Back to Question Center
0

آیا کسی میتواند به من یاد دهد که چگونه به عنوان به سادگی ممکن است لینکهای اضافی را اضافه کنم؟

1 answers:

در حقیقت، این روند ایجاد یک لینک دیگر به وب سایت شما یا وبلاگ است تا آنجا که ممکن است فکر نکنید. قرار دادن آن در زبان انگليسي، ساختن پيوند در جستجوگري، يک معامله سودمند و متقابل است. به عبارت ساده، بدان معنی است که پیوندهای پیوندی در صفحات خود قرار داده و به آنها بازگردانده شود. در واقع، تقاضای استراتژی ساختن پیوند کیفیت، احتمالا در نهایت بهترین راه برای افزایش استراتژی کلی شما در جستجوگرها در مقیاس است - it consultant company in usa. اما قبل از نشان دادن اینکه چگونه برای اضافه کردن لینک ها - به سادگی و به راحتی - اجازه دهید من به شما یک کلمه احتیان به شما بدهد. به یاد داشته باشید که راهنمایی های ساختمان لینک زیر در حال حاضر 100٪ معتبر است. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که آنچه امروز ما را خوب انجام می دهد، برای فردا باقی خواهد ماند. بنابراین، در زیر تنها مراحل عملی قابل اجرا برای لحظه ای است. امیدوارم که به شما کمک کند که بدانید که چگونه لینک ها را به وب سایت یا وبلاگ خود اضافه کنید - بدون هیچ هزینه قابل ملاحظه ای قابل توجه، صرف وقت و تلاش خود را.

بلاگر ارسال برنامه

هیچ چیز فوق العاده ای در مورد به دست آوردن برخی از لینک های ارزشمند ایجاد پست های برنامه ریزی شده وبلاگ وجود دارد. همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید بسیار زیاد است و اغلب آنها را بنویسید. اطمینان حاصل کنید که موتورهای جستجوی اصلی با موفقیت شما را مطلع می کنند - فراموش نکنید که به روز رسانی های مکرر خود را با محتوای وبلاگ خود ارائه کنید. من شخصا توصیه می کنم شرط بندی در کیفیت، به جای مقدار. منظورم این است که نوشتن دو یا سه مقاله کشتن دقیقا همان چیزی است که باید انجام شود تا برخی از لینکهای اضافی به پیشرفت شما اضافه شود. و به یاد داشته باشید - یک فرصت بسیار خوبی برای استفاده از کلمات کلیدی هدف اصلی خود را برای هر پست وبلاگ وجود دارد. و البته، سعی نکنید از کلمات کلیدی استفاده نکنید، مگر اینکه بخواهید نوشته های شما به نظر می رسد هرزنامه. انجام این کار، زمان سرمایه گذاری در ساخت لینک را از طریق وبلاگ نویسی مهمان، نوشتن بررسی محصولات و نظرات هوشمند، حداقل در منابع شخص ثالث مرتبط با رعایت به صنعت کسب و کار شما و یا بحث موضوع.

الگوریتم متن و کلید واژه تحقیق

بدون نیاز به گفتن که در حال اجرا یک تحقیق کلمه کلیدی مناسب است که احتمالا اولین مکان برای شروع به بهبود SEO خود را در مقیاس. به ویژه برای پیوند ساختمان، شما باید بدانید که چگونه با لنک راست متناسب با لینک ها اضافه کنید. برای دریافت همه چیز در محل، دریغ نکنید که از Google AdWords یا هر ابزار دیگری برای یک تجزیه و تحلیل کلیدی کلیدی استفاده کنید - این بار به شدت برای اهداف لینک سازی. به طور جدی، هنگامی که به شکل متن کامل لنگر مجهز می شود، معناشناسی معنی دارد. به عنوان مثال، شرایط عادی مانند "هزینه های بازاریابی رسانه های اجتماعی" می توانند معنایی به ظاهر مشابه داشته باشند. با این وجود، درب همیشه برای افزایش ترافیک خود باز است - فقط تغییر یک کلمه واحد و یا گرفتن یک ایده آل مناسب است.

معماری وب سایت جامع و ارتباطی

همیشه برخی از لینک های داخلی را که از طریق بخش های مختلف وب سایت یا وبلاگ شما را نشان می دهند، رها کنید. شما توصیه می شود برای اضافه کردن لینک به صفحات بازدید شده ترین و اتصال مناسب با صفحه اصلی یا صفحات فرود خود را تنظیم کنید. البته، این نوع لینک ها هیچ ارتباطی با رتبه بندی جستجو گوگل ندارد، حداقل به طور مستقیم. با این وجود، هنوز یک فرصت بسیار خوبی برای ایجاد برخی از پیوندهای اضافی است اما به ساختار وب سایت قوی کمک می کند. به هر حال، وب سایت یا وبلاگ شما را به یک مکان قابل دسترسی و کاربر پسند تبدیل می کند که به خوبی شکل گرفته است. پس از همه، شما می توانید از جایگاه بالاتر رتبه بندی که در یک دوره طولانی تر اعطا می شود بهره مند شوید - فقط به این دلیل که معماری وب سایت شما مفید است و می گوید به هر کاربری که خارج از آن می آید خوش آمدید.

December 22, 2017