Back to Question Center
0

چگونه می توان یک پروفایل پشتیبان گیری سودمند با استفاده از generator backlinks انجام داد؟

1 answers:

همه صاحبان وب سایت رویای کسب و کار آنلاین خود را برای مشتریان بالقوه قابل مشاهده است. به همین دلیل است که آنها یک کمپین بازاریابی پیشرفته را شامل می شوند که شامل بهینه سازی موتور جستجو، بازاریابی رسانه های اجتماعی، نسل پیوندهای پیوسته و غیره. اگر شما چیزی برای به اشتراک گذاشتن با مخاطبان گسترده تر دارید، مطمئنا باید این کار را انجام دهید - nyip unit 1 exam.

پیوند ساختمان یکی از مهمترین بخشهای بهینه سازی موتورهای جستجو است. لینک های ورودی ضروری است تا رتبه بالا در صفحه نتایج جستجو و جذب مشتریان بالقوه. آنها محتوای شما را برای مخاطبان هدف شما قابل رؤیت و بازده کسب و کار خود را بر سرمایه گذاری افزایش می دهد.

ساختن لینک های ورودی علم موشک نیست، بلکه به دست آوردن لینک ها از سایت های معتبر بالا در PR می تواند برای یک تازه وارد خیلی پیچیده. خوشبختانه، بسیاری از ژنراتورهای backlink حرفه ای انجام شده در وب وجود دارند و همچنین مشاوران بهینه سازی موتورهای جستجوگر و سازندگان لینک، که به شما کمک می کند تا آب پیوند با کیفیت بالا را از سایت های PR بالا دریافت کنید.

در این مقاله، من با شما برخی از نکات در مورد نحوه تولید پیوندهایی از dofollow را به صورت رایگان به اشتراک می گذارم. علاوه بر این، در اینجا برخی از لینک های پسزمینه موجود را می توانید پیدا کنید که می تواند روند ایجاد لینک های خارجی را راحت تر کند.

منابع وب که به عنوان ژنراتورهای backlinks dofollow خدمت می کنند

در اینجا شما لیستی از منابع وب را می بینید که در آن شما می توانید لینک های پیوسته freefollow را در کوتاه مدت دریافت کنید. من می خواهم به بحث در مورد چنین منابع وب برجسته به عنوان مایکروسافت، فیس بوک، گوگل و غیره.

قبل از شروع به صحبت در مورد این منابع، من می خواهم به ذکر است که دو نوع لینک ها وجود دارد - dofollow و nofollow. برخی از سایت های PR بالا هر دو نوع این پیوند را ارائه می دهند - Google+، YouTube و غیره. برعکس، چنین پلتفرم های اجتماعی محبوب مانند LinkedIn و فیس بوک قادر به ساختن لینک های بدون پسوند هستند.

به طور خلاصه، پیوندهای dofollow کسانی هستند که از یک منبع به یک دیگر آب پیوند می دهند و به افزایش رتبه وب سایت توسط یک کلمه کلیدی خاص کمک می کنند. Backlinks Dofollow برای ایجاد اعتبار نام تجاری و نشان دادن گوگل به عنوان یک منبع معتبر معتبر است. پیوندهای Nofollow لینکهایی هستند که هیچ ارتباطی با آب ندارند و بر رتبه صفحه شما تاثیر نمی گذارد. با این حال، آنها هنوز هم می توانند پروفایل پشتیبان خود را قوی تر کنند اگر از منابع وب PR بالا آمده باشند.


 • مایکروسافت

مایکروسافت یک وب سایت مهم و معتبر منبعی که ارزش زیادی برای کاربران از سراسر جهان دارد. به همین دلیل است که بالاترین امتیاز را دارد. دریافت لینک های ورودی از این سایت، شما اعتبار نام تجاری خود را افزایش می دهد و شهرت وب سایت را از نظر گوگل افزایش می دهد.

برای ایجاد لینک های dofollow از مایکروسافت، شما باید از طریق مراحل زیر بروید:

 1. ایجاد حساب جدید در مایکروسافت.
 2. ورود و رفتن به بخش مشخصات.
 3. بخش لینک را باز کنید و لینک خود را به متن لنگر هدف قرار دهید.
 4. برای تکمیل این روش، دکمه "ذخیره" را کلیک کنید. گوگل پلاس
 5. Google Plus یک شبکه اجتماعی متعلق به گوگل است. با پیروی از این مراحل می توانید لینک های با کیفیت از این منبع دریافت کنید:

  1. با استفاده از حساب Gmail خود به Google Plus وارد شوید.
  2. یک صفحه جدید برای وبلاگ خود ایجاد کنید.
  3. سپس صفحه خود را تأیید کنید.
  4. و در آخر، لینک خود را به بخش URL اضافه کنید.
  5. بر روی دکمه "ذخیره" کلیک کنید.
December 22, 2017