم می کند - که به شما کمک می کند تا یک تحقیق جامع را انجام دهید یا حداقل مجموعه ای از مهارت های زندگی ارزشمندی.

وقت آن رسیده است تا به کسب و کار و شروع به گسترش. چند راه عملی برای ایجاد روابط خوب با افراد مناسب وجود دارد. در اینجا این است که چگونه شما می توانید آنها را به ارسال محتوای متخصص خود و ارسال به وب سایت یا وبلاگ خود:

ایجاد پروژه

اول از همه، من توصیه می شود با توجه به یک پروژه متقابل سودمند توسعه، برای مثال در همکاری با استادان دانشگاه یا کالج. همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید فقط برای پیدا کردن موضوعاتی است که از علاقه مندی بالا و ارزش بالای آنها برای همه - هر دو مدرس و ستد های محلی. به این ترتیب، با در اختیار داشتن همه چیز از قبل توافق شده است - شما آزادانه شروع به نوشتن یک محتوای آموزشی که در وب سایت کلاس درس آنها مورد تایید قرار می گیرد.

همکاری خیریه

بعد، سعی کنید یک همکاری خیریه ایجاد کنید - به طور جدی، بسیاری از کالج ها همیشه مایل و آماده ارسال برای حامیان خود هستند. همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید این است که یک معامله متقابل سودمند را ارائه دهید - مطمئن شوید که محتوای شما در معرض مسائل حقوقی قرار گرفته است، مانند مشارکت مستمر در حال انجام یا هر گونه بحث دیگر در مورد کالج که نیازمند توجه گسترده مردم است.

دانشگاه وبلاگنویسی دانشگاه

شما همچنین می توانید با وبلاگ نویس های برتر دانشگاه تماس بگیرید - و به سادگی نشان می دهد ارسال پست های وبلاگ مهمان در صفحات آموزشی خود را برای دریافت backlink از نقطه EDU دامنه. به سادگی فکر می کنم که چگونه می توانید آنها را برای ارسال مطالب خود را خوشحال - در نظر گرفتن نورد تخصص حرفه ای، مشاوره جستجوی شغلی، تماس با تحصیلات تکمیلی و یا داستان موفقیت، و غیره.

برای نتیجه گیری

هر لینک backlink اخیر در وب سایت های EDU را ردیابی می کند پس از آنکه زندگی می کند. در عین حال، من توصیه می کنم "منبع" هر لینک جدید ایجاد شده را با استفاده از pingmyurl "پینگ کردن" کنید. com یا سایر ابزارهای مشابه آنلاین. انجام این کار، شما با ردیابی خزنده های جستجو تماس می گیرید تا لینک های جدید جدید شما سریع تر ظاهر شوند و از این رو برای ارتقا رتبه بندی قطعا سریع تر.

December 22, 2017