Back to Question Center
0

چه باید در هنگام ایجاد لینک های مرتبط برای جستجوگرهای برتر انجام شود؟

1 answers:

بدون نیاز به گفتن که ایجاد لینک های مرتبط برای جستجوگرها راه درست برخی از چیزهای پنهان است که باید در نظر گرفته شده توسط هر وب سایت مدیر تازه کار و صاحب سایت. این درست است، عمدتا به این دلیل که کل فرایند ایجاد لینک های کاملا مرتبط که هرگز به رتبه بندی شما صدمه نمی زند، گام های زیادی دارد. و اغلب دور نگه داشتن دور از چیزهای مضر ثابت می شود بسیار بیشتر به چالش کشیدن از بسیاری از ما می توانید فکر می کنم. به همین دلیل است که من قصد دارم به شما برخی از مشکلات مکرر در مورد ساخت لینک لینک به شما نشان دهم. بدانید که باید با هر هزینه اجتناب شود - یا حداقل به سرعت به درستی پس از آنکه آنها را در وب سایت یا وبلاگ خود شناسایی کردید، ثابت کنید - cours gestion de projet pdf gratuit. منظورم این است که هر یک از اشتباهات زیر می تواند به راحتی حتی بهترین لینک های مرتبط خود را به یک قطعه بی فایده ناخواسته تبدیل کند - تقریبا در هیچ زمان. چه چیزی بیشتر - هنگامی که به شدت می آید، فقط یک لینک "سمی" می تواند به طور غیر قابل برگشت بر عملکرد شما در طول مدت طولانی مدت در طول مدت دیگر.

اشتباهات واضح

شما بهتر است نگاهی کوتاه تر از اینجا داشته باشید. این اشتباهات آشکار را از دست ندهید - فقط از خود بپرسید که آیا شما واقعا همه چیز را در جای خود قرار داده اید و وبسایت یا وبلاگ شما هرگز با آن ارتباط برقرار نخواهد شد:

  • هر وبسایت یا وبلاگ با یک اعتبار بد یا حتی مشکوک (به جز کسانی که قبلا در گوگل فهرست شده اند ممنوع است)؛
  • منابع ناسازگاری نامناسب و یا هر جایی که هر رابطه ای با صنایع مضطرب مانند زنا، قمار یا داروخانه داشته باشد؛
  • منابع شخص ثالث به دنبال وب سایت ها، وبلاگ ها و یا انجمن های استاندارد هستند، اما دارای تعداد زیادی از لینک های ظاهرا مرتبط در پروفایل لینک خود، و یا ارائه آنها برای فروش و / یا تبادل.

همه چیز باید به خودی خود توضیح داده شود، به عنوان درخواست برای هر یک از گزینه های فقط اشاره شده است که شما بیشتر احتمال دارد باعث آسیب به رتبه بندی جستجوی فعلی شما، به جای لذت بردن از هر اندازه قابل اندازه گیری برای استراتژی خود را در جستجو در مقیاس. وقتی ما حتی چیزهای واضح را بدون هیچ مشکلی روشن کردیم، در ادامه خواهم دید که دو اشتباه احتمالا خطرناک ترین اما هنوز اغلب دست کم گرفته شده اند. هنگامی که به ساخت لینک های مرتبط مربوط می شود، در اینجا چیزی است که معمولا بازی را می کشد:

  • متن لنگر اشتباه

و آنها را از شیوه ای شبیه به تاریکی استفاده نکنید. من به شدت توصیه می کنم عمیق تر به موضوع، چرا که فقط لنگر تجاری جامد که به طور طبیعی نگاه می تواند واقعا تبدیل خود را افزایش دهد. حقیقت زشت این است که یک لنگر متنی معیوب کاملا اشتباه یا حتی جزئی می تواند شما را به طور کامل خوب و مناسب لینک ها را در علت واقعی رکورد رتبه بندی، و یا حتی مجازات کتابچه راهنمای کاربر.

  • استفاده نادرست از صفات DoFollow / NoFollow

درست همانطور که از قبل، این موضوع نیاز به یک مطالعه بیشتر در عمق. البته، فقط پیوندهای DoFollow در واقع می توانند به نیازهای جستجوگرها در مقیاس پاسخ دهند. در همان زمان - اگر شما دستکاری و یا کمی بیش از حد با آنها - بیش از حد به احتمال زیاد به پایان می رسد با عواقب به همان اندازه شدید.

اجازه دهید با آن روبرو شویم - حتی اگر یک پیروزی خوش شانس خوب با شناسایی بسیاری از منابع خوب و قابل اعتماد برای ارزش گذاری داشته باشید ارتباط با شما، هرگز نباید عجله کنید - فقط برای استفاده از تمام فرصت های جدید در عرض چند ساعت یا برای یک شبه. و هر گونه افزایش شدید - یا در کیفیت لینک یا کمیت - قطعا چیزی است که باید ستایش شده است. به خاطر داشته باشید، ایجاد لینک های مرتبط که به طور دائمی برای بهترین عملکرد شما در SEO انجام می شود، همه چیز در مورد تعادل است. هرگز تردید نکنید که یک بار دیگر از خود بپرسید: آیا همه چیز به طور طبیعی به نظر می رسد؟ آیا زمان صرف وقت کافی از منابع مناسب صرف کرده اید؟ آیا مطمئن هستید که همه چیز در مورد لینک ها در محل قرار دارد و فقط برای هدف مشخص انجام می شود؟

December 22, 2017