Back to Question Center
0

آیا در سال 2018 پیوندهای پیوندی را آسان می کند؟

1 answers:

پیوند ساختمان همیشه نقش اصلی را در بهینه سازی موتورهای جستجو بازی می کند. با این حال، روش های ارتباط ساختمان هر ساله تغییر می کند. بزرگترین آن در سال 2013 هنگامی که گوگل به روز رسانی پنگوئن خود را ایجاد کرد، ظاهر شد. این بروز رسانی تمام نکات را آشکار کرده است، ارزش کیفیت لینک های ورودی را بالا می برد و ارزش کلی لینک های هرزنامه را کاهش می دهد - slots galore casino.

در حال حاضر، ساختمان لینک موضوع بسیار بحث برانگیز است. یکی از متخصصان ادعا می کند که ارزش لینک های خارجی کاهش یافته است در حالیکه دیگران استدلال می کنند که اهمیت آن در طول سال ها به طور مداوم افزایش یافته است. این سوء تفاهم ها ناشی از کاهش هزینه های هرزنامه ها و به روز رسانی های ثابت Google است که اولویت های این حوزه را تغییر می دهد.


با این حال، بدون توجه به اینکه چه چیزی درباره ساختمان پیوند شنیده اید، هنوز هم به طور مستقیم بر رتبه بندی سایت شما تاثیر می گذارد. هیچ وبسایت نمیتواند در SERP بدون کیفیت و لینکهای ورودی مناسب رتبه بندی کند.

در حال حاضر، سال 2017 به پایان می رسد، و ما در آستانه تعطیلات کریسمس سال 2018. گوگل همچنان در برابر تکنیک های ساخت لینک های هرزنامه ها مبارزه می کند و پیوندهای ورودی مربوطه را جشن می گیرند. تکنیک های پیوند Spammy به فراموشی سپرده شده است. وب مسترها بیشتر و بیشتر تصمیم به سرمایه گذاری در ساخت محتوا و ایجاد ارتباط با کیفیت می کنند. این موجب رقابت زیاد در این زمینه می شود.

نمی توانم کمک کنم اما تعجب می کنم که تغییرات جدیدی که می توانیم در زمینه ساختن لینک در سال 2018 تجربه کنیم، خواهد بود. به عنوان یک صاحب وبسایت مرفه، شما باید از آنچه کار می کنید و آنچه که نیست، آگاهی داشته باشید.

در این مقاله، شما می توانید برخی از راه های آینده ضد است که شما را در TOP از بهینه سازی موتور جستجو.

چگونه به راحتی لینک ها را در سال 2018 دریافت کنید؟

  • همه چیز را به صورت دستی انجام دهید

ما در جهان کاملا اتوماتیک زندگی میکنیم که مواردی که به صورت دستی ایجاد میشوند،. اطمینان حاصل کنید که شما به رهبران تو رفتگی در بازار رجوع کنید تا بدین ترتیب لینک های با کیفیت بیشتری به دست آورند. برای فرستادن ایمیل به صورت اتوماتیک نباشید زیرا آنها توسط فرستنده به عنوان هرزنامه جذب می شوند.

علاوه بر این، برای نرم افزار ساخت پیوند خودکار نمی افتد، زیرا می تواند موقعیت های سایت و اعتبار نام تجاری شما را منفی کند. من به شدت توصیه به مراجعه به کارشناسان حرفه ای SEO که می تواند لینک به سایت خود را به صورت دستی ساخت.

این یک روش راننده محتوا مورد علاقه است که توسط متخصصان SEO برای به دست آوردن لینک به یک منبع وب مورد استفاده قرار می گیرد. این بر اساس پیدا کردن یک قطعه محتوا در تو رفتگی در دیوار است که در حال حاضر به عنوان یک منبع معتبر به شمار می رود و در جستجوی فرصت هایی برای ایجاد محتوای بهتر در همان پیام است.

شما باید مجلات محتوا جدید را در بازارچه خود پیگیری کنید تا پیوندهای خود را در آنجا قرار دهید. اگر این محتوا در یک منبع وب معتبر منتشر شود، احتمالا در حال حاضر دارای رتبه بالا است. به همین دلیل است که یک فرصت عالی برای شما برای به دست آوردن آب پیوند از منبع اقتدار است. با ایجاد محتوای مبتنی بر تحقیق، می توانید یک اصل اصلی را برتر از آن کنید و پاسخ خوبی به آن بدهید.

December 22, 2017