Back to Question Center
0

آیا باید ساختن لینک با دایرکتوری ها را برای ارسال وب سایت برای لینک ها قبل از هر چیز دیگری شروع کنم؟

1 answers:

امروزه عوامل اصلی خارج از صفحه موتورهای جستجو بهینه سازی شده اند بسیار پیچیده تر از هر وسیله ای دیگر از صفحه جستجو بر روی صفحه. در واقع، ساختن لینک های کیفیت (از جمله اقدامات لازم برای ارسال وب سایت برای لینک ها) دقیقا به SEO های خارج از صفحه مرتبط است، که بخش مهمی از پازل کامل در مورد رتبه بندی موتورهای جستجو در مقیاس. این بدان معنی است که هر وبسایت یا وبلاگ باید یک نمایه قوی پشتیبان داشته باشد که به رشد کلی از نظر ایجاد یک مقام عالی رتبه و همچنین هدف نهایی تسلط بر SERPs گوگل کمک می کند.البته، سهم شیر از استراتژی های پیوند لینک معمولا به زمان زیادی نیاز دارد و گاهی اوقات حتی ممکن است نیاز به کمی سرمایه گذاری نقدی داشته باشد - bvc clearomizer tank. با این وجود داشتن پروفایل پیوندی قوی، به هر حال ارزشمندی است که همیشه پرداخت می شود، به ویژه از دیدگاه یک چشم انداز دراز مدت.

پیروزی سریع برای ساختمان لینک شما

همانطور که قبلا گفتم، ساخت یک نمای لینک کیفیت باید در میان اولویت های اولویت شما باشد. البته، اگر تصمیم گرفتید وب سایت را برای لینک ها ارسال کنید، یا حتی در حال حاضر همه چیز را در آنجا جای داده اید - برای شما خوب است! اما این به اندازه کافی برای لذت بردن از پیش نمایش خوب برای پروفایل backlink خود در وب سایت کافی نیست. آیا شما سعی کرده اید دایرکتوری های کسب و کار خاص و محلی را برای ارسال وب سایت برای لینک ها تلاش کرده اید؟ و اگر هنوز هم تردید دارید که چه روش هایی برای اولین بار امتحان کنید - در اینجا آنها هستند. در زیر می خواهم تاکتیک های ساخت لینک را فهرست کنم که می تواند به شما نتایجی قابل اندازه گیری در جستجوگرها را سریعا به شما تحویل دهد.

راهنماهای محلی کسب و کار

بدون نیاز به گفتن است که با استفاده از دایرکتوری های محلی برای ارسال وب سایت برای لینک ها احتمالا بهترین راه برای شروع لینک کردن. اگر از ابتدای دوره پس از راه اندازی وب سایت یا وبلاگتان در این مبانی کار می کنید - شما قبلا در مسیر درست حرکت کرده اید. دریغ نکنید تا زمان و تلاش خود را برای اطمینان از اینکه شما در تمام دایرکتوری های اصلی محلی فهرست شده است، متمرکز نکنید. شامل تمام اطلاعات لازم مانند محل کسب و کار شما، ساعت کاری، اطلاعات تماس و غیره. به این ترتیب، شما نه تنها یک لینک پشتیبان با ارزش دریافت خواهید کرد، بلکه دیداری آنلاین خود را برای جستجوگران محلی و همچنین عملکرد کلی کسب و کار خود را در مقیاس.

راهنماهای صنعت خاص

اجازه دهید با آن روبرو شویم - این نوع دایرکتوری های کسب و کار ممکن است به نظر بی معنی، به ویژه در مقایسه با لیست کسب و کار عمومی. با این وجود، دایرکتوری های خاص صنعتی هرگز نباید نادیده گرفته شود، زیرا آنها هنوز هم یک راه عالی برای تقویت پتانسیل ایجاد لینک شما هستند هنگامی که وب سایت یا وبلاگ شما زنده می شود. توجه داشته باشید، با این حال، ارسال به این دایرکتوری ها زمان کمی را می گیرد، اما ترس نیست. به طور معمول، چنین لیست هایی نیاز به تکمیل یک فرایند ثبت نام قبل از اینکه شما در نهایت وب سایت را برای لینک ها ارسال کنید، اما مزایای پیش بینی شده شما ارزش هر کاری که در آنجا صرف می شود، برای اطمینان.

خط پایین

به دنبال فرصت های ایجاد لینک با دایرکتوری های وب، در نظر داشته باشید که شما باید تمام اطلاعات کسب و کار خود را به خوبی ادغام کرده و به طور کامل با هر داده ای از کسب و کار ذکر شده در جاهای دیگر وب. در غیر این صورت، شما می توانید مشکلات خاصی را از طرف موتورهای جستجوی اصلی و همچنین یک روش نمایه سازی مناسب روبرو شوید. در نهایت، به طور مداوم کار کنید و اطمینان حاصل کنید که قبل از تکمیل هر روش تسلیحاتی برای دریافت این لینک ها، به جای برگشتن لینک ها.

December 22, 2017