Back to Question Center
0

منابع Backlink لینک های Untapped شده توسط Backlinko چیست؟

1 answers:

پیوندهای پی در پی به دنیای دیجیتال ادامه می دهند، با وجود برخی از مقالات و همچنین مدیران وب به ما چیزهای دیگر در مورد آنها می گویند. در واقع، آخرین تحقیقات بهینه سازی موتورهای جستجو نشان می دهد که لینک ها یکی از مهمترین عوامل رتبه بندی برای گوگل و سایر موتورهای جستجو هستند.

وقتی ارتباط برقرار ساختن است، روشهای متداول و درستی در دسترس وجود دارد. بعضی از آنها دستورالعمل گوگل را دنبال می کنند، در حالی که دیگران آنها را نقض می کنند. در روزهای ما، برخی از تکنیک های پیوند تولید در روزهای ما کم اهمیت تر می شوند (f - jackpot grand casino no deposit bonus. e. مهمان ارسال یا نظرهای پسزمینه). با این حال، هنوز هم بسیاری از روش های کمتر شناخته شده و یا زیرزمینی وجود دارد که چگونه می توان با استفاده از لینک های رایگان با کیفیت بالا به دست آورد.

در این مقاله قصد دارم به شما چندین تکنیک ساخت پیوند زیرزمینی بپردازم، برخی از آنها را از مالک Brian Dean Backlinko قرض گرفتم. اجازه دهید نگاهی دقیق تر به هر کدام از آنها داشته باشیم.

روش هایی برای به دست آوردن لینک ها با توجه به متدولوژی Backlinko

  • تکنیک ساخت پیوند اجتماعی

برای به دست آوردن لینک های خارجی از رسانه های اجتماعی. با توجه به این روش، شما باید محتوای مربوطه را به اشتراک بگذارید و محتوایی را که به شدت به اشتراک گذاشته شده باز تولید کنید. پس از آن، شما باید به کاربران که در ابتدا این محتوا را به اشتراک گذاشتند، به آنها دسترسی پیدا کنید و آنها را با قطعه جدید یا به روزرسانی بفرستید.

  • تکنیک پیوند آسمان خراش

این ساختمان ساختمان پیوند آسمانخراش توسط بریان دین. این باعث شد تا بیش از 400٪ ترافیک آلی خود را افزایش دهد. با توجه به این روش، شما باید شرایط جستجوی رتبه بندی پایین تر را پیدا کنید و یک قطعه از مطالب را که در میان کاربران محبوب است پیدا کنید. پس از آن، شما باید آن را بهتر برای شرایط مشابه جستجو کنید. اطمینان حاصل کنید که نسخه جدید محتوا منحصر به فرد و مبتنی بر تحقیق است. برای تکمیل این مراحل ساخت لینک، شما باید این محتوای به روز شده در محتوا در رسانه های اجتماعی را ارتقا دهید و هدف را از برخی از دامنه های PR بالا در نهایت پیوند به شما.

مشتریان برای هر کسب و کار بسیار مفید هستند زیرا آنها نشان می دهد مشتریان رضایت مشتریان را نسبت به محصولات یا خدمات ارائه شده توسط شرکت نشان می دهند.وبسایت ها به دنبال آنها هستند زیرا می دانند چه مزایایی را می توانند به فروشگاه های اینترنتی خود برسانند. به این ترتیب، ایجاد گواهینامه شما فرصتی عالی برای به دست آوردن پیوند ورودی آسان، اما معتبر به شما می دهد. کاربران بهترند شرکتهایی را جذب کنند که نظرات واقعی مشتریان واقعی را نسبت به وب سایت هایی که بررسی های اسپم را ارائه می دهند جذب کند (به طور معمول چنین توصیفاتی را می توان به راحتی شناسایی کرد). توصیفات واقعی تر سایت شما به دست آمده است، بالاتر آن را در صفحه نتایج جستجو رتبه. علاوه بر این، به نظر می رسد بیشتر قابل اعتماد برای کسب و کارهای دیگر. به همین دلیل است که آنها بدون حتی درخواست به سایت شما پیوند دارند.


همه چیز شما باید انجام دهید این است که محصولی را انتخاب کنید که بیشتر از همه دوست داشته باشید و با ارائه دهنده خود تماس بگیرید محصول خاص. اکثر سیستم عامل های خرده فروشی بزرگ دارای یک صفحه ویژه برای این منظور هستند. به همین دلیل است که شما می توانید به طور مستقیم از طریق وب سایت خود، گواهی نامه خود را ارائه دهید.

این روش ساخت لینک نیز توسط Brian Dean مالک وبلاگ بنیانگذاری شد.

December 22, 2017