Back to Question Center
0

چگونه برای به دست آوردن لینک های با کیفیت به کسب و کار بالغ

1 answers:

جهان وب با تنوع آن متمایز است. محتوا که در اینجا قرار می دهد، می تواند منافع و سلیقه ها را برآورده کند. با این حال، بازاریابی آنلاین می تواند در بهترین زمان ممکن است دشوار باشد، زیرا ممکن است برای تبلیغ کردن به یک مخاطب هدف خاص دشوار باشد. صاحبان وب سایت های بزرگسالان با توجه به کمپین های تبلیغاتی غیرواقعی، در طول چند سال گذشته با چهره زیادی رو به رو هستند. ارتقاء وب سایت های بزرگسالان و دوستیابی در وب، بعید به نظر می رسد که بیشتر کاربران آن را غیر اخلاقی می دانند - gonfiabili per piscina offerte. با این وجود، با توجه به کمپین های مختلف بازاریابی هوشمند و پیاده سازی فعالیت های ساختمانی، این فعالیت همچنان باقی می ماند. Backlinks وب سایت بزرگسالان می تواند یک منبع عالی برای به دست آوردن ترافیک بالغ بر سایت خود، در حالی که اجرای تنها تکنیک های تبلیغاتی سفید کلاه.

چرا بازار بزرگسالان کمتر رقابتی است؟

بسیاری از بازاریابان احساس ناراحتی در مورد وب سایت بزرگسالان ترویج می دهند. به همین دلیل است که این بازار به عنوان رقابتی کمتر محسوب می شود. بسیاری از وابستگان این فرصت را خنثی می کنند تا از این طاقچه درآمد کسب کنند، و سودآورتر برای بازاریابان با تجربه است.

شما همچنین ممکن است در مورد تبلیغ مارک های بزرگسالان در ابتدا احساس ناامیدی کنید. با این حال، به محض اینکه اولین درآمد حاصل از آن را دریافت خواهید کرد، احساس متفاوت خواهید داشت. شما باید آگاه باشید که بسیاری از مردم خوشحال هستند که محتوای خود را برای این طرحی به صورت آزادانه ایجاد کنند. به محض اینکه شروع به اعتماد به نفس در این حوزه می کنید، محصولات بالغی را پیدا خواهید کرد که با علامت های تجاری اصلی متفاوت نیستند.

در حقیقت، کاربران زیادی وجود دارند که علاقه مند به یک حوزه بالغ هستند و می خواهند از طریق اینترنت محصولات یا خدمات را سفارش دهند. به همین دلیل است که از این حوزه دور نخواهیم بود.

چگونه برای ایجاد یک وب سایت بالغ؟

هنگام ایجاد یک وب سایت بالغ، به جای استفاده از قدرت پیوندها، جنبه اصلی این است که محتوای غنی را ارائه دهیم که کاربران را به سایت شما جذب کند.

محتوای ویدئویی و رسانه های اجتماعی می تواند برای مارک های بزرگسال مفید باشد. به عنوان مثال، شما می توانید پست های روزانه یا هفتگی که در آن ارائه محصولات جدید و یا اطلاعات دیگر که برای مشتریان بالقوه جالب شما باشد، منتشر کنید. من پیشنهاد نمیکنم عکسها و ویدیوهای صریح را منتشر کنم چون آنها از دسترسی عمومی حذف خواهند شد. علاوه بر این، شما ریسک می کنید که شهرت خود را به عنوان نام تجاری بالغ قانونی خراب کنید.

اگر شما فقط شروع کسب و کار خود را در این طاقچه، من توصیه به تمرکز بر ایجاد یک وب سایت بزرگ با محتوا، مفید با طراحی زیبا. شما نیاز به ارائه بازدید کنندگان سایت خود را با یک قطعه مشاوره در مورد موضوع، همراه با برخی از توصیه های پروژه.

ایجاد دسته های قوی در سایت خود برای کمک به کاربران به راحتی به آن حرکت. شما می توانید از این دسته ها برای ساختن جایی که محتوایی که شما نوشتید برجسته شود.

علاوه بر این، توصیه می شود به کاربران با پشتیبانی 24/7 مشتری ارائه دهد. این در وب سایت های بزرگسالان ضروری است زیرا به عنوان یک قاعده، کاربران در این حوزه تجربه بی تجربه دارند و به کمک نیاز دارند.

December 22, 2017