Back to Question Center
0

آیا می توانید با بهترین استراتژی جستجوگرها به بهترین لینک ها در سال 2016 به من کمک کنید؟

1 answers:

رویکرد مناسب برای بهترین لینک ها در سال 2016، به ویژه از نظر SEO چیست؟ من معتقدم که در حال حاضر، بهترین راه برای ساختن ساختمان پیوسته، به طور محرمانه عمل می کند تا همه چیز را به درستی پایه گذاری و کنترل کامل کند. بسیاری از جستجوگرها و وب مسترها متخصص معتقدند که داشتن بازبینی های عادی برای حذف تمام استراتژی های قدیمی و پیوند ساختمان، کلید مدیریت ریسک بهترین راه ممکن با لینک دادن در سال 2016 خواهد بود. منظورم این است که هیچ استراتژی جهانی در بهینه سازی موتورهای جستجو با نتایج 100٪ تضمین شده و به هر حال قابل پیش بینی برای انتظارات شما در رتبه بندی موقعیت جستجوی شما در طولانی مدت وجود ندارد.

اجتناب از رایج ترین

خوب، تنها چیزی که ما می توانیم انجام دهیم - باید اعتراف کنم - روشن کردن استفاده از روش های غیر تست نشده و کاملا مطمئن از ساختمان لینک. منظورم این است که همیشه قبل از تقاضای حتی برای همه ترفندهای مرسوم، در SEO، همیشه باید دوبار فکر کنید، مهم نیست چقدر امیدوار باشید که آنها ممکن است در نگاه اول نگاه کنند. بنابراین، بهتر است در مورد چنین "نوآوری ها" را فراموش کنید، البته، مگر اینکه شما فعالانه اقدام کنید و درک دقیقی داشته باشید - دقیقا همان کاری را که می خواهید انجام دهید و برای چه هدف خاصی. با این وجود، من اعتقاد دارم که تقریبا هر کسی می تواند از یک نتیجه اثبات شده در ساخت یک نمای پیوندی قوی برای وب سایت یا وبلاگ لذت ببرد. منظورم این است که چندین روش مدرسه قدیمی و مدون برای اثبات بهترین لینک ها در سال 2016 وجود دارد، حتی بدون استخدام یک تیم از جستجوگرهای واقعا با تجربه و یا مدیران وب کم مناسب در سالهای گذشته. در زیر من می خواهم به یک مرور کلی از شیوه های برجسته من و چشم انداز روشن که در آن شروع به ایجاد لینک های کیفیت برای بهبود خود را در مقیاس های جستجوگرها.

مشخصات پیوند شما را طبقه بندی کنید

اجازه دهید آن را برای اعطا - همه لینک های ورودی را می توان به دو لایه تقسیم. به سادگی، همه چیز معمولا به منابع و مناسب ترین زمان بستگی دارد تا آنها را بدون ایجاد مشکوک از دیدگاه موتورهای جستجوی بزرگ مانند گوگل خود. اطمینان در برابر شایع ترین مشکلات و مجازات هایی که می تواند به طور ناگهانی رتبه بندی خود را کاهش می دهد - تقریبا در هیچ زمان. برای حفظ امنیت، باید از همان ابتدا اقدامات درستی را دنبال کنید. به این ترتیب، توصیه می کنم که فرصت های ساخت لینک خود را طبقه بندی کنید:

لینک های درجه 1

  1. مقالات مرتبط در ویکی.
  2. ارسال دایرکتوری محلی.
  3. لیست های کسب و کار مربوط به صنعت.
  4. دایرکتوری های ویژه ویژه برای پیوند به وب سایت یا وبلاگ شما (من توصیه می کنم موارد زیر را برای اولین بار امتحان کنید - Ezinearticles. com، GoArticles. com یا articlebase. com).

سطوح 2 لینک ها

  1. ایجاد رسانه های اجتماعی با راه اندازی پروفایل های کسب و کار در سیستم های شلوغ ترین مانند فیس بوک، توییتر، LinkedIn. (نکته: شما می توانید با استفاده از FanPageRobot، یک ابزار مفید برای ارسال لینک خود را در آن رسانه های اجتماعی محبوب در یک روش تقریبا به خودی خود سعی کنید.
  2. ارسال وبلاگ مهمان برای به دست آوردن backlink در بازگشت).
  3. اظهار نظر در بلاگ های مربوط به مناسب.
  4. مشارکت در بحث های داغ در وبلاگ ها، انجمن ها و وب سایت های مرتبط با صنعت مربوط به سوالات و پاسخ. (نکته: قبل از هر چیز دیگر، من توصیه می کنم ایجاد لینک های از Quora و LinkedIn پاسخ ها).
  5. بازاریابی ویدئویی در یوتیوب دومین وب سایت بازدید شده در جهان نباید هرگز زیر قیمت نگرفت. دریغ نکنید که کانال ویدئویی خود را راه اندازی کنید و یک بازاریابی آنلاین بسیار با کارایی با ارتقاء نام تجاری بسازید و همزمان با گرفتن چندین لینک با ارزش در همان زمان. (نکته: شما می توانید یک زن و شوهر بلافاصله ایجاد لینک - فقط پر کردن بخش های اصلی در مشخصات خود را در دسترس برای حذف لینک ها با وب سایت یا وبلاگ خود را به طور پیش فرض) Source .
December 22, 2017