Back to Question Center
0

Semalt پیشنهاد می دهد بهترین نرم افزار رایگان نرم افزار را حذف کنید

1 answers:

روش های مختلفی برای دریافت اطلاعات از وبلاگ ها و سایت های اولویت شما وجود دارد. برخی از تکنیک های ریزش داده ها برای توسعه دهندگان و شرکت ها مناسب هستند در حالی که دیگران برای غیر برنامه نویسان و مترجمان آزاد. خراش دادن وب یک روش پیچیده است که داده های غیر ساختاری را به اطلاعات ساختاری تبدیل می کند. این تنها زمانی اجرا می شود که ما از نرم افزار و ابزار معتبر و معتبر استفاده می کنیم. ابزارهای زیر با سایت ها ارتباط برقرار می کنند و داده های مفید را به شکل سازمان یافته نمایش می دهند.

1. سوپ زیبا:

این کتابخانه پایتون برای خرد کردن فایل های XML و HTML طراحی شده است. اگر شما از سیستم اوبونتو یا دبیان استفاده می کنید، آسان سوپ زیبا را نصب کنید.

2. وارد كردن. یو:

واردات. io یک ابزار رایگان وب کم است که به ما اجازه می دهد اطلاعات را از هر دو سایت پیچیده و ساده شکسته و سازماندهی آن را به یک مجموعه داده. بهتر است برای رابط کاربری مدرن و کاربر پسند آن شناخته شود.

3. Mozenda:

Mozenda یکی دیگر از برنامه وب کم مفید و شگفت انگیز است که به ما امکان می دهد اطلاعات را از بین ببریم و محتوای را از چندین سایت بگیریم. این هم در نسخه های رایگان و پرداخت می شود.

4. ParseHub:

ParseHub ابزار بصری وب است که کمک می کند تا هر دو متن و تصاویر. شما می توانید از این برنامه برای به دست آوردن اطلاعات از رسانه های خبری، پورتال های سفر و خرده فروشان آنلاین استفاده کنید.

5. Octoparse:

Octoparse ابزار وب سایت پاک کننده وب برای ویندوز است. این می تواند داده های بدون ساختار را به شکل سازمان یافته بدون نیاز به کد تبدیل کند. برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان خوب است.

6. CrawlMonster:

CrawlMonster یک برنامه وب کم فوق العاده است که هر دو به عنوان یک برنامه ریدر و خزنده وب. این به طور گسترده ای توسط کارشناسان جستجوگرها مورد استفاده قرار می گیرد و به شما اجازه می دهد تا سایت ها را به روش بهتر اسکن کنید.

7. Connotate:

Connotate یک ابزار خودکار وب کم است. شما فقط باید از مشاوره درخواست دهید و نمونه هایی از چگونگی استخراج اطلاعات خود را ارائه دهید.

8. خزیدن مشترک:

خزیدن مشترک ما مجموعه های مفید مفید است که می تواند برای خزیدن وب سایت های ما استفاده شود. این همچنین شامل داده های خام و استخراج ابرداده برای بهبود رتبه بندی سایت موتور جستجوی سایت شما می باشد.

9. کراولی:

کراولی یک وب سرویس خودکار استخراج و استخراج اطلاعات است که می تواند چندین سایت را خراب کند، داده های خام خود را به شکل ساختاری تبدیل کند. شما می توانید نتایج را در قالب های JSON و CSV دریافت کنید.

10. Content Grabber:

Content Grabber یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای حذف وب است. این اجازه می دهد تا راحت ایجاد عوامل مستقل وب کم.

11. Diffbot:

Diffbot هر دو ابزار داده های خراب کردن و یک خزنده وب است. این صفحات وب شما را به API تبدیل می کند و به شما بهترین نتایج ممکن را می دهد.

12. Dexi. یو:

Dexi. io ایده آل برای حرفه ای ها و تازه واردان است. این برنامه ابرهای وب خراب کردن اطلاعات شما را خودکار میکند و در عرض چند دقیقه نتایج مورد نظر شما را دریافت میکند. این در نسخه های رایگان و حق بیمه می آید و می تواند فایل های جاوا اسکریپت را اداره کند.

13. Data Scraping Studio:

Data Scraping Studio برداشت داده از اسناد HTML، XML، PDF و همچنین چندین صفحه وب. این در حال حاضر فقط برای کاربران ویندوز در دسترس است.

14. FMiner:

FMiner طراح بصری و برنامه نویسی وب است که به شما اجازه می دهد پروژه های خود را با گزینه ضبط ماکرو.

15. Grabby:

Grabby یک سرویس آنلاین سرویس خراش است که می تواند مورد استفاده برای خراب کردن داده ها از آدرس های ایمیل و صفحات وب. این یک برنامه مبتنی بر مرورگر است که نیازی به نصب ندارد تا کاری انجام شود Source .

December 22, 2017