Back to Question Center
0

بهترین راه برای گرفتن لینک های DoFollow تا سال 2019 چیست؟

1 answers:

وقتی که به جستجوگرها می آید، می توان چندین شیوه رایج و شرایط خاص را که برای سال ها کار کرده اند، پیدا کنید. البته، قلمرو مدرن بهینه سازی موتورهای جستجو به طور مداوم در حال تلاش برای سازگاری با الگوریتم جستجوی اصلی گوگل به روز شده و تجدید نظر شده. با این وجود، برخی از ترفندها و شیوه هایی که در سال های اخیر اثربخشی اثبات شده اند - منظورم این است که می توان انتظار داشت که توانایی اصلی خود را حفظ کند، حداقل در آینده قابل پیش بینی - efest 3000mah 18650 specs. و شما حق دارید - راه بسیار خوبی برای گرفتن Backlinks DoFollow تا سال 2019 وجود دارد. در زیر من قصد دارم شما را در مورد بلاگ توضیح دهید مانند یک طرفدار برای نشان دادن کسانی که سزاوار لینک با DoFollow در عوض. بگذار شروع کنیم.

وبلاگ Commenting

انتظار می رود این ابزار ارتباطی شناخته شده برای ساخت لینک های DoFollow در سال 2019، همانطور که در حال حاضر. در اینجا چیزی است که باید بدانید برای استفاده از این روش بسیار جذاب برای ساخت لینک.

گام اول: شکل دادن بنیاد حق

اول از همه، توصیه می کنم با کلمات کلیدی هدف و عبارات کلیدی شروع کنید. به یاد داشته باشید - انتخاب مناسب برای کلمات کلیدی شما مهمترین چیزی است که محتوای شما را برای جستجوی آنلاین بازتاب می دهد. بله، نوشتن یک محتوای عالی با بالاترین لینک های پی اس اس به نظر می رسد عالی است. اما همه چیز بدون توجه به آن خواهد بود مگر اینکه کاربران واقعی برای شما با جستجوی کلمات کلیدی مربوط به کلمات کلیدی جستجو کنند.

مرحله 2: استفاده از پست های مخصوص بلاگ برای دریافت لینک

هنگامی که شما کلمات کلیدی مناسب برای شروع داشته اید، من باید برای نظر دادن به برخی از وبلاگ های خاص مربوط به موضوع اصلی خود و یا طاقچه بازار. به این ترتیب، من توصیه می کنم با استفاده از Plugin CommentLuv، یک سیستم اظهار نظر در مورد وبلاگ بسیار مناسب است که در میان جستجوگرها و مدیران حرفه ای شناخته شده است. و من اعتقاد دارم که این روش فوق العاده برای ساختن backlinks DoFollow حتی در سال 2019 معتبر خواهد بود. همه چیز تقریبا به صورت خودآموز کار می کند، بنابراین شما باید هیچ عارضه ای با این کمکی نداشته باشید.

مرحله 3: نگه داشتن نظرات واقعی

و در اینجا ما وارد یک اتصال کاملا ظریف. منظورم این است که شما باید هشدار داده شود - چیزی است که وبلاگ نویسان به راحتی می توانند درک کنند که شما فقط نظرات را ایجاد می کنید تا کسانی را که با DoFollow لایسنس می کنند. به همین دلیل سهم شیر از نظرات اخیر شما نیز ممکن است در کوتاه مدت حذف شود. برای جلوگیری از چنین حوادث ناگوار حوادث، توصیه می کنم تمام نظرات شما را حقیقی نگه دارید. منظورم اینست که همیشه قبل از اینکه بفهمید زندگی کنید، باید یک چک دوبار برای هر نظر بلاگ داشته باشید. فقط مراقب باشید کمی بیشتر وقت داشته باشید تا همه چیز را در جای خود قرار دهید - مقالات را به طور کامل بخوانید و فقط نظرات معقول را که نه تنها معقول هستند، بلکه می توانید برای خوانندگان واقعی ارزش گذاری کنید.

پایین خط

انجام این کار، هرگز بیش از حد با ایجاد بسیاری از نظرات وبلاگ برای لینک ها، مگر اینکه شما می خواهید پرچم قرمز را با موتور جستجوی گوگل خود را. اجتناب از مشاجره با فعالیت های غیر طبیعی یا هرزنامه ای. در نهایت، فراموش نکنید که چندین روش دیگر مانند ارسال به دایرکتوری های مقاله یا گرفتن لینک ها در انجمن وجود دارد. این روش بسیار مفید ساختمان لینک را می توان منطقی انتظار داشت که حفظ کارایی خود را برای ایجاد لینک های با ارزش DoFollow تا سال 2019.

December 22, 2017