Back to Question Center
0

چگونه یک بار لینک های متعدد بسازیم؟

1 answers:

در حال حاضر، همه می دانند که لینک ها به همان اندازه ایجاد نمی شوند. پیوند ساختمان یک تکنیک بهینه سازی موتور جستجوگر ساده بود قبل از اینکه Google به روز رسانی پنگوئن خود را ایجاد کرد. امروزه اگر شما بسیاری از مقالات را بنویسید و آنها را به سایت های ارسال مقالات مختلف ارسال کنید، یا به شما هیچ نتیجه ای نخواهند داد یا مجازات موتور جستجوگر. و به یاد داشته باشید، هیچ کس نمی داند که گوگل بعد چه خواهد کرد. هر بار که سعی می کنید الگوریتم جستجو را بازی کنید، باید آماده تحریم باشید.

با این وجود، دلیل آن برای متوقف کردن انجام هر کاری برای کسب پیوند نیست. به جای این، شما باید یاد بگیرند که چگونه با استفاده از لینک های ورودی با کیفیت بالا به درستی تولید شوند.

کسی را باور نکنید که ساختمان لینک مرده است. لینک ها باقی می مانند عامل اصلی رتبه بندی می شوند. با این حال، فقط پیوندهای ارگانیک و به طور مساوی به دست می آید و نتیجه می دهد.

این پست طراحی شده است تا با شما برخی نکات مفید در مورد نحوه ایجاد پیوندها در یک شیوه مقیاس پذیر را بخواند.

چطور یک بنیاد ساختن پیوند سالم ایجاد کنیم؟

تصور کنید که یک قطعه محتوای جدید ایجاد کنید و بخواهید آن را در صفحه نتایج جستجوی Google تبلیغ کنید. از آنجا که شما می دانید که نتایج بالا PR از لینک ها از سایت های کیفیت بهبود یافته است، آیا این منطقی نیست که لینک های ورودی را در اسرع وقت ایجاد کنید؟ منطقی نیست که تعداد زیادی از لینک های ورودی به قطعه محتوای جدید را در یک دوره کوتاه ایجاد کنید. چنین فعالیت هایی برای گوگل مشکوک است. راه حل بهتر این است که به Google کمک کند محتوای شما را پیدا کند و فهرست کند. این کار زمان می برد اما ارزش بیشتری برای سایت شما دارد. هنگامی که محتوای شما نمایه می شود، می توانید آبجکت لینک آلی و رتبه بندی خود را ارتقا دهید.

چگونه برای کمک به گوگل در پیدا کردن و فهرست مطالب شما؟

برای تسریع روند نمایه سازی محتوا، می توانید از ابزار الکسا استفاده کنید. خزنده وب همیشه این سایت را تجزیه می کند. وقتی URL نام دامنه خود را در ابزار الکسا وارد می کنید، صفحه جدید و بهینه شده خود را به پایگاه داده اضافه می کند. وقتی کاوشگرهای جستجو دوباره سایت شما را تجزیه می کنند، قطعه محتوای اصلی خود نیز توسط Google تجزیه و تحلیل می شود.

یکی دیگر از روش های کارآمد برای جذب ربات های Google به محتوای شما، ایجاد یک infographics مبتنی بر داده است. این می تواند برای شما کار کند زیرا رسانه های اجتماعی به نمایه سازی و دید بیشتری کمک می کنند. به همین دلیل است که محتوای جدید شما در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی محبوب شده است، آن را به Google نشان می دهد که کاربران کیفیت مطلب و لینک های شما را ارزشمند می بینند. این به این معنی است که تا زمانی که شما شروع به تولید لینک های خارجی در اطراف این قطعه محتوا کیفیت، هر لینک وب سایت آلی می شود.

با این حال، شما باید مطمئن شوید که شما برای محتوای خواننده مناسب و مفید برای هر مقاله جدید، پست یا لینک باید ارزش بالاتری را برای مشتریان بالقوه خود داشته باشید.

به طور معمول، ساختمان پیوند سنتی، قدیمی منسوخ به کاربر نهایی اهمیت نمی دهد. با این حال، برای به دست آوردن کیفیت لینک آب و نگاه طبیعی به نظر موتورهای جستجو، شما نیاز به تمرکز بر آنچه که مخاطبان هدف شما می خواهد. خوانندگان شما نباید پشیمان شوند که پیوند پیشنهاد شده را دنبال کنند Source .

December 22, 2017